Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Малко въпроси и техните отговори

124»

Коментари

  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 17.06.2021
    и да попитам аз като шампион при конете защо започвам от бронз 29 с нула точки а и защо няма в продажба българското знаме а има примерно едно смешно македонско знаме на държава създадена преди 20 години
  • magare (BG1)magare (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 21.06.2021
    .
    Post edited by magare (BG1) on
  • magare (BG1)magare (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 21.06.2021
    ,
    .
    Post edited by magare (BG1) on
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Моля, на лично съобщение ми обяснете ми какъв е проблема, от снимките не е ясно точно какво имате предвид.

  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    то името на акаунта казва всичко на тези снимки всичко си е нормално само магарето не е
  • magare (BG1)magare (BG1) BG1 Публикации: 18

    ЗА ТОВА НЕСЪОТВЕТСТВИЕ НА ВРЕМЕТО ПРИ НИВО 8 ГОВОРИХ ПРЕДИ
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Това време горе в дясно е сървърното време тоест часа в който се намира сървъра.За удобство на играчите това е времето на което е кръстен сървъра.В случая Българско а не Немско.Другото време което си посочил ,а то ти е и изписано е времето за което се изпразва фунията и няма нищо общо другото сървърно време.Това второто практически е хронометър с намаляващо време.То се променя в зависимост от улова на исканата риба.Има си нива с преминаването на които времето пада ,а като наловиш още риба ,но не преминеш нивото това време се увеличава.Няма несъответствие защото са различни времена.
  • magare (BG1)magare (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 22.06.2021
    .
  • magare (BG1)magare (BG1) BG1 Публикации: 18
    magare (BG1) Публикации: 8
    Така е ХИМИК, но аз имам договорка с модера отпреди, да покажа как на ниво 8 от фунията времената са опорочени би трябвало да са между 15:43:00 = 29:24:00 за херинга, а часовника е за да подаде сигнал, щото само тя можела, не било задача на поддръжката.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Може и подъжката да не помогне ако не е бъг.Напълно възможно е така да е настроено събитието от админите.Модератора може само да предаде мнението.Дано не си единствен и направят нещо по въпроса.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @magare (BG1) сравнява с таблица за нива 56-999, а е в нива 1-25, мисля, че от там идва проблема.
  • magare (BG1)magare (BG1) BG1 Публикации: 18
    редактирано 24.06.2021


    Tiana  , При рибната фуния няма разлика в нужните количества риба, а и тук се вижда е за херинга при скорост 8 има едни 24 часа дето липсват.Пробвай при теб ще видиш, че САМО за скорост 8 Херинга го има това, А дали САМО там, незнам. Засега тук забелязах, щото само на херинга тикам фунията. :smiley:

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл