Начало Bulgarian Търсене на съвместна игра

Съвместна игра

DeadManWalkin (BG1)DeadManWalkin (BG1) Публикации: 6
редактирано 12.09.2013 в Търсене на съвместна игра
Има ли желаещи да вляза или да влязат в съвместна игра,щото съм пратил заявки на поне 5-6 игри и нищо,направих си,поканих и нищо.Искам някои сериозни и редовноиграещи хора за съвместна игра.Аз самия много обичам игри ферми и винаги играя а не в 1 ден само да вляза,да обера реколтата и да засадя пак.Аз играя строя,вдигам нива и т.н. И си търся някой като мен,ако някой е сериозен в тази игра,в смисъл че я играе редовно и дълговременно (поне 3-4 часа на ден),нека пише коментари на този пост.Моля ви искам да напредвам,а не да съм на едно ниво!!!
Post edited by DeadManWalkin (BG1) on

Коментари

  • cvetanka94cvetanka94 Публикации: 1
    редактирано 25.08.2013
    аз желая съвместна игра


    Мнението е редактирано от Magika: Моля, пиши на кирилица!
  • Pety74Pety74 Публикации: 3
    редактирано 28.08.2013
    аз също покани ме ако желаеш
  • Yana.StoyanovaYana.Stoyanova Публикации: 1
    редактирано 28.08.2013
    Аз бих искала да се включа, от скоро играя тази игра и играя на ден по няколко часа. Благодаря предварително.


    Мнението е редактирано от Magika: Моля, пиши на кирилица!
  • viki69plauer2viki69plauer2 Публикации: 5
    редактирано 02.09.2013
    желая да се включа в съвместна игра
  • nikofor3nikofor3 Публикации: 1
    редактирано 07.09.2013
    аз искам аз съм фермер nikoforama


    Мнението е редактирано от Magika: Моля пиши на кирилица!
  • evelin1evelin1 Публикации: 5
    редактирано 07.09.2013
    приеха ме в една група и освен да поливам кооперативното дърво друго нищо!!!! Някой знае ли как се участва в съвместни проекти? Четох някъде нещо, че с вдигане на нивото на съвместните игри се получават подаръци и др., но аз не успявам да вляза в нито един съвместен проект на нашата група, защото пише че не съм упълномощен да стартирам съвместен проект само председателят или заместникът могат - писах на всички от моята група да стартират проект, но нищо.... КАКВО ДА ПРАВЯ???:confused:
  • BıgFarmer85BıgFarmer85 Публикации: 4
    редактирано 07.09.2013
    и аз желая
  • Magika (BG1)Magika (BG1) Публикации: 1,909
    редактирано 11.09.2013
    evelin1 написа: »
    приеха ме в една група и освен да поливам кооперативното дърво друго нищо!!!! Някой знае ли как се участва в съвместни проекти? Четох някъде нещо, че с вдигане на нивото на съвместните игри се получават подаръци и др., но аз не успявам да вляза в нито един съвместен проект на нашата група, защото пише че не съм упълномощен да стартирам съвместен проект само председателят или заместникът могат - писах на всички от моята група да стартират проект, но нищо.... КАКВО ДА ПРАВЯ???:confused:

    Прочети тази тема. Ако не те удовлетворява това, което се прави или не се прави в съвместната ти игра можеш да се преместиш в друга.
  • Beyza.2Beyza.2 Публикации: 7
    редактирано 12.09.2013
    аз със Beyza и аз търся съвместна игра ако искаш да направим заедно съвместна игра.

    :D:(:mad::p:o:confused:;):):rolleyes::cool::eek:


    Мненията са слети от Magika: Моля не публикувай едно след друго мнения! Ако си пропуснал да пишеш нещо използвай функцията "Редактиране" на мнението.
Тази дискусия е била затворена.