Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

A znovu objevujeme dočasný tropický ostrov a ještě více novinek

pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
Ahoj lidi
Tady můžete diskutovat k aktualizaci z 1.8.2019. Prosím vše co se týká včerejší aktualizace sem. Čtěte forum než založíte příspěvek. Děkuji vám.

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    na první pohled vcelku zajímavé změny - možnost stavět na farmě a ostrově současně, nové hodnocení a odměny - ale jo, to je posun  ;)
  • Alčazv (CZ1)Alčazv (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Aby jsme stále nebrblali, tak bych chtěla udělit pochvalu za Ostrovní farmu a to že mohu stavět mimo hlavní farmu aniž bych musela použít zlaťáky. Před tím jsem to nehrála vůbec radši jsem stavěla na jiných farmách. Uvítala bych kdyby tak fungovali všechny farmy měsíční. Zdraví Alčazv
  • Siena (CZ1)Siena (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    A to jako už odteď bude dočasné farmy možné stavět současně se stavbami na hlavní farmě vždycky?
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    Příjemná změna, hlavně ve stavebním slotu. Nová motivace pro hraní dočasné farmy.
  • Kacirek (CZ1)Kacirek (CZ1) CZ1 Komentářů: 413
    Stavění současně je opravdu dost dobrá změna. :-) Na mobile Harvest je to normální a je super, že to hodili i sem.
    Další příjemná maličkost...:-)
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Mě se líbí, že se i na tropické dá použít zobrazení mřižky, líp se to skládá
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Ono tou motivací k otevření stavebního slotu podle mě bude fakt, že už dočasnou farmu už skoro nikdo pořádně nehrál. Když zrušili architekta a lidi mohou vylepšovat hlavní farmy, soustředí se na to. A nějaká dočasná, kde furt stavíš od základu jak trubka, jim byla všem u zadele (zkušenost s lidmi, se kterými komunikuji).
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    upraveno 06.08.2019
    ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s kolem štěstím na tropickém ostrově , žetonů je dost tak si i někdy zatočím a psali tam cituji přesně ( Obě kola ostrovníhoKola štěstí vám umožní získat prémiové předměty a zdroje, které vám pomohou rychleji a dále rozvíjet vaši farmu.) , ale ještě jsem kolo neviděla tak nevím
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Ptal jsem se a kolo štěstí bylo včera a předevčírem (vytočíš si modré a fialové ostrovní krmivo, ale hlavně dekorky - 4x5, 5x5 s vyšší spokojeností než koupené za ostrovní peníze nebo zlatky...). Což ušetří hafo stavebního místa..., plus nevyhodíš zlatky oknem...
  • magica13 (CZ1)magica13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 57
    Nevím, jestli to už někdo psal do jiného vlákna, ale pokaždé když stavím v novém slotu pro dočasnou farmu, tak po ukončení výstavby mi to hodí:
    Neplatné ID
    Command: PBEditorTimeEndResponse
    Error-Code:3
    Timestamp: 1565423500
    Zone:3
    PID:495883

    někdy stačí odbouchnout, ale občas pomůže jedině restart, je to docela otravné, zvlášť u spolkových soutěží
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Jojo, error to háže i mi pokaždé. Aspoň vím, že se něco dostavělo, jinak by na to člověk na jiné farmě nepřišel. :lol:
  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Jo, ale pozor, když má člověk volný normální stavební slot, tak pokud v ten moment zadá stavbu na dočasné farmě, skočí mu do toho volného stavebního slotu běžného. Platí to i v případě, že jsou volné oba.
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 02.09.2019
    ahoj. se začátkem aktuální dočasné farmy přišla převratná novinka. nová stavební fronta pro tuhle farmu. dneska ráno přestala fungovat a zabírá místo v hlavní frontě. to je záměr, nechat nás zbytečně utratit tolik doláčů za farmu, kterou nedoděláme (bez nové fronty bych ji vůbec nezačínal). funguje to tak blbě všem?
    Post edited by pexi (CZ1) on
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    No...včera se mi taky ten slot na ostrovce ukazoval zamčený, dneska normálně funguje, možná tím, že se v hlavním slotu už staví. 
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    U mě včera fungoval normálně, šlo na něm dát stavbu i když se na hlavním nestavilo. Dnes nevím, zjistím později
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    upraveno 14.08.2019
    možná to jenom nějak vyjímečně přeskočilo, nebo jsem vybral špatnou frontu (i když takhle to asi nefunguje). ostrovní fronta je prázdná. tak uvidím, jestli se to při příští stavbě spraví.
    napadlo mě, že to možná bylo proto, že hlavní fronta byla v době zadání stavby na ostrově prázdná (nestavělo se). tak si na to kdyžtak dejte bacha :-)
    Post edited by D77 (CZ1) on
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak já to zkusila funguje to, stavím pole  i barák tudíž 2 věci na ostrově
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Stavební slot na dočasné farmě funguje normálně. Na trvalých nic nestavím a stavba na ostrově se spustila v ostrovním slotu. Žádné potíže.
  • Marenda (CZ1)Marenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    je to otravné furt restartovat hru.-)) taky to znám
  • jajka6 (CZ1)jajka6 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    také to stále píše neplatné ID 
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    Přijatá odpověď ✓
    už se mě to stalo podruhý, když byla hlavní fronta prázdná, tak se mě ostrovní stavba hodila do hlavní fronty a pak jsem nemohl začít zas stavět. tak bacha na to.
  • D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    aha, tak ještě změna. ono se to místo menuje univerzální. zřejmě jsem právě stavěl na ostrově 2 stavby naráz. ani jsem si nevšiml.
  • Magic sunflower (CZ1)Magic sunflower (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    zdravím, nevím, jestli se to týká této aktualizace, ale zkusím to. Pokud ne, tak se omlouvám. Psala jsem na podporu, ale přišla mi odpověď že nepodporují čj.
     Dobrý den, od výstavby nového ubytovacího domku se mi špatně počítá spokojenost. Ty domky, které mám v ubytovacím domku se nepočítají. Díky tomu mám spokojenost o 900 vyšší. Né že by mi to vadilo, ale jsem zvyklá hrát fér. Děkuji
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 30.08.2019
    Tak po měsíci musím za sebe říct, že tohle je asi nejlepší aktualizace minimálně za poslední rok. Ostrovku mám poprvé dojetou do konce, navíc s mnohem menšími náklady než mě dřív stála jen druhá kapitola. Pravda tím, že jsem se soustředil hlavně na dojetí a částečně i tím, že se mi nechtělo investovat dolary do vyšších levelů budov, mi nezbylo zas tolik mušlí (18M), ale podstatné je, že to šlo. Osobně nejvíc oceňuji možnost přikoupit za mušle pracovníky, jen škoda, že to jde jen jednou. 
Sign In to comment.