Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14749»

Коментари

  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Днес още 2 полета са ми извън строя. Трябва ли да изчакам цялата ми ферма да блокира, за да получа помощ? Хайде малко по-сериозно, моля.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    С турбо комбайна и редосеялката ли зареждате и обирате?
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Използвам само редосеялка.
  • Татяна3 (BG1)Татяна3 (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте!
    Изчезнаха почти всички викингски монети. Проблемът не е само при мен. Ще ни върнат ли  монетите?
  • GoldUser7 (BG1)GoldUser7 (BG1) BG1 Публикации: 1
    ИЗЧЕЗНАХА ми всички викингски монети, спечелени с използването на доста злато. не знам какъв е проблема, но не мисля, че това е стимул за игра!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @GoldUser7 (BG1)  На всички играчи са изчезнали викингските монети от склада, екипът вече е уведомен за проблема, засега няма нужда да пишете на поддръжка. Допълнително /предполагам утре/ ще Ви уведомим за резултатите от проверката.

    *Моля, четете всички нови съобщения преди да пишете в тази тема, за проблема с викингските монети съм уведомила играчите с публикация в "Малки съобщения"
  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    поредния бъг - голяма част от играчите в отбора нямат: островна, кооп палатка, фермерска лига, търговски център
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    редактирано 07.03.2023
    Толкова пари прибират разработчиците от продажбата на злото във всякакъв вид валута,затова да отделят малко и да купят една кутия с масло и си смажат колелата на късмета,че вече съвсем ръждясаха и е цяло мъчение да ги гледаш и чакаш завъртането им.
  • Тропикана (BG1)Тропикана (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте, незнам дали проблема ми за тук,но от няколко дни играта ми е много бавна.За да включва някое производство трябва да натисна 5-6пъти.Мелницата ,силоза, фабриката за цветя и няколко други въобще не тръгват.Като натисна анимацията с чукчето и ме изхвърля (веднага ме праща на най близката до нея сграда). Какво да направя?Играя основно от таблет и телефон, вече 2години и досега не е имало никакви проблем.
  • READER (BG1)READER (BG1) BG1 Публикации: 2
    имам проблем в островната ферма не мога да обера нивите
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Наш играч има проблем с придижването и обръщането на обектите във всичките си ферми.При  кликването без значение на кой обект отдолу се появява една лента с няколко обозначения,вкл.и придвижи или обърни,но най-в ляво има забранителен знак ,който не позволява никакво действие.Или се връщаш в предходна позиция,или прибираш в склад или разрушаваш.Дори и ваденето от склада не помага,лентата упорито си стои.Това крайно ограничава играча в подреждането на фермите.
    За съжаление никой от групата ни няма понятие как може да се изчисти този проблем,затова моля ако някой се е сблъсквал с него да сподели..
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @Vereja (BG1) Моля, изпратете напишете ми името на играча и по възможност екранна снимка на лично съобщение. 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Играчът е insane -Екранна снимка не мога да изпратя,защото е чужда ферма и нямам достъп,а той няма профил във форума и явно и време няма,доколкото зная играе от Англия.Просто е живо предизвикателство пред 40 човека в групата,от които нито един не може да помогне-
    Утре може да се случи с всекиго,затова е добре да се знае.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @Vereja (BG1) Пиша Ви на лични съобщения, моля да продължим разговора там.
  • Гери1 (BG1)Гери1 (BG1) BG1 Публикации: 1
    здравейте,въпросът ми е,какъв е проблемът със закупуването на злато,пратих 5 смс-а,взеха парите,а злато няма и рекламите не спряха

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл