Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Българският флаг покори световният връх в Кооперативното състезание!

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
Здравейте!

Реших да пусна тема, с която да похваля отбора, в който съм вече няколко месеца. Преди тия няколко месеца, пуснах няколко теми, в