Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация февруари - мнения

Здравейте, фермери, тук можете да изразите мнението си за днешната актуализация. Имайте предвид, че това е единствения начин да уведомим екипа какво не ни харесва в играта, за да се промени.

Коментари

  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    защо хвърчилото което бях вдигнал на 100 ниво ми е 1 ниво?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Хвърчилото ще се оправи, не се притеснявайте за него.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    имам друг проблем аз в момента не мога да си заредя злато натискам върху разпродажби или касичката или 150 процента и не ме пуска нататък а в сънната ме пуска та въпроса ми е защо в основната не мога а в сънната  мога
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    Благодари на този бъг Ванка, цените на златото са увеличени в основната а в сънищата НЕ.
    Цените на Българския сървър са увеличени в левчета за златото, а на другите сървъри НЕ.
    Много бих искала да знам каква е причината за увеличение, и то с над 28%!!!
    Цената на газта и петрола ли, цената на тока ли, или нуждата от мощно удебеляване заплатите на служителите в ГГС ??
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    Прерових форума, но никъде не намирам тема или съобщение за увеличаване цената на златото !

    Започвам да си мисля, че или ние сме си тъпи, или ни правят на маймуни (каквито явно сме) щом си мълчим а и никой не се чувства длъжен да ни уведоми !!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @Мона Бонбона (BG1) Не мога да посоча причините за увеличението на цените, нас също не ни уведомяват, но имайте предвид, че цената на златото в българския сървър и в момента е по-ниска от цените във всички останали сървъри.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    ми то при нас е нормално да е по ниска след като нивото ни е по ниско от вс други страни

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл