Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

148

Коментари

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Ок, грешката е моя.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Може и да няма грешка, наблюдавайте си точките и съобщенията  :)
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Интересно, защо като се прави актуализация за оправяне на проблеми с едно събитие, се прецаква друго преди неговия край! Защо изобщо да играем, ако във всеки един момент, когато играеш и положиш усилия, някой "мъдър" програмист ще реши да нулира резултатите ти и от трета позиция да те прати в десета глуха! Ами да си я играят тази игра - програмистите и изобщо екипа на общността!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @Цветомила (BG1) Екипът е намерил решение на проблема, засегнатите играчи ще получат награди съобразно правилното класиране.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    редактирано 19.09.2020
    на този остров работилницата не е ефективна като на летния произвеждаме много материал а не можем да го преработим силоза също 
    Post edited by ivanfudulski (BG1) on
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Какво става пак,започна кооперативното,пуснах си времето за прекъсване на мисиите,изиграх първата и на втората оше в началото ме изхвърли  без да съм довършила,пусна ме на търсене на нова мисия и досега така.Може би до довечера ще намери.
    То кога ли нещо е било наред,може би е знак кооперативните да не валят през ден,омръзнаха на всички.и най-хубавото ядене омръзва,ако ти го сервират всеки ден.
    Айде успех  в новия кооп.
  • zabravanko (BG1)zabravanko (BG1) BG1 Публикации: 16
    Защо няма разпределение за фермерската лига ,след като кооперативното първенство вече започна.https://prnt.sc/ujzxsp

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Би трябвало да сте разпределена в дивизия, моля, рестартирайте играта и опитайте отново.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Моля, да имате предвид следното: Часовникът за раздаване на медали в лигата не отчита правилно времето до следващия медал, но това е само визуален проблем. Медалите се получават в обичайното за нашия сървър време.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Преди минути стартира островната ферма "Северно сияние", и то не без проблеми :) Нивата, която е налична с отварянето на острова е неизползваема :)  Проблемът се разрешава, като се построи нова, но защо трябва да е така? :) 
  • zabravanko (BG1)zabravanko (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 18.10.2020
    При мен дори и следпострояването на втората нива, първата остава неизползваема.И се появява известие загрешка.
    https://prnt.sc/v1kjx8
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    ivka_hari (BG1) каза:
    При мен дори и следпострояването на втората нива, първата остава неизползваема.И се появява известие загрешка.
    https://prnt.sc/v1kjx8
    Така е, вариантите ти са два - оставяш я докато отстранят наличния бъг или я рушиш. :)
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    За момента единствения вариант е първо да се разруши нивата, после да се построи нова, предполагам, че утре екипът ще търси решение.
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Аз освен с нивата във временната ферма имам проблем и с една от нивите в гурме фермата също така. Ако хвърлите едно око и върху този проблем ще съм благодарен. Благодаря!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @ivanov1982 (BG1) Извършена е проверка и всичко изглежда наред в гурме фермата, ако проблемът се яви отново, моля да ми пишете и да уточните коя е градина.
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Tiana каза:
    @ivanov1982 (BG1) Извършена е проверка и всичко изглежда наред в гурме фермата, ако проблемът се яви отново, моля да ми пишете и да уточните коя е градина.
    Вече е оправено. Благодаря! :)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    След актуализацията в петък,при завършена мисия, бутона за крайно класиране не работи.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @preslav94 (BG1) Проблемът вече е докладван.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Има ли причина поради, която в сънищата на Грета, не се получават  кооперативни бонус награди - направи ми впечатление че последните две награди въобще не са получени от никой? 
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    редактирано 05.11.2020
    Семената за златно цвете и диамантите ли? Ще ги получите след края на събитието, в основната ферма.
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Има проблем с повтарящия се комбайн в сънищата на Теса. 
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Да, екипът разследва в момента, вижте поста "Малки съобщения".
  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    Отботър ни по време на сънищата на грета спечли последната награда от 2000 диаманта. Не бяха се начилили по време на събитието. След края на грета също не бяха прехвърлени в основните ни ферми. 
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Наградите за добра работа се получават след края на събитието, в основната ферма, би трябвало да получите уведомление, в което се вижда колко и кои награди сте спечелили, на практика се получават заедно с другите спечелени от отбора диаманти.
    Ако смятате, че диамантите не са изплатени, моля, обърнете се към поддръжка и задължително посочете, че всички в отбора не са ги получили.

  • READER (BG1)READER (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте, забила ми е една нива и една градина. Не мога да ги събера вече два дни. Как да постъпя?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравей, @READER (BG1), в понеделник ще поискам проверка от екипа, засега може да пробвате друг браузър и чистене на бисквитки.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте! И на мен едната ми мандра е забила. Не дава вече 2-ри ден да я събера. 
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравей, @Moni66 (BG1), ще поискам проверка и за мандрата утре.
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравей, Тиана. :
    Всичко е наред с мандрата, но сега пък имам плодовито поле, което заби. Моля те за съдействие. :)
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Втори ден с проблем, но реакция никаква...:(  Има ли причина за това?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл