Domů Czech Technické problémy & bugy

Soutěž pro spolky farmářů - zpoždění

13»

Komentáře

  • scary1 (CZ1)scary1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 09.04.2017
    Co stím zas máte 20 minut čekám než mě naskočí soutěž

    angelo co stím je sakra

    cpát vám peníze za nic běžte se už vycpat

    edit: sloučení příspěvků (black-.-angel)
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    upraveno 07.04.2017

    Předpokládám, že ten ohňostroj, je za tu pochybenou aktualizaci okolo 17:00...
    Možná jsem, až moc naivní...  :lol:
    Aha, takže byl asi od konkrétní hodiny, čili těm, kdo nebyli online, jelikož to odpoledne se soutěží spolků vzdali, vlastně nic nedali. To by bylo... takové charakteristické :D A samozřejmě zapomněli, že mají twitter a mohli by tam kváknout, když něco takového dělají
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tom814 (CZ1) napsal(a):
    Co dělají u spolkovky bleskové nabídky s možností nákupu bodů reputace?
    Ty nebudou u spolkovky, ty budou určitě k velikonocům. Mě by spíš zajímalo, kde se vzal ten ohňostroj, a jestli se ještě ukáže, protože já chytl až jeho konec posledních 10 minut.
    Ať jsou k čemu chtějí, nic to nemění na tom, že je to podpásovka a nefér. Mění to celej koncept soutěže, ale co by to komu vadilo, když z toho sype. :-((
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Jestli jsou to bleskové nabídky, a nebo kolo farmářů, myslím že se tím nic nezmění. Pro mě je hlavní, že se spolku daří získat většinu odměn :) Proč bych si lámal hlavu s hráči, kteří platí zlatem? Ti nějakou možnost, jak své zlato využít a získat výhodu mít musí, bylo by nelogické a nepodnikatelské jim ji nedat.
  • Miirka (CZ1)Miirka (CZ1) CZ1 Komentářů: 186
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jestli jsou to bleskové nabídky, a nebo kolo farmářů, myslím že se tím nic nezmění. Pro mě je hlavní, že se spolku daří získat většinu odměn :) Proč bych si lámal hlavu s hráči, kteří platí zlatem? Ti nějakou možnost, jak své zlato využít a získat výhodu mít musí, bylo by nelogické a nepodnikatelské jim ji nedat.
    hlavně že jsi spokojenej
  • veveruska07 (CZ1)veveruska07 (CZ1) Komentářů: 6
    Dobry den mam dotaz dala jsem si udelat hnojovo na stromy a pak se me nenacetlo uz asi po druhe mam to jen ja  :s dekuju
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Dobry den mam dotaz dala jsem si udelat hnojovo na stromy a pak se me nenacetlo uz asi po druhe mam to jen ja  :s dekuju
    Ahoj.
    Pokud se ti nepřičetlo do skladu po sklizení tak zkus vymazat historii prohlížení+ cookies a znova zapnout hru. Jestli se ani tak nepřičte musíš napsat na podporu.
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Miirka (CZ1) napsal(a):
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Jestli jsou to bleskové nabídky, a nebo kolo farmářů, myslím že se tím nic nezmění. Pro mě je hlavní, že se spolku daří získat většinu odměn :) Proč bych si lámal hlavu s hráči, kteří platí zlatem? Ti nějakou možnost, jak své zlato využít a získat výhodu mít musí, bylo by nelogické a nepodnikatelské jim ji nedat.
    hlavně že jsi spokojenej
    To víš že jsem. Hraju tu hru, abych se u ní bavil a odpočíval. Kdybych u ní nebyl spokojený, tak si najdu jinou :) Proč si lámat hlavu s tím, že se svět točí okolo peněz? Tak to prostě je. Radujemse z toho, co se nám líbí, co nás baví. Rozčilování je dost v reálném světě, přece se nebudeme rozčilovat ještě u hry.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Mineas (CZ1) napsal(a):
    Tom814 (CZ1) napsal(a):
    Co dělají u spolkovky bleskové nabídky s možností nákupu bodů reputace?
    Ty nebudou u spolkovky, ty budou určitě k velikonocům. Mě by spíš zajímalo, kde se vzal ten ohňostroj, a jestli se ještě ukáže, protože já chytl až jeho konec posledních 10 minut.
    Zde informace k ohňostroji, opravdu se jednalo o kompenzaci:


    Milí farmáři,

    víme, že se nám tento týden ve hře vyskytlo několik zádrhelů, včetně zpoždění soutěže pro spolky. Protože ale chceme, abyste si všichni soutěž užili, jako malou kompenzaci vám dnes (7.4.) v 19:00 aktivujeme bonus:

    Kompenzace:
    - doba trvání: 1 hodina, od 19:00 do 20:00
    - 100% bonus na body reputace

    Omlouváme se opět za celou situaci a přejeme vám všem pěkný víkend se soutěží pro spolky i velikonoční událostí,

    váš BF tým



    Toť vyjádření ke vzniklým problémům. Díky všem za trpělivost, opravdu si jí ceníme!

    S tímto také vlákno zamykám.
Tato diskuze je zavřená.