Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14649

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Събитието беше прекратено, тъй като се е стартирала старата му версия. Новата ще бъде пусната в понеделник, след актуализация.
  • FreeReni69 (BG1)FreeReni69 (BG1) BG1 Публикации: 0
    Какво се случва.....появи се за малко и изчезна
  • ivanakoleva (BG1)ivanakoleva (BG1) BG1 Публикации: 1
    аз имам същият въпрос. Защо даваше, че събитието езтича след 10 дни, а днес щом влязох го нямаше? 
  • зези (BG1)зези (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте,какво се случва за пореден път с Панаира?
    Ще се опитам да обясня максимално разбираемо:Пускам предизвикателство,в чата се появява ,че е активно,но на яве.......уви не е.
  • Prometey (BG1)Prometey (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте, само аз ли не мога да играя нормално след последните новости или просто както често става напоследък играта става бавна и невъзможна, а тия нови анимации с конете - направо жалко... :(
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Много бавна,претрупана с напълно излишни неща,докато оправя напълно фермата излизам поне 2-3 пъти на рестарт.Губят се моретата, великденските яйца,панаирът почернява,пипнешком като слепци..А  при конете просто поредна  шарена щуротия,при това на английски,поне при мен..Вместо да ни облекчават и стимулират като за игра за удоволствие,тя се превръща в мъчение.Затова има и толкова изоставени добре развити ферми,които никой не иска за поеме от отказващите се.
    Докога ще трупат още и още?Време е за оглеждане и пролетно почистване от ненужното.
  • Maca_Magi (BG1)Maca_Magi (BG1) BG1 Публикации: 1
    редактирано 07.04.2020
    От два дни във всяка ферма всичко е на забавен кадър,което обезмисля играта ми.Опитах и от лаптоп същото е.Защо?
    Post edited by Maca_Magi (BG1) on
  • carevichoka (BG1)carevichoka (BG1) BG1 Публикации: 1
    и  така   ,откак  въведоха   великденските  яйца   ,играта   изхвърля   през  15   мин  ,ще  получим  ли   компенсация  за  нервите   и  вложените   реални   пари  
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Екипът на играта е запознат с проблема и търси решение. Но поради наложената карантина в много страни, всички разработчици работят от вкъщи, така че ще мине малко време, докато намерят и отстранят грешката.
  • MENOWAR (BG1)MENOWAR (BG1) BG1 Публикации: 3
    Здравейте бъговете продължават след всичко което трябваше да направим най големият е при събиране на яйцата. Играта бави  мерси .
  • gotencks (BG1)gotencks (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 09.04.2020
    След актуализацията всичко ново при конете ми излиза с наименованието на таговете/обектите, а не описанието им на съответния език (в случая български). Никъде не откривам как да си създам седло, ботуши или каквото и да е друго.
    Пример: прозорец отварящ се след натискане на + при преглед преди битката и избор на бутон с икона ботуши:
    текстове: HorseWorkshopSaddler()
    HorseWorkshop_Storage_title
    панела отдолу: HorseWorkshop_itemPanel_boots_title
    картинка на ботушите с текст: horseitem_categoryBoots_copy
    отдолу на радио бутоните виждам, че има някакви много ситни буквички но нищо не е четимо.

    Радвам се, че има нови неща ама може ли някой да обясни как работят и как се ползват, след като информацията за тях не е достъпна от играта? И ако може да ми се каже това оправимо ли е или е бъг и да се сигнализира на когото трябва ако е.
    Благодаря!


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За да се оправи проблема с езика в ранчото, се налага няколко пъти да почистите кеша и бисквитките, при затворена игра. Трябва да се актуализира версията на играта до тази:

    Можете да видите версията си от панела за вход в играта.

  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Е това не е истина, да имаш абонамент за комбайн и когато искаш да го използваш да ти даде нямаш достатъчно злато за да засееш, ами ако имах тия 62к злато сигурно щях да се простя с тях.
    Преди да пиша проверих да не би нещо да е станало с абонамента-там си беше. На всичкото отгоре на тъпия съпорт можеш да пратиш само един файл та пратих 2 съобщения. Прав е моя, една игра започне ли да те нерви зае...я, май ще търся да подаря фермата на някой
  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    Аз също имам проблем с абонамента, по-точно с редосеялката. Насява ми всичко с периферни. Чакам вече 2 дена да ми го оправят проблема. :(
  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте! И аз имам същия проблем с редосеялката вече 3-ти ден. Сее периферни, та пушек се вдига. :)))
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Проблемът е докладван.
  • Mariyana (BG1)Mariyana (BG1) BG1 Публикации: 6
    Здравейте. Не ми отчита намерените яйца
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Mariyana (BG1) каза:
    Здравейте. Не ми отчита намерените яйца
    Здравей.
    Моля, почисти кеша и бисквитките и провери отново.
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    Защо ефектите от ливадата не влияят на състезанията в момента и съответно защо ни е ливадата тогава?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Защо ефектите от ливадата не влияят на състезанията в момента и съответно защо ни е ливадата тогава?
    Здравей.
    Може ли да бъдеш малко по-конкретен? Каква ливада и какви ефекти търсим? :)
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    здравей Иве ми всеки кон има примерно 6 ефекта от манежите та именно същите 6 ефекта от ливадата в момента не участват в състезанието с 2 думи няма ефект от тях участват само ефектите от манежите а това го установих след като миналия сезон тези коне съм ги бил с 90 на 10 процента а сега падам от тях 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Аз за какви ливади си мисля, то какво било.:) :):)
    Ще докладвам, благодаря за сигнала.
  • RONY (BG1)RONY (BG1) BG1 Публикации: 39
    Здравейте!
    ЛЕТЕН ПАМЕТНИК 2019 не ми работи в основната ферма -таймерът винаги се връща на 24:00 при всяко напущане на основната ферма - има ли начин да се оправи това?.......Блгодаря ви предварително !!!
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    СЛЕД АКТУАЛИЗАЦИЯТА ДНЕС  29.04.2020 не мога да си пусна конете да тренират на манежите,моля споделете друг има ли същия проблем 
    кеша поне 3 пъти поредни чистих и рестартирах ,но проблема си остава
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
    редактирано 29.04.2020
    @алба Сменете коня, който тренира чрез стрелките под него в диалоговия прозорец за тренировката.

              Проблемът с тренировката на конете вече е отстранен, след презареждане на играта би следвало всичко да е наред. В случай, че все още имате проблем, моля да ни уведомите.
              
    Post edited by Tiana on
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    е как да сменя коня ,като не мога да ги освободя ,не е само един кон  на манежите,показва че са свършили тренировките и толкова ,не реагират на нищо 
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    никакви стрелки не помагат 
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    да,благодаря ,отдолу в сивото пише кой кон тренира там и след превъртане на стрелката до тоя кон се получи 
    още веднаж благодаря,цял ден се боря с това
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Здравейте!
    Преди няколко дни играч от нашето СИ ми се оплака, че  кооперативната ливадата за коне и е блокирала с кон вътре, днес и при мен е така и още един играч се оплака, той пък не може да вкара кон в нея. Дали има и други, за сега не знам. но явно проблем има. Какво да правим ?
  • TianaTiana Moderator, Guest Публикации: 741
              Здравей, @Veki User (BG1), проблемът с кооперативната ливада е докладван и се работи по отстраняването му.

              Приятна игра!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл