Начало Bulgarian Търсене на съвместна игра

Трябва помощ.

BıgFarmer85BıgFarmer85 Публикации: 4
редактирано 19.10.2013 в Търсене на съвместна игра
Аз съм начинаещ. Кажете ми моля какво представлява съвместна игра, как мога да узная приета ли моята заявка и какво трябва да се прави в съвместната игра. Извинете за глупави въпроси. ) Благодаря предварително.
Post edited by BıgFarmer85 on

Коментари

  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 07.09.2013
    Здравей! Разгледай тази тема. Когато някой ти приеме получаваш писмо че си приет в съответната съвместна игра.
  • ErolovErolov Публикации: 12
    редактирано 12.09.2013
    Незнам дали е тук мястото, но не намерих по подходяща тема за въпроса ми. Искам да знам ако прекратя съвместната си игра дали ще загубя нещо или може би ще ми върне даренето злато и долари ?
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 12.09.2013
    Не, няма да ти се върнат златото и доларите :)
  • mixail7mixail7 Публикации: 1
    редактирано 18.10.2013
    tarsq savmestnaigra no kadeto dosega sam otpravilzaqvkata si ne sam polu4il dosega otgovor otnikade za da vlqza da igraq savmestna igra.a sam edva 20 nivo.
  • christopherchristopher Публикации: 2
    редактирано 19.10.2013
    zdrasti mixail7 az sam edva 11 nivo i si namerih savmestna igra vav foruma edno momi4e beshe napisalo 4e si tarsi savmestna igra i az i pisah 4e i az tarsq takava igra
    VIJ VAV FORUMA NA BIGFARM DALI NQKADE PISHE SAVMESTNA IGRA I NAPISHI SAOBSHTENIE 4E I TI SI TARSISH SAVMESTNA IGRA SISITEMATA NA BIGFARM SHTE VI Q NAPRAVIII ! =d
Тази дискусия е била затворена.