Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения
Ѽ Внимание! Ѽ Ако не можете да видите категориите на началната страница, моля последвайте тази връзка, за да ги направите отново "видими.
https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/bg/categories/bulgarian

Дискусия - януарска актуализация

Здравейте, фермери, в тази тема можете да изразите мнението си за януарската актуализация.
«1

Коментари

• миронич (BG1)миронич (BG1) BG1 Публикации: 25
    редактирано 28.01.2021
    И да попитам - от къде, ******************* ще получавам катализатори, за да си правя премиум храните, да речем? Не съм в кооператив и нямам желание за такъв.
    пп И да изрева за последно ВЪРНЕТЕ НИ СТАРАТА ЛАБОРАТОРИЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!
    Post edited by Tiana on
    миронич @ bg 1
  • TianaTiana Moderator, ModDarkGreen Публикации: 651
    @миронич (BG1)  От индивидуалните събития, постепенно катализаторите ще бъдат добавени като награди във всички събития.

И аз това искам да питам - как ще ме компенсирате с надграждането на лабораторията? Имам под милиард вложени, но все пак?
    миронич @ bg 1
    След като по - обстойно се запознах с новостите, да вметна още нещичко и аз по.........
    Отново подкрепям изказването Ви! Тоя път се оср.....ха!
    миронич @ bg 1
    Такаааааа, айде пак да задам въпрос?! Гледам, започна шампионатът, ама, тскова нещо като катализатори липсват. Някой от едженерите/разработчици нещо да каже?!
    миронич @ bg 1
    Къде гледате? В наградите за добра работа има катализатори.
    Tiana каза:
    Къде гледате? В наградите за добра работа има катализатори.
    Гледам в наградите на световния шампионат, а там катализатори няма.
    миронич @ bg 1
    В съобщениието за актуализацията е посочено, че катализаторите ще се получават като награди в редовни събития - кооперативно първенство и събитията на усърдните работници, възможно е в бъдеще да бъдат предвидени като награди и в световния шампионат.
  • lati1968 (BG1)lati1968 (BG1) BG1 Публикации: 5
    Въпрос към модератора: Има ли развитие по въпроса с лабораторията, или да си търсим нова игра? Защото запасите ни от храна привършват и вече си мислим, че няма смисъл да чакаме.
    @lati1968 (BG1) Няма да има промяна по отношение лабораторията, поне засега.
    Имате лаборатория ниво 2, за какви запаси от храна от нея говорите?

• lati1968 (BG1)lati1968 (BG1) BG1 Публикации: 5
    Аз съм komutatora, но не мога да вляза във форума с моя профил,имам 3 лаборатории и играта ми зависи изцяло от тях. 
  • donitta (BG1)donitta (BG1) BG1 Публикации: 6
    Абсолютно подкрепям мненията на изказалите се дотук. И аз имах три лаборатории, но вече махнах едната, за да не стои, като паметник на безумието. Даваните от събитията катализатори са смешни, като бройка и свършват за отрицателно време, а няма почти нищо, като резултат. Корабът стои и чака на пристана за някакво сладко, което никой няма на склад, а произвеждането му става доста бавно. Честно казано и аз се замислям, струва ли си времето, парите и усилията да остана в играта. 
  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 110
    Предварително се извинявам за дългият пост, който ще публикувам. Както Рони писа по-горе, биг фарм е стратегия. Планираш и търсиш начини за реализация на плановете си. С тази актуализация мениджърите занулиха времето и реалните пари, които милиони играчи са вложили за да развият фермите си, така както на тях им харесва. Равносметката ми за моята игра през последните 4 години - 3 лаборатории, които не мога да използвам, 3 разсадника, които дублират новите лаборатории, парник, който също дублира новите лаборатории. Кораб, който си чака сладкото за да тръгне, но май ще ръждяса.
    За 4 години имам  събрани 2300 катализатора, които след 6-7 производства на синя храна за крави и патки и синя тор ще свършат. Може би ще трябва да чакам още 4 години за следващите 6-7 производства. Когато си развивах фермите, аз исках определен брой краварници, паткарници и градини. Играх, прекарвах много време в играта, давах много реални пари. Може би сега е време основната ми ферма и гурме фермата да ги превърна в Паркове с декорации, защото екипът на ГГС не ми дава никаква алтернатива. Да играя събития за да събирам катализатори - погледнах в това събитие, ами ако играя здраво ще събера към 600-700 катализатора, които ще ми стигнат за 100 бройки синя храна за патки, и 100 бройки за крави. А на мен ми трябват дневно по 600 единици за крави и 700 единици за патки. Това, което успявах да постигна със стария вариант на лабораториите. Не ми върши работа и основната мелница и воденица, тъй като те произвеждат по 500 бройки, но за 15 часа.  Та искам да разбера как екипът ще реши дилемата, пред която ме поставиха с новата актуализация - с какво да зареждам обори и градини? Все някога храната и торта ще свършат и тогава - да събарям сгради и да слагам декори, това ли ми предлагате? Как ще ми компенсирате ВРЕМЕТО, и реалните пари, които съм вложила?
    Ще чакам решение на проблемът ми. Дотогава - ще си зареждам корабите и цветната, ще си пускам производство в селото, някоя и друга мисия, малко точки на другите коп събития. Но дали другите играчи от отбора ми, ще приемат този стил на игра? 
    За да получиш нещо, първо трябва да дадеш. За съжаление от играта получавам само разочарование - безкраен низ от еднообразни събития. Нищо, което да е направено в полза на играчите, а само да се харчи и купува злато.
    Мисля, че това, което прави една игра популярна е хората, които я играят. Биг фарм беше популярна игра. Играехме, чакахме с нетърпение да пуснат събитие за да си премерим силите с други играчи. Поне за мен вече не е така.
    page64 @ bg 1
    редактирано 11.02.2021
    Отново адмирации за горния пост!  Нямам какво да допълня. Радвам се, че играчите тук разсъждават адекватно и обективно. Надявам се, разработчиците да вземат това под внимание!
    Сега да задам въпрос! Построих от тия фабрики за сладко, няма лошо, обаче, как да произвеждам сладко от бъз, например, като нямам никакви семена?! От къде да си ги поръчам, може би от еконт или спиди? След като натресохте допълнители "чудеса", погрижете се, моля, нещата да вървят, а не, както писаха колегите, корабът да си седи, седи и да чака.... годо! Играчите сме коректни, очаквам коректност и от ваша страна! Хубав ден!
    пп И, моля, пускайте ги тия катализатори по-често, например, от производства, а не само на специални събития, щото, верно всичко се обезсмисля! Благодаря (със сарказъм)!
    ПП    За да не пиша пост след пост, давам тук едно предложение- прибавете към сладкарските фабрики складове, както е при гурмето и при мандрата. Така, когато хамбарите са пълни с продукция, ще можем да прехвърляме, а не както сега, пълен хамбар, налага се да продавам, а когато ми се наложи продукция, чакам да стане.
    Post edited by миронич (BG1) on
    миронич @ bg 1
           Здравейте, фермери,
           Вашите мнения за промяната на лабораторията бяха предадени на екипа, както може би сте прочели, те са подобни и в другите форуми. С оглед множеството изразени негативни мнения, в момента екипът търси варианти за нова промяна на лабораторията, която да е съобразена с исканията на играчите.

Приятна игра!
    Tiana каза:
           Здравейте, фермери,
           Вашите мнения за промяната на лабораторията бяха предадени на екипа, както може би сте прочели, те са подобни и в другите форуми. С оглед множеството изразени негативни мнения, в момента екипът търси варианти за нова промяна на лабораторията, която да е съобразена с исканията на играчите.

Приятна игра!
    Това добре! А относно предложението за склад към сладкарството?
    миронич @ bg 1
    @миронич (BG1) Сега екипът е ангажиран с отзивите за лабораторията, може би в бъдеще ще се добави и склад към фабриката за сладко.
    Tiana каза:
    @миронич (BG1) Сега екипът е ангажиран с отзивите за лабораторията, може би в бъдеще ще се добави и склад към фабриката за сладко.
    Благодаря.

миронич @ bg 1

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл