Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Събитие Архитект - въпроси и отговори

soonik (BG1)soonik (BG1) Публикации: 20
редактирано 15.05.2015 в Въпроси, свързани с играта
най-високите нива ще са достъпни само по време на събитието,това означава ли,че по-ниските ще можем да ги правим без събитието
Post edited by soonik (BG1) on
«1310

Коментари

  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 05.09.2013
    soonik2 написа: »
    най-високите нива ще са достъпни само по време на събитието,това означава ли,че по-ниските ще можем да ги правим без събитието

    Да точно така.
  • soonik (BG1)soonik (BG1) Публикации: 20
    редактирано 05.09.2013
    благодаря за отговора.ще очакваме актуализацията.жалко наистина че ще е само за главната ферма.
  • Magi85 (BG1)Magi85 (BG1) Публикации: 466
    редактирано 09.09.2013
    Събитието с архитекта е вече факт ,но никаде не пише времетраене или поне аз не го виждам,някой да знае нещо?
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 09.09.2013
    Здравей, Маги! Събитието още го няма, само актуализацията е факт. Събитието ще се появи също като пчелите и другите събития.
  • pheonix (BG1)pheonix (BG1) Публикации: 48
    редактирано 09.09.2013
    Аз си вдигам компостер 4 ниво и без събитието.
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 09.09.2013
    Да така е защото със събитието се вдигат само последните нива.
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 09.09.2013
    събитието започна ли вече...
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 09.09.2013
    Ще разберете когато започне, то ще се появи както другите събития. Ще имам ангажимента да ви уведомя стига да съм на линия когато се появи.
  • cvetelina_tenev2cvetelina_tenev2 Публикации: 1
    редактирано 09.09.2013
    Не ми харесва, почти всичко,което ми беше по-високо ниво, сега изглежда като на по-ниско ниво, Ето, оградаа ми беше тухлена, сега е дървена. Тя пак си е ниво 3, но изглежда като ниво 1. Не мога да разбера какъв е смисълът на това. Не ми харесва!
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 09.09.2013
    дано да почне скоро време
  • vali_penchevavali_pencheva Публикации: 1
    редактирано 09.09.2013
    Изскам да попитам колко време важи събитието архитект? И защо до моята ферма не се появява картинската с този Стив Скрукдрайвър.
  • eser1987eser1987 Публикации: 190
    редактирано 09.09.2013
    дали всички могат да се възползват от това събитие или ще е само за онези,които са на по високи нива
  • MarMar Публикации: 3
    редактирано 09.09.2013
    Абсолютно съм съгласна!!!!
  • MarMar Публикации: 3
    редактирано 09.09.2013
    cvetelina_tenev2 написа: »
    Не ми харесва, почти всичко,което ми беше по-високо ниво, сега изглежда като на по-ниско ниво, Ето, оградаа ми беше тухлена, сега е дървена. Тя пак си е ниво 3, но изглежда като ниво 1. Не мога да разбера какъв е смисълът на това. Не ми харесва!

    Абсолютно съм съгласна!!!!
  • MarMar Публикации: 3
    редактирано 09.09.2013
    Само не разбрах дали можем да си надграждаме сега нещата???
  • nik.nikolainik.nikolai Публикации: 4
    редактирано 09.09.2013
    А ако си го наемем от панела със злато този архитект, ще можем ли да ги надграждаме отново!
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 09.09.2013
    Сградите могат да се подобряват в момента без последното ниво. Последно ниво може да се подобрява когато се появи събитието Архитект. Дори да си наемете Стив със злато няма да можете да си подобрите сградите на последно ниво.
    Събитието ще е достъпно за всички играчи.
    Графиките са променени защото при някои сгради не е възможно да се направи друга графика за по-високо ниво. Поради тази причина се променят графиките на ниските нива на сградата, и тия които са за 4-то и 5-то ниво стават за 6-то и 7-мо ниво.Това не трябва да ви притеснява сградите си функционират както преди.
  • EimmiEimmi Публикации: 1
    редактирано 09.09.2013
    cvetelina_tenev2 написа: »
    Не ми харесва, почти всичко,което ми беше по-високо ниво, сега изглежда като на по-ниско ниво, Ето, оградаа ми беше тухлена, сега е дървена. Тя пак си е ниво 3, но изглежда като ниво 1. Не мога да разбера какъв е смисълът на това. Не ми харесва!
    Някой ще обясни ли какъв е смисъла тогава, за какво надграждахме до сега като се връщаме в предишните позиции. Разбирам да беше нещо ново и по-голямо, но сега пак да давам пари за нещо което вече съм платила да е такова не намирам смисъл. Някой да обясни!!!

    Досега играех с кеф и никога не ми се е налагало да пиша в форума. Сега яко се ядосах :(


    Мнението е слято от Magika: Използвай функцията "Редактиране"!
  • VASI.VAS (BG1)VASI.VAS (BG1) Публикации: 124
    редактирано 09.09.2013
    Не виждам смисъл в това да се ядосвате че сградите изглеждат по-малки.Това е игра,надграждате ако искате,ако не-стоите на едно място и толкова.В актуализацията беше достатъчно ясно обяснено какво предстои.Не четете обясненията на останалите и през пост питате едно и също.Нищо фатално не е станало.Забавлявайте се!
  • UserDg2012 (BG1)UserDg2012 (BG1) Публикации: 86
    редактирано 09.09.2013
    Здравейте! Да попитам, това значи ли, че ако тръгна да дигам примерно ограда 18 часа по време на събитието Архитект и то изчезне на 3 тия час, аз трябва да вкарам злато за да го довърша, или щом е започнат строежа, дори и да е приключило събитието строежа ще ми бъде завършен?
  • Shaguarez (BG1)Shaguarez (BG1) Публикации: 76
    редактирано 09.09.2013
    ще бъде завършен
  • purpurinapurpurina Публикации: 1
    редактирано 12.09.2013
    В момента има архитект - колко време ще е в играта?
  • MonBollMonBoll Публикации: 6
    редактирано 12.09.2013
    Mar написа: »
    Абсолютно съм съгласна!!!!

    :mad::mad::mad:
  • vessyy (BG1)vessyy (BG1) BG1 Публикации: 11
    редактирано 12.09.2013
    cvetelina_tenev2 написа: »
    Не ми харесва, почти всичко,което ми беше по-високо ниво, сега изглежда като на по-ниско ниво, Ето, оградаа ми беше тухлена, сега е дървена. Тя пак си е ниво 3, но изглежда като ниво 1. Не мога да разбера какъв е смисълът на това. Не ми харесва!

    И на мен никак не ми харесва,трябваше да си останат както бяха ,а колкото до надграждането ,всеки да си решава сам колко и кога.Грозно е!
  • Sofiq61Sofiq61 Публикации: 1
    редактирано 13.09.2013
    VASI.VAS написа: »
    Не виждам смисъл в това да се ядосвате че сградите изглеждат по-малки.Това е игра,надграждате ако искате,ако не-стоите на едно място и толкова.В актуализацията беше достатъчно ясно обяснено какво предстои.Не четете обясненията на останалите и през пост питате едно и също.Нищо фатално не е станало.Забавлявайте се!

    :mad::mad::mad: Toe много лесно да кажиш ако искаш,тези хора са дали пари за това да си ги направят зградите и в един момет те са други че на някоиси мо хрумнал да овиличава нива ние нямаме никаква вина ако беше колигиялен поне да ни компенсира за тия згради няма за него добре дошло във смисал финансова гледна точка незнам във форома не помня някаде се споменаваше за модератори менте ама маи цялата игра е такова менте:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  • FarmerVilpedaFarmerVilpeda Публикации: 294
    редактирано 13.09.2013
    От яд ли написа петте реда с толкова грешки???
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 13.09.2013
    Sofiq61 написа: »
    :mad::mad::mad: Toe много лесно да кажиш ако искаш,тези хора са дали пари за това да си ги направят зградите и в един момет те са други че на някоиси мо хрумнал да овиличава нива ние нямаме никаква вина ако беше колигиялен поне да ни компенсира за тия згради няма за него добре дошло във смисал финансова гледна точка незнам във форома не помня някаде се споменаваше за модератори менте ама маи цялата игра е такова менте:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Кое точно искаш да ти компенсират, това че са предоставили възможност за още развитие на основната ферма, че ще получаваш още тор от подобрените обори, че ще произвеждаш повече хумус и тор с подобрените компостер и силоз и т.н. Стига вече сте се жалвали за тия сгради! За пореден път пиша - променени са само графиките(картинките), сградите си функционират както преди!
    Когато се пише мнение се показват думите в които има грешки - 13 думи в 6 реда мисля, че не е никак добре. Мислих да пиша изречения, но то пуктоационни знаци няма!
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 13.09.2013
    И на мен изобщо не ми харесва това, че фермата ми изглежда като в каменната ера. Можеше всичко де си истане кой както си го е направил и когато подобрява да не се променя. Сега оградата е ужасна, курниците са като направени с изгнили дъски сковани набързо, силоза все едно, че си го набил с парен чук в земята. А за цените за надграждане с прословутия архитект да не говорим(най-вече на стопанството:mad::mad::mad: поне да бяха дали бонус 2 работники за стимул като ще даваш толкова пари).
  • Gamen (BG1)Gamen (BG1) BG1 Публикации: 1,146
    редактирано 13.09.2013
    За всяко надграждане на стопанството дава по двама работници.
  • a_s_na_s_n Публикации: 490
    редактирано 14.09.2013
    Нещо не те разбарах. Може ли да поясниш?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл