Начало Bulgarian Форумни конкурси и игри

Лотария "Сезон за морски кончета"

TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
редактирано 21.07.2020 в Форумни конкурси и игри
Здравейте, фермери! Опитайте късмета си с нашата лотария! 



          Започна новия конен сезон и искам да ви изненадам с допълнителни награди! За да участвате в нашата лотария трябва да се състезавате в новия конен сезон и да имате късмета да приключите състезание с време, на което последните две цифри /за минути или секунди и милисекунди/ са еднакви. Без значение е дали печелите или губите състезанието, само трябва да е турнирно предизвикателство, което Вие сте отправили.

          Моля, всички късметлии да публикуват снимка само с постигнатото от тях време и отговарящо на условията в тази тема, като ми изпратят на лични съобщения екранна снимка, на която да се вижда и името на фермера.

          Лотарията ще се провежда всяка седмица, до края на сезона, за участие в седмичната лотария ще бъдат включени всички снимки, публикувани до 24,00 часа, неделя. 

          Наградите: Всяка седмица, пет от късметлиите ще печелят по 1000 злато, 5000 конни герба и 1000 златни подкови. Всеки, успял да участва в четирите седмици на лотарията, има шанса да спечели една от двете големи награди: 4000 злато или форумна декорация.

          Печелившите ще бъдат избрани на случаен принцип, чрез приложението Lottery Quock Pick, всеки участник получава номер според реда на публикуване в съответната седмица - първият публикувал е с номер 1, вторият с номер 2 и т.н. 

          Всяка седмица ще има награда-изненада, ще я печели фермер, постигнал предварително посочено от мен и случайно избрано време в състезание! Тази седмица времето е: 116,34 /за еднакво ще се счита всяко съвпадащо време до втората цифра след десетичната запетайка, тъй като състезателното време е различно - с две или три цифри за секунди и милисекунди/. Времето за следващата седмица ще бъде обявено в неделя.

         Състезавайте се в "Сезон за морски кончета" и снимайте! Късмет!



          Право на участие в тази лотария имат всички фермери, които се състезават в бългаското издание на "Сезон за морски кончета".

Post edited by Tiana on
«13

Коментари

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравейте, фермери, пояснявам условията на лотарията, тъй като имаше няколко запитвания от играчи. В лотарията ще участва всеки, публикувал снимка с резултат от състезание с две еднакви последни цифри на числото преди или след десетичната запетайка, например:

    Успех!
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 22.07.2020
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Направиха ми забележка че не се вижда името ми, ето на тази снимка мисля, че се вижда 

    https://c2n.me/48uNH2U
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    Ето една снимка и от мен

    https://c2n.me/48uWvAk
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    редактирано 26.07.2020
    Пояснявам условията на лотарията: Всеки може да участва с една снимка на седмица, моля, тук да публикувате снимка само на резултатите от състезанието, а снимката, на която се вижда името Ви да ми изпратите на лично съобщение.
    Ако предпочитате да качите снимката с името си тук вместо да ми я изпратите на лично съобщение, моля, по подходящ начин да заличите от нея златото, доларите, подковите и гербовете, които имате!
    Post edited by Tiana on
  • mi6eto (BG1)mi6eto (BG1) BG1 Публикации: 36
  • RONY (BG1)RONY (BG1) BG1 Публикации: 39
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
  • mi6eto (BG1)mi6eto (BG1) BG1 Публикации: 36
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    редактирано 28.07.2020
         Здравейте, участници в лотарията, извинявам се за късното обявяване на наградите за миналата седмица. Лотарията внезапно забогатя от участията Ви и организаторът реши, че всички билети са печеливши  ;)
         Награди печелят участниците, изброени по реда на участието им: @222SSS (BG1), @preslav94 (BG1), @ivanfudulski (BG1), @Veki User (BG1) , @алба (BG1), @mi6eto (BG1), @RONY (BG1) и @Цветомила (BG1). Моля, за търпение с изплащането на наградите, ще Ви уведомя допълнително кога това ще е възможно.
         
         Очаквам снимките Ви за участие във втората седмица на лотарията, условията за това са същите - да приключите състезание с време, на което последните две цифри /за минути или секунди и милисекунди/ са еднакви, без значение дали печелите или губите състезанието.
         
    Post edited by Tiana on
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    благодаря за наградата но за новата седмица тези времена са твърде малки за мен при мен нещата варират между 200 и 300 ек вече
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
  • zabravanko (BG1)zabravanko (BG1) BG1 Публикации: 16
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте, Фудулски е прав, тези времена може би са за бронзовата лига, а не за платинена. 
    Един съвет ако позволите - за по-следващата направете времената - 56,43,  23,48, 98,15, за да не спечели никой - поредната тъпотия, май ще спра да влизам във форума и да се занимавам с нещо измислено от пиян човек, искайте нормални неща - 3 еднакви цифри, 4 еднакви цифри, а вие искате ПЕТ ЕДНАКВИ, то бива, то може, ама нахалството ви няма граници !!!
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Сещам се обаче, защо се искат точно ТЕЗИ времена, може би защото НЯКОИ ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА имат готови снимки и само ще ги сложат, на снимката няма час и дата кога са направени, хахахаххахаха !!!
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Вероятността да съвпаднат тези времена е 3х10/15425х100, което е 0,01944%, да не говорим обаче, че такъв резултат не може да се постигне в горните лиги !!!
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Даже не е толкава, заблудил съм се, вероятността е 10 към 154250, процентите и вероятността да направите такава снимка клонят към нула, АКО РАЗБИРА СЕ НЯМАТЕ ГОТОВА ТАКАВА !
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Отново пояснявам за неразбралите - условията за участие във втората седмица на лотарията са същите - да приключите състезание с време, на което последните две цифри /за минути или секунди и милисекунди/ са еднакви, без значение дали печелите или губите състезанието. Не се търсят пет еднакви цифри, а две такива.
    По отношение снимките за награда-изненада - на снимките горе вдясно от профилната има дата и час.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    редактирано 29.07.2020

    Post edited by the HAMMER (BG1) on
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    редактирано 28.07.2020
    За тази седмица, награда-изненада може да бъде спечелена при постигането на едно от следните времена от състезание:
    128,47
    154,25
    161,58
    341,05
     /за еднакво ще се счита всяко съвпадащо време до втората цифра след десетичната запетайка, тъй като състезателното време е различно - с две или три цифри за секунди"
    Късмет!
  • zabravanko (BG1)zabravanko (BG1) BG1 Публикации: 16
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Ще помоля @222SSS (BG1) да поднесе извиненията си на колежката, както и да спре да спами темата и да редактира постовете си, тъй като обиждат човека,който страшно много се старае да ви осигури някакво разнообразие и награди.
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Фрея, приятно ми е че вземаш отношение по въпроса. Отави на мен преценката , а не ми казвай какво прави човека, който се справя много по-добре от теб, ИЗВИНИЛ СЪМ СЕ ! 
    Но ми обясни за какво са прави тема като не са разрешават различни мнения от Вашите ???
    Безропотното  съгласие беше по времето на комунизма - следваше се линията на Партията !
    МИСЛЯ ЧЕ ВСЕКИ ЧОВЕК ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ ПО ДАДЕНА ТЕМА !
    Приятен ден желая на всички в играта, и извинявайте още един път за необузданото ми поведение !!!
Sign In to comment.