Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14749

Коментари

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 05.05.2020
    Благодаря, Tiana :)
    Благодаря и на ГГС за бързата реакция :)
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Па половината играчи от групата,вкл и на мен  мелниците на основната отказват да зареждат и мелят фуражи,а точно такава панаирна задача имаме в момента.Освен това няколко минути след влизане в игра вече не се виждат резултатите от панаира,една черна пелена и нищо друго.Играта влачи,накъсва и се срива непрекъснато.
    И моля не ми отговаряйте дежурното изчисти кеша и рестартирай,този филм го гледаме ежедневно.
    Разбираме,че разработчиците работят онлайн,но ни идва твърде множко.И тежичко.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Здравей, @Vereja (BG1), докладвам в момента проблема с мелницата и моля да ми изпратите снимка на лично съобщение, от която да се вижда проблема с резултатите от панаира и черната пелена.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Корабчето  в кооп.село надградено до ниво 5 от днес се е върнало на ниво 3 ,апликацията също е променена,изчезнали са платната,показва си точно ниво 3 и подаръците съответно отговарят на ниското ниво.Незная някой обект надграден до съответно ниво да се връща назад или може би точно за корабчето има някакви условия?
    На какво може да се дължи това.?
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    ми когато не го зареждате дълго време то се разпада бре и сваля ниво нормално е това нещо не е бъг 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Благодаря за информацията,ще го имаме предвид.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Да, благодаря на @ivanfudulski (BG1) за бързия отговор, така се получава, ако не сте поправили кораба при връщането му в селото.

              Приятна игра!
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Извинявам се,как да разбирам бързо поправяне на кораба,имате предвид надграждане до следващо ниво?И ако можете да ми кажете има ли срокове за това и къде могат да се видят .
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              На всяко връщане, три сектора от кораба са увредени - корпус, товарно отделение и хижа, ако нямате материали да отстраните и трите повреди, препоръчва се първо да поправите изцяло корпуса и товарното отделение. Оставите ли кораба с изцяло увредени части /100%/, когато напусне кооперативното селище ще изгуби едно ниво.

                                                       

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Това уж го правим,но явно недостатъчно.Благодаря,мислех,че е нещо друго.
  • taigar25 (BG1)taigar25 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Тиана, толкова ли не можеш да намериш това на български, че всеки път трябва да се мъчим с превод
    или владеенето на английски е задължително тук
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Съжалявам, @taigar25 (BG1), няма снимки с обяснения на български език, качих я само да поясня мястото, където е поправката на кораба, ако си отворите кооперативното село и кораба ще видите, че корпуса, товарното отделение и хижата са ясно обозначени на български език.
  • taigar25 (BG1)taigar25 (BG1) BG1 Публикации: 8
    искам превод на описанията в ляво от централния панел
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    @taigar25 (BG1) Преводът на обяснителните бележки, които ви интересуват, можете да видите във Вашето кооперативно село, когато корабът се намира на кея, след като го отворите, застанете над обозначените места с мишката и ще разберете, това което ви интересува като информация! 
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Отново казвам, за съжаление няма снимки с обяснения на български език, качих снимката за да се ориентирате по-лесно къде да прочетете указанията в самата игра - в нашия сървър те са на български език. Ако тези пояснения не са ви достатъчни или нещо по тях не ви е ясно, питайте отново.

              Приятна игра!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    taigar25 (BG1) каза:
    искам превод на описанията в ляво от централния панел
    Много моля да уважавате труда на модераторите и на другите играчи, които се опитват да ви помогнат! Използването на думички като "Моля" и "Благодаря" правят чудеса.
  • taigar25 (BG1)taigar25 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Отдавна мина времето когато селската даскалица ми дърпаше ушите, за да ме научи на добри маниери
    Думата "Благодаря" я получи човека, който ми отговори на въпросите
    Спести си нравоученията ,не си в клас и  не ти прилича тази роля
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    простия човек и силния вятър нищо не може да ги спре за съжаление
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Съжалявам,че моят въпрос възбуди такава дискусия,че се стигна чак до даскалицата,т.е.учителката както е прието да се казва.
    Благодаря на модератора за търпението и помощта,оправихме се на място и то на български.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Със стартирането на събитието "Селски панаир" стартираха и проблемите с играта :) Не че съм изненадана, но все пак е дразнещо :) При обиране на продукция в рамките на вече стартирано предизвикателство, не отчита обраните количества, едва след рефреш на страницата, количествата стават видими! Освен това играта стана бавна, трудно се прави каквото и да било в нея, но и с това сме свикнали - ще го преживеем!
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Екипът е уведомен за проблемите със събитието “Селски панаир”, работи се по отстраняването им.

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    С маските едва свикнахме,а сега панаира ни сложи и превръзки на очите,прибираме продукция абсолютно на сляпо,не отчита нито общия,нито личния принос.Да не говорим,че не е почтено от страна на разработчиците след продължително кооперативно един час след това да стартират и панаир.Сигурно мислят,че по този начин ще се избием да цъкаме злато,само че понякога има и обратен ефект,просто ще загубим интерес да се състезаваме.
  • аверуни (BG1)аверуни (BG1) BG1 Публикации: 1
    Има бъг с рибната фуния! Не може да стартира събитието.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    @аверуни (BG1) Да, екипът е уведомен и за проблема с фунията, работи се по отстраняването му, при някои играчи проблема изчезва при рестартиране с ctrl+F5.
    Съжаляваме за причиненото неудобство.
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741

    Vereja (BG1) каза:
    С маските едва свикнахме,а сега панаира ни сложи и превръзки на очите,прибираме продукция абсолютно на сляпо,не отчита нито общия,нито личния принос.Да не говорим,че не е почтено от страна на разработчиците след продължително кооперативно един час след това да стартират и панаир.Сигурно мислят,че по този начин ще се избием да цъкаме злато,само че понякога има и обратен ефект,просто ще загубим интерес да се състезаваме.
    Поне от една година събитията винаги стартират едно след друго, няма как да е иначе с Фермерската лига. 
    За да видите обраните от Вас количества в Селския панаир, трябва да натиснете този бутон:

  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Има бъг с рибната фуния! Не може да стартира събитието.
    Ако Ви изпраща при Олег имате неизпълнени задачи с него, изпълнете една и фунията ще тръгне.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    имам следния проблем когато обирам дърветата при конете с бутона за бързо обиране хмела само не ми го складира в склада а изчезва
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    Здравей @ivanfudulski (BG1) , понеделник ще предам проблема на екипа за проверка. 

  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Здравейте, има бъг при конете, не получаваме съобщения, когато ни нападат, не че ми е важно, но да се знае  ;)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    според мен не е бъг  просто големи нива са ни конете и не ни дава чак в платина и диаманта ще почне да ни дава 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл