Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

179»

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to nevím. Většinou je opravená, ale chybka se může vloudit :-))
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    v Německu se ještě nepracuje , že není kalendář ?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Asi ne. Poláci ho také nemají a ani komunitní centrum.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hezký večer ..... mám  dotaz ,proč se neustále vrací  vzhled který jsem odebrala ?  Ve spolku nejsem sama 
    s tímto problémem           díky za odpověd 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    hezký večer ..... mám  dotaz ,proč se neustále vrací  vzhled který jsem odebrala ?  Ve spolku nejsem sama 
    Ahoj
    Je to chyba, nahlášená k opravě.

• henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Je to chyba, nahlášená k opravě.

vřelé díky za odpověď
  • pitbuIIpitbuII CZ1 Komentářů: 9
    Prasečí palác má 6 úrovní...
    Jeden mám na páté úrovni - je v něm ještě jedno místo ale když ho chci vylepšit, ukáže se bylo dosaženo maxima. Viz obrázky    

upraveno 02.02.2024
    Ahoj
    Prasečí palác má 5 úrovní. V pátém lvl (maximum) má 6 volných míst na chlévy. Ten chlév tam jen musíš umístit. Už se dál nedá vylepšit
    1. lvl má 2 volná místa, další pak vždy +1

• pitbuIIpitbuII CZ1 Komentářů: 9
    a joooo, jsem nějak mimo :D Dík
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    něco se pokazilo- asi

koňská sezóna - byl jsem včera 9 výher od postupu do platinové ligy a dnes mám nahráno 1217 bodů za vyhrané výzvy v platinové lize, přestože mám všechny odměny v platinové lize již vybrané a 41 výher z požadovaných 50-ti je fuč

tomu nerozumím

navíc se mi opět nabízí na závody jiný kůň než ten nejlepší, který se mi objevuje obvykle, musím jej přehazovat v přípravě na turnaj
    japefi (CZ1) napsal(a):
    něco se pokazilo- asi

koňská sezóna - byl jsem včera 9 výher od postupu do platinové ligy a dnes mám nahráno 1217 bodů za vyhrané výzvy v platinové lize, přestože mám všechny odměny v platinové lize již vybrané a 41 výher z požadovaných 50-ti je fuč

tomu nerozumím

navíc se mi opět nabízí na závody jiný kůň než ten nejlepší, který se mi objevuje obvykle, musím jej přehazovat v přípravě na turnaj
    Ahoj
    Myslíš 9 výher od postupu do diamantové ligy?
    Pokud jsi jen hodně prohrál tak jsi klesl v platině níže a možná proto zmizely i ty výhry. Musíš 50x vyhrát, když jsi v platině 1.
    No, každopádně udělej si screeny a napiš to všechno na podporu. 

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Panda napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    něco se pokazilo- asi

tomu nerozumím

Ahoj
    Myslíš 9 výher od postupu do diamantové ligy?
    Pokud jsi jen hodně prohrál tak jsi klesl v platině níže a možná proto zmizely i ty výhry. Musíš 50x vyhrát, když jsi v platině 1.
    No, každopádně udělej si screeny a napiš to všechno na podporu. 

Aha, děkuji za vysvětlení. Znovu jsem se dostal přes 1240 bodů a výhry se opět objevily. Bylo to matoucí, ale tímhle se to vyjasnilo. Díky. JPF
Sign In to comment.