Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma

12023

Komentáře

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj. Do teď používám k smazání historie CCleaner. Dá se říci co je lepší?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Používám Wise Disk Cleaner
  • GoodStenly2 (CZ1)GoodStenly2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9,495
    Ty idi ote (já), proč jsi se odhlašoval..., to jsi nemohl jít na toaletu později!? Výsledek? Jsem 100% v kýblu...

Taky mi to chvilku nešlo, po té důležité údržbě, která mi v tom dělá zas větší bordel. Asi někdo potřeboval premie.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    chtěla bych se zeptat zdali někdo nemáte informaci , že by se nám mohla vrátit akce SANTŮV DOPIS

nebylo to zase tak špatná akce a myslím , že by to uvítalo víc spolků a hráčů 

neumím řeči tak nemohu psát návrhy do jiných serverů , kteří mají přístup na GGS s návrhy
  • beba1 (SK1)beba1 (SK1) SK1 Komentářů: 58
    ahojte, v lige farmárov mám titul zahradník, čiže idem od začiatku, hoci som predtým mala už  ďaleko vyšší titul, čo mám   spraviť, aby sa mi titul vrátil, poraďte prosím...
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    beba1 (SK1) napsal(a):
    ahojte, v lige farmárov mám titul zahradník, čiže idem od začiatku, hoci som predtým mala už  ďaleko vyšší titul, čo mám   spraviť, aby sa mi titul vrátil, poraďte prosím...
    V každé nově spuštěné Lize farmářů začínáme všichni od titulu zahradník. A v ní za ten měsíc a půl získáš tituly, odměny, diamanty. V další události farmářské ligy to jde vše od začátku.
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    aha, díky...
    "Podívejte se z okna a zjistíte, že vaše farmy jsou krásně nazdobené čerstvým sněhem. To může znamenat pouze jednu věc - blíží se sváteční období!"

Soráč, ode dneška rozhodně nemáme na farmách "čerstvý sníh"....  :kissing_heart:
    Tak se mi zdá, že už to tu někdy hraničí s tupostí.
    O jedné jediné věci je tu šest vláken. Je to normální? To neumí polovina hráčů číst?
    To si každý myslí, že je ten jediný, komu se děje křivda? A nejde jen o vikingskou farmu, ale celkově.
    Krucinál - když mám nějaký problém, tak se prvně zeptám ve spolku a až potom jdu na fórum.
    Ale prvně se kouknu, zda se o tom už někde nepíše.
    Zakládat stále a stále nová vlákna není ku prospěchu věci a nic se tím neurychlí.
    Zrovna tak tady něco důrazně a opakovaně vyžadovat.
    Nemáme moderátora, tak buďme rádi alespoň za to, že se našli dobrovolníci, co s fórem pomáhají, ale uvědomte si, že jejich pravomoci jsou velmi omezené.
    ahojte, bude dnes aj druhá aktualizácia?
    Také jsem nad tím přemýšlel a došel k závěru, že se jednalo o tu, co proběhla a oni nám to "dali vědět s předstihem"
    To - další- pro ně znamená, že nám strkají stále nové a nové a hra jde víc a víc do kelu.
    Téda..., ten "prach, sníh" po zasazení plodin je...? Hmmm, no budiž, ale PROČ to nejde VYPNOUT!!!   :rage:
    ahojte, poraďte, ako zvýšim výnos v komunitnom kravíne? Chcela som dať kefu, ale nejde to....
    beba1 (SK1) napsal(a):
    ahojte, poraďte, ako zvýšim výnos v komunitnom kravíne? Chcela som dať kefu, ale nejde to....
    Ahoj
    Štěstí a kartáče v komunitním kravíně(kačáku) nejdou dát. Takže výnos můžeš zvýšit leda superkrmivem a u krav aktivací siláka v garáži.
    Ahoj lidi
    Nejsem pomocník (forum mě vykoplo) a tak nemůžu založit diskusi k aktualizaci. Hm, pokud by jsme používali jen jedno vlákno, bude v tom asi binec ale ten už je tu stejně. 
  • BebaPlayer (SK1)BebaPlayer (SK1) SK1 Komentářů: 124
    vie sa, kedy začne japonský zlatý týždeň?
    upraveno 24.04.2020
    BebaPlayer (SK1) napsal(a):
    vie sa, kedy začne japonský zlatý týždeň?
    Ahoj, má začít dnes
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4260958/#Comment_4260958

edit:
    @BebaPlayer (SK1) omlouvám se za špatnou informaci, dnes začne výprodej ke zlatému týdnu a nabídky 150%
    Post edited by pexi (CZ1) on
    Ahoj lidi.
    Co, že všichni mlčíte? 
    Tak já osobně jsem z těch věčných, opakujících se soutěží unaven.
    Chyby se také neopravují, tak co psát.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Hra není soutěživá, ale dravá,aby se investovalo za zlatky,. Platí, nenechat si uhnat plíce a peněženku, Rozumným řešením  je některé akce nehrát. Tak jem zavřel KR a snový svět. I tak toho zůstává moc, Zvolnil jsem v TP a flákám výzvy ve slavnosti. Externí farmy už mám vymakaný, nic navíc nestavím. I tak je to strašně časově náročné. Mít výdělek 50tis. měsíčně, tak taky nakoupím zlatky a urychlímm, co se dá (a šup jsem první v TP nebo kdekoliv jinde). Navíc si vlastně kupuješ čas (za 2h není co řešit),viz turbosekačka, turbosklízeč a pěstitel. Na tohle se dívám, jako na povolené cheaty, navíc placené, čili nefér. To by byla otázka pro právníka.
    (podobně jaku u některých telefoních linek, kdy se po dlouhém polechu nějaké muziky se konečně dovoláš a pak se divíš, kolik jsi za to zaplatil).Sociální rozdíly se prohlubují. A normální hráči makají jak burlaci na volze několik hodin, aby se někam dostali. Opožďování akcí (viz posledně SS), je pak dalším neduhem, když vás hra nutí po předpěstování čekat několik hodin, čili prakticky celá farma stojí (a mám dojem, že je to také úmyslné).
    A k tomu děláme pokusný  krysy a zjišťujemem, jaké bugy se zase v akcích ukážou a na opravy (těch starých) se můžeme jen po rocích těšit.

• japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    se divím, že BF ještě hraješ - jinak jsem taky přistoupil k omezení akcí, které hraji

pokud je to záměr, tak ok, ale obávám se, že GGS neví odkud jí vlastně těch peněz může plynout více, bo jinak by předělala systém hry, který je založen na počtu polí - ale možná se jim vyplatí, aby se cca 100 hráčů bilo ve spolkových soutěžích a nakupovalo zlatky na pobití ostatních, kteří je nekupují a začíná jim to být jedno, prostě si jen tak hrají
    doby kdy si hráč kupoval zlato, aby si vylepšil farmu jsou pryč a kupovat zlato, abych sklidil více kukuřice než druhý - to opravdu nemusím
    podle mne ten zvrácený poměr investice do farmy a provozu je to co BF začíná brzdit na všech frontách
    Užijte si dnešní čarodějnice a pořádně se proleťte

Sign In to comment.