Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuse: Budoucnost je zde: Připraveni na Farmářský svaz?

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Milí hráči,
zde máte možnost diskutovat o poslední aktulaizaci hry. Celé oficiální oznámení najdete zde.

«13

Komentáře

  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    A kde je ta aktualizace? 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    A kde je ta aktualizace? 
    Ahoj
    Nevíme co se děje, čekáme na informace. Prosím o strpení a sledujte oznámení ve hře.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já nevím co se děje, ale snad to bude pěkné. Ale straší mě to, jestli Farmářskou laboratoř budu muset zlepšovat od 1. úrovně. Už jsem na 19. úrovně. Těší mě to co přijde za aktualizace. Rád bych uvítal kompletní Oficiální návody ke hře, do jaké úrovně se můžou budovy vybudovat apod., kolik budou stát, co můžu vypěstovat na poli a kolik v jednotlivých úrovní atd. vše to popisovat nebudu, Oficiální návody - tam je tak polovina návodů, ale vylepšování tam není. Nyní to hledám na německém Fandom - Big farm, ale rád bych to uvítal zde a 99% nejsem sám kdo by návody viděl semnou zde.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Já nevím co se děje, ale snad to bude pěkné. Ale straší mě to, jestli Farmářskou laboratoř budu muset zlepšovat od 1. úrovně. Už jsem na 19. úrovně. Těší mě to co přijde za aktualizace. Rád bych uvítal kompletní Oficiální návody ke hře, do jaké úrovně se můžou budovy vybudovat apod., kolik budou stát, co můžu vypěstovat na poli a kolik v jednotlivých úrovní atd. vše to popisovat nebudu, Oficiální návody - tam je tak polovina návodů, ale vylepšování tam není. Nyní to hledám na německém Fandom - Big farm, ale rád bych to uvítal zde a 99% nejsem sám kdo by návody viděl semnou zde.
    Ahoj
    německá Wiki - Big Farm je pro všechny hráče, ne jen pro němce. Každý se tam může dívat a hledat co potřebuje, stačí použít překladač. 
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    To já používám, ale některé stránky mě to překladač nepřeloží nebo my tam skočí anglický překladač i když tam mám nastavený pro tyto stránky německý. Dá se zjistit jestli zde budou přidány i další návody.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    To já používám, ale některé stránky mě to překladač nepřeloží nebo my tam skočí anglický překladač i když tam mám nastavený pro tyto stránky německý. Dá se zjistit jestli zde budou přidány i další návody.
    Pokud se najde dobrá duše a zpracuje je můžou se přidat
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak jsem se připravoval na soudružský farmářský svaz a oni mají asi soudruzi v Německu problémy. Tak to bude asi pěkné. :-)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem se připravoval na soudružský farmářský svaz a oni mají asi soudruzi v Německu problémy. Tak to bude asi pěkné. :-)
     :lol:
    Neboj se, o nic nepříjdeš. Farmářský svaz bude v některé z dalších aktualizací. 

    (Taky jsem si říkala jaké světlé zítřky nás čekají. To mluvím za sebe, ne za GGS)
     
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, já jsem typoval že to bude dřívější hra na nynější spolkové vesnici, jak na levé straně nad řekou byly 3 dostavníky a v nich bylo pět kolonek co máš nasbírat dříve než soupeř. To nemusely ani přerušovat, když nic nového není. Mě to vzalo několik bodů z Vesnické slavnosti, nasbíral bych více kukuřice a za to bych získal více bodů, já to nejedu na 100%, ale abych získal za body odměny, protože to hraji většinou sám. Jsem zvědav kdy to bude hotové, jestli to je v budoucnu, tak to může být za několik měsíců. Snad tu Farmářskou laboratoř nebudu muset dělat od 0 znovu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak ta aktualizace se jim povedla - kosmetické změny a chyby neopravují.
    Nové kolo na snové blbne. Nevím, proč nemohli nechat staré. Dál jsem ještě nekoukal, co za "zlepšováky" vymyslili.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    To doopravdy měly nechat to staré. Mě se roztočí až po 3 sekundách. Já ho mám i na hlavním farmě (kolo štěstí - automobil), když jsem roztočil 5 na jednou, tak 1 pokus se roztočil po 3 sekundách, pak se roztočili normálně, ale ten bonusový po 8 pokusech opět měl zpoždění cca 3 sekundy.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ale já jsem to roztočil nyní, jak na snový i hlavní farmě, tak se mi roztočilo kolo normálně. To jsem dal (zaškrtl) přeskočit animaci i pak když jsem u kola to opět zrušil (Přeskočit animaci otáčení). Zatoč i ty a dej mi vědět.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zkusil jsem to na hlavní - kolo se točilo a poslední (zdarma) se min na 4 sec zaseklo.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já to hraji bez točení kola a tam my to zatím nezlobí. Uvidíme po další aktualizaci. Mě se tam zase nelíbí Balón - kolo, uvítal bych tam koňský dostavník nebo rybářskou loď. Ty se tam hodí lépe než Balónem.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Kolo štěstí je nahlášeno k opravě, tedy potíže s animací.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Proběhl hotfix: právě jsme opravili problém kola štěstí, znovu načtěte hru, aby byla plynulejší animace prasete
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky za oznámení. Neví někdo kde najdu svaz farmářů, popřípadě jestli byl v aktualizaci.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Díky za oznámení. Neví někdo kde najdu svaz farmářů, popřípadě jestli byl v aktualizaci.
    Ahoj
    Čtvrteční aktualizace proběhla bez Farmářského svazu. Bude v některé další aktualizaci. Tým chce aby fungoval správně.
    Jinak zprávy o časech aktualizací a podobně hledej v Moderátorském věstníku:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4401676/#Comment_4401676
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, neví někdo jestli je uvedeno za jakou dobu se to má splnit. Já jsem to nikde teda nenašel. Já nyní nejsem ve spolku, množství co je uvedené ve Farmářském svazu musí nasbírat stejné množství každý hráč spolku i hráč, který není ve spolku. Když přišlo tohle, znamená to postupný konec spolku.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tam není doba, 5 ukolů z první úrovně splníš hned spíše hůř jde získat svazové body na které musíme čekat, pakárna jako.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj

    Svaz farmářů je akce pro jednotlivce. Je to trochu jako sbírání zkušenostních bodů + odměny za každodenní přihlášení. Není tam časový limit pro splnění. Každý může hrát svým tempem.
    Je k dispozici od úrovně hráče 2. Má 13 úrovní.
    K postupu na úroveň 2 potřebujete 2 věci: dokončete prvních 5 úkolů a nasbírejte 2100 bodů za vztahy.

    jak získáváte body:
    1 / denní body zdarma – podle toho, jak často jste sbírali body za posledních 7 dní. To je 2-30 bodů.
    2 / odměna pro zkušené farmáře - část hned, část za 14 dní
    3 / nákupem bodů za zlatá jablka
    4 / nákup z herního obchodu za skutečné peníze

    To, že každý hráč ve spolku má jiný počet bodů, není chyba. Důvodem je způsob získávání bodů. Ovlivňuje to i udělení první části odměny pro zkušené farmáře. To se u každého hráče liší v závislosti na tom, v jakém roce začali hrát a jaké hráčské úrovně dosáhli.

    Za plnění úkolů se body nezískají. Tam jsou jiné odměny (potřeby pro farmu a bonusy pro farmy).
  • Majkka (CZ1)Majkka (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj, nenaskakuji mne svazove body. Minule ukoly mám splneny.Majka
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Majkka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nenaskakuji mne svazove body. Minule ukoly mám splneny.Majka
    Ahoj @Majkka (CZ1)

    podívej se tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4402925/#Comment_4402925

    Nejlépe je psát dotazy do diskuse k aktualizaci.

  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, chci ze zeptat mě není jasné na 100% podle čeho se budou určovat body těch prvních 7 dnech co hra začala běžet. Mám na mysli první bod:

    jak získáváte body:
    1 / denní body zdarma – podle toho, jak často jste sbírali body za posledních 7 dní. To je 2-30 bodů.

