Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

179

Komentáře

• Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Opravdu jsou tam všichni debilní nebo naprosto neschopní???
    Pustí těžkou práci a pomalu hned na to údržba??
    Tato neschopnost nebo spíš schopnost nasírat lidi je obdivuhodná!
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 08.02.2023
    ahoj .... zdravím docela všechny a Pandu zvlášt  , prosím pomoc ,nemůžu si vzpomenout nač máme Matyldinu farmářskou akademii ,ale vylepšuji jí :smiley:   děkuji za odpověd
    už vím ,omlouvám se 
  • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 2,130
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahoj .... zdravím docela všechny a Pandu zvlášt  , prosím pomoc ,nemůžu si vzpomenout nač máme Matyldinu farmářskou akademii ,ale vylepšuji jí :smiley:   děkuji za odpověd
    už vím ,omlouvám se 
    Ahoj
    Děkuji za pozdravy )))))). Hlavně, že jsi si na to vzpomněla. Bylo by zlé vylepšovat něco jen tak.  :D
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj kde je budova z jablkama?
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj kde je budova z jablkama?
    Ahoj
    Obchod s odměnami zatím nedorazil, ptáme se na to.
  • Calimero46 (CZ1)Calimero46 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj je zde někdo kdo by mě poradil dá se nějak hra aktualizovat chybí mě budovy,stany na akce a mise jsem začínající 16lvl. Děkuji za odpověď a radu
  • Beveruska (CZ1)Beveruska (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj,prosime o pomoc.
    Mame spoluhrace ktery je s nami normalka ve spolku kratce ale nezobrazuje se mu ten Cirkusovy Stan na souteze spolku farmaru a ikdyz souteze stou modrou masli plni tak do spolku se mu to nepocita.
    Ma 16 level,neni to nejak podminene.
    Beveruska (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,prosime o pomoc.
    Mame spoluhrace ktery je s nami normalka ve spolku kratce ale nezobrazuje se mu ten Cirkusovy Stan na souteze spolku farmaru a ikdyz souteze stou modrou masli plni tak do spolku se mu to nepocita.
    Ma 16 level,neni to nejak podminene.
    Ahoj

U některých událostí byly upraveny hráčské úrovně od kterých je událost dostupná. V této aktualizaci:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/218567/hledani-upominek-breznova-aktualizace
    Takže váš člen si musí počkat až dosáhne lvl 19. Pak uvidí stan Soutěže spolku farmářů a jeho body se budou započítávat do spolku.
    Calimero46 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj je zde někdo kdo by mě poradil dá se nějak hra aktualizovat chybí mě budovy,stany na akce a mise jsem začínající 16lvl. Děkuji za odpověď a radu
    Ahoj

Touto aktualizací https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/218567/hledani-upominek-breznova-aktualizace byly upraveny hráčské úrovně pro některé akce. Budeš muset chvíli počkat nic jiného se nedá dělat.
  • Beveruska (CZ1)Beveruska (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Super,mockrat dekujeme za odpoved.
    dnes na mě vyskočilo okno povolit reklamu a nebo nákup zlatek to znamená že se do hry nepřihlásím????
    dnes na mě vyskočilo okno povolit reklamu a nebo nákup zlatek to znamená že se do hry nepřihlásím????
    Ahoj
    Do hry se přihlásíš ale buď s reklamami na bocích a s těmi vyskakovacími přes hru.
    Další možnost je nákup zlata nebo předplatného každých 30 dní.
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    Do hry se přihlásíš ale buď s reklamami na bocích a s těmi vyskakovacími přes hru.
    no to právě nechci reklamy ani kupovat zlato je to nátlak na hráče já osobně jsem se přihlásila na Fcb a tam je hraj zdarma  no zdarma mužu hrát ale s reklamama a na ty zrovna zvědavá nejsem tak že farmu odstavím nenechám se vydírat
    Kdy se změnil čas příjezdu kapitána do vesnice???
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    no to právě nechci reklamy ani kupovat zlato je to nátlak na hráče já osobně jsem se přihlásila na Fcb a tam je hraj zdarma  no zdarma mužu hrát ale s reklamama a na ty zrovna zvědavá nejsem tak že farmu odstavím nenechám se vydírat
    Zkus si nainstalovat AdBlock či AdBlock +

Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Kdy se změnil čas příjezdu kapitána do vesnice???
    Ahoj
    Pokud myslíš kapitána Yarnacle do spolkové vesnice tak se nic neměnilo. Možná jsi úplně neopravil loďku?
    To jako, že jsem nebyl 3 dny ve hře, tak připluje skoro o 3 hod později?????

Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    To jako, že jsem nebyl 3 dny ve hře, tak připluje skoro o 3 hod později?????

a kdy připlula? a kolikátý lvl je?

No - připlula až po 21 hod (cca 21:30) a lvl jen 1
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Ahoj
     mám dotaz, kde se získají mince na školu Shinkei-suijaku
    díky
    upraveno 20.06.2023
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
     mám dotaz, kde se získají mince na školu Shinkei-suijaku
    díky
    Ahoj
    nákup za zlato

odměna na ostrovní farmě

nákup za měnu ze Záchrany zlatých rybek

Občas vypadne 1 žeton ze Zátoky Sirén, někdy jako odměna v kontraktech.
    Dále jsou jako odměna v Akci těžce pracujících a ve vesnické slavnosti.

Post edited by Panda on
    Ahoj 
    Chtěla jsem se jen zeptat, jak je to s diamanty na snové??? Protože se mi zdá, že když spadneme v žebřícku, tak nám nějaké diamanty zmizí, tak naco hrít když diamanty zmizi co jsme nahrali??
    Diamanty dostává hráč za hraní projektů a taky spolek.Pokud klesnete v žebříčku, diamanty spolku ubudou, pokud se vyšplháte výše přibudou. Je to odměna za umístění v žebříčku a v průběhu hraní se mění podle umístění spolku.
    Takže se trestají hráči, kteří hrajou, protože jdou spát, 
    A nehrajou od rána do rána, aby jim ty diamanty zůstali, 
    upraveno 28.06.2023
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    Takže se trestají hráči, kteří hrajou, protože jdou spát, 
    A nehrajou od rána do rána, aby jim ty diamanty zůstali, 
    Diamanty nemizí všechny, jen část za umístění pokud spolek klesne.
    ahoj já bych se chtěla zeptat na kolik cm nám ještě zmenší farmu to se opravdu nedá když si zvětším lupu tak se zase nedostanu třeba k šipce co aktualizuje vesnickou slavnost ! GGS by si mohlo najít jiné sponzory než důchodce a mužou se inspirovat u konkurence tam si reklamu pustím a ještě dostanu dárek a hlavně mám celou obrazovku 
    ahoj já bych se chtěla zeptat na kolik cm nám ještě zmenší farmu to se opravdu nedá když si zvětším lupu tak se zase nedostanu třeba k šipce co aktualizuje vesnickou slavnost ! GGS by si mohlo najít jiné sponzory než důchodce a mužou se inspirovat u konkurence tam si reklamu pustím a ještě dostanu dárek a hlavně mám celou obrazovku 
    Předáno.
    Panda napsal(a):
    Předáno.
    děkuji třeba to k něčemu bude i když tady se moc na hráče nedá  :-)
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Dear Panda, jak se teď dostaneme ze hry na forum, když je tam link na komunitní centrum ?
    upraveno 14.07.2023
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Dear Panda, jak se teď dostaneme ze hry na forum, když je tam link na komunitní centrum ?
    Ahoj
    Zadáš do vyhledávače Big Farm fórum a najdeš stránku českého fóra a přihlásíš se.
    Nebo community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/

K tomu nepotřebujete tlačítko ve hře. Pořád se dá na forum dostat.
Sign In to comment.