Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

169

Komentáře

• Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Toto je ďalší level knižnice alebo prečo zmenila podobu? Myslela som, že na obrázku vľavo je posledný level.

• PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 2,130
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Toto je ďalší level knižnice alebo prečo zmenila podobu? Myslela som, že na obrázku vľavo je posledný level.

Ahoj Sariono
    Je to další lvl, mění podobu podle počtu zakoupených příruček. Asi jsi vášnivý čtenář.  :smile:
    Můžeš se podívat do wiki, měly by tam být všechny úrovně.
    https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Bücherei
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj najdu někde seznam dekorací do sady ?
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj najdu někde seznam dekorací do sady ?
    Ahoj
    Ne zatím nic nemám, nějaké sady tady už máme ale ne vše.
    Děkuji mám hrad s písku 2x ale zajímalo by mě jak se dozvím co ještě do sady schází ukazuje mě to že tyto dekorace nevlastním  Pando díky
    upraveno 17.05.2022
    Děkuji mám hrad s písku 2x ale zajímalo by mě jak se dozvím co ještě do sady schází ukazuje mě to že tyto dekorace nevlastním  Pando díky
    Ahoj
    Dám ti to sem.
    od obchodníka se sladkostmi je sada dekorací 24 pro hlavní farmu sladká vila, hrad a palác.
    Jinak jsem našla sady dekorací, které zatím máme na foru.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4377740/#Comment_4377740
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mám dotaz  dívám se na datum soutěží a podle datumu by měly končit zítra je to pravda?
    bedru (CZ1) napsal(a):
    mám dotaz  dívám se na datum soutěží a podle datumu by měly končit zítra je to pravda?
    Ahoj
    měly by končit zítra dopoledne podle údajů ve stanu události.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte .... soutěž ,, bez práce nejsou koláče "  se mi zdá o den kratší nebo se mýlím  ?

henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte .... soutěž ,, bez práce nejsou koláče "  se mi zdá o den kratší nebo se mýlím  ?

Ahoj
    Nemýlíš, je kratší.
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Ahoj,
    1 - k čemu je v nastavení nový systém budovy?
    2 - proč se při sklízení, někdy ukáže žluté kolečko s zelenou fajfkou na potvrzení ?
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    1 - k čemu je v nastavení nový systém budovy?
    2 - proč se při sklízení, někdy ukáže žluté kolečko s zelenou fajfkou na potvrzení ?
    Ahoj
    ad 1/ je to nový způsob při výstavbě, bylo to v aktualizaci zde
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/216192/2-mlyn-sny-se-plni

ad 2/ nevím jistě o čem mluvíš ale mohlo by to být oznámení, že jsi dosáhl nějakého úspěchu ve hře
    upraveno 13.07.2022
    @Pitbull (CZ1)
    Pokud myslíš tohle:
    Obrzek
    Obrzek
    tak to souvisí s novým systémem budovy. Možná jsi nedopatřením klikl a ukázalo se to. Když držíš tlačítko myši déle.
    U úspěchů je v té ikonce pohár, omlouvám se

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    animace při otevírání beden je je tragicky pomalá - otevřít 50 beden je na 10 minut, spíše více - tento "nový" způsob je naprosto nepovedený a jen zdržuje - bude předělán, nebo je na věčné časy? P.
    japefi (CZ1) napsal(a):
    animace při otevírání beden je je tragicky pomalá - otevřít 50 beden je na 10 minut, spíše více - tento "nový" způsob je naprosto nepovedený a jen zdržuje - bude předělán, nebo je na věčné časy? P.
    Ahoj
    Zeptám se na to a pokud dostanu odpověď bude zde. Bude to ale až příští týden.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Ahoj, dá sa vložiť poriadny kurín do kuracieho zámočku (komunitnej budovy)?

Sariona (SK1) napsal(a):

Ahoj
    Úplně stejně jako jakýkoli jiný kurník. Musíš mít v komunitní budově místo. Kurník musí být prázdný (sklizený a nenakrmený), chytneš ho myší a přetáhneš nad komunitní budovu, jeho "dno" zmodrá a vyskočí okénko jestli opravdu chceš budovu vložit. Klikneš na ano a je to hotovo. nakrmíš.
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Panda napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):

Ahoj
    Úplně stejně jako jakýkoli jiný kurník. Musíš mít v komunitní budově místo. Kurník musí být prázdný (sklizený a nenakrmený), chytneš ho myší a přetáhneš nad komunitní budovu, jeho "dno" zmodrá a vyskočí okénko jestli opravdu chceš budovu vložit. Klikneš na ano a je to hotovo. nakrmíš.
    V režimu návrhů na spodní liště můžeš přesouvat i budovy ve výrobě, či ve výstavbě
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Panda napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Ahoj, to zdržení je způsobeno pozdějším objevením popisu bedny - v předcházející animaci se objevil lístek s obrázkem a popiskem v jednom, nyní se objeví obrázek a následně popisek = 2 kroky - zdržení je tedy dvojnásobné
    vcelku zbytečné vylepšení, náročnější na grafiku, .... 
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Ahoj, to zdržení je způsobeno pozdějším objevením popisu bedny - v předcházející animaci se objevil lístek s obrázkem a popiskem v jednom, nyní se objeví obrázek a následně popisek = 2 kroky - zdržení je tedy dvojnásobné
    vcelku zbytečné vylepšení, náročnější na grafiku, .... 
    Ahoj. Bylo to předáno ve zpětné vazbě. Nevím jestli se něco změní časem. 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Dotaz k červencové soutěži. 
    Kolik tam má být těch rozdílů? Není nikde uvedeno.
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Dotaz k červencové soutěži. 
    Kolik tam má být těch rozdílů? Není nikde uvedeno.
    Pardon, jdu to opravit. Je jich 8.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zdá se mi to nebo strkají "žebračenky" o zlato do hry čím dál tím častěji?
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    očekávala jsem dnes ostrov , chci se zeptat bude letní ostrov?
    Mám dotaz - co znamená tento bod v "doplňku" pravidel?

2.2 Ve hře nejsou povoleny reklamní služby.
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz - co znamená tento bod v "doplňku" pravidel?

2.2 Ve hře nejsou povoleny reklamní služby.
    Že nemůžeš ve hře ty jako hráč dávat reklamu na cokoli.
    Nj - Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi. :-)))

ahoj :-) mám s červené bedny úrodnou zahradu úroven 5 nevíte jestli se vylepšuje za dolary a nebo za zlatky?
    takto jsem dostala úrodné pole taky úr.5 a po postavení na vylepšení to chtělo zlatky tak jsem ho zbourala nechci si blokovat stavbu díky všem :-)
    ahoj :-) mám s červené bedny úrodnou zahradu úroven 5 nevíte jestli se vylepšuje za dolary a nebo za zlatky?
    takto jsem dostala úrodné pole taky úr.5 a po postavení na vylepšení to chtělo zlatky tak jsem ho zbourala nechci si blokovat stavbu díky všem :-)
    Ahoj
    Měla by se vylepšovat za zlato. Nemáš náhodou screen?
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    Měla by se vylepšovat za zlato. Nemáš náhodou screen?
    ahoj screen neumím ale myslela jsem si to tak jsem se raději zeptala děkuji moc :-))))

Sign In to comment.