    Já jsem včera dostal 377 a dnes myslím že dva, ale zobrazuje se mi tam 381, tak podle odečtu by to měly být 4 body.


    Pak nevím jakou odměnou se počítá (zkušený farmář) - jestli se rozumí farmář od určitých úrovní. To jsem nepochopil. Jak se vypočítává (zjistí) zkušený farmář, jestli to má být ze svazu Farmářů - úroveň nebo úroveň v Big farm. Jinak ty další jsem pochopil.

    2 / odměna pro zkušené farmáře - část hned, část za 14 dní
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj @Farmář Radek (CZ1)

    jak získáváte body:
    1 / denní body zdarma – podle toho, jak často jste sbírali body za posledních 7 dní. To je 2-30 bodů.

    Každý den jich získáš trochu více. Pokud budete sbírat body každý den, po týdnu jich získáte 30 a poté 30 každý den - mělo by to být takhle ale ještě se na to ptám. A týká se to bodů zdarma.

    2 / odměna pro zkušené farmáře - část hned, část za 14 dní
    Tohle je jednorázová odměna.
    Zkušený farmář je každý kdo začal hrát Big Farm před zavedením Svazu farmářů. Velikost odměny určuje rok, kdy hráč začal hrát a úroveň, kterou dosáhl. To znamená jak dlouho a jak usilovně hrál než zavedli Svaz farmářů.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Kupování za zlatá jablka jsem našel - bod 3, bod 4 - kupování za skutečné peníze jsem našel, ale když budu chtít zaplatit kreditem v mobilu to asi nejde. Bod 2 - odměna pro zkušené hráče - část hned a část za 14, to se mě asi týká, že jsem na začátku hry dostal 377 a část bych měl dostat za 14 dní, jestli jsem tomu rozuměl správně. Jestli jsem správně pochopil, s těma body kolik budu dostávat, že se to bude počítat dávám příklad (od středy do úterý a ve středu dostanu 27 bodů), čtvrtek - středa 25 bodů, atd..
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Kupování za zlatá jablka jsem našel - bod 3, bod 4 - kupování za skutečné peníze jsem našel, ale když budu chtít zaplatit kreditem v mobilu to asi nejde. Bod 2 - odměna pro zkušené hráče - část hned a část za 14, to se mě asi týká, že jsem na začátku hry dostal 377 a část bych měl dostat za 14 dní, jestli jsem tomu rozuměl správně. Jestli jsem správně pochopil, s těma body kolik budu dostávat, že se to bude počítat dávám příklad (od středy do úterý a ve středu dostanu 27 bodů), čtvrtek - středa 25 bodů, atd..
    Denní body zdarma- pokud sebereš body po 7 dní každý den tak dostaneš např. 2, 4,6,...bodů, za týden jech bude 30 a pak 30 každý den.
    ALE na tohle se ještě ptám. Pokud to bude jinak dám sem odpověď.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky za odpověď. Za 7 dní jich bude maximum 30 nebo jich může být i více. Pokládám otázku, protože jich mám za tři dny jich 18. Kdyby my to narůstalo o 2 body více na den, tak by jsem měl za 7 dní 70 bodů.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Díky za odpověď. Za 7 dní jich bude maximum 30 nebo jich může být i více. Pokládám otázku, protože jich mám za tři dny jich 18. Kdyby my to narůstalo o 2 body více na den, tak by jsem měl za 7 dní 70 bodů.
    Ahoj
    Mělo by jich být 30 ale pořád nemáme odpověď na otázky týkající se bodů zdarma. Vypadá to, že si to budeme muset zjistit sami. Promiň.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já bych řekl, že to ani oni neví, já asi tuším, kolik toho sesbíráme (splníme) úkolů. Tolik dostaneme bodů. Já za 14 dní dostanu 377 bodů, jak to píší za 2) odměna při začátku a druhá část za 14 dní. To je vidět na kliknutí na svazové body zdarma je to vidět při získání denních svazových bodů dole ve dvou čtverečcích jeden již vyzvednut a druhý bude za těch 14 dní.
Sign In to comment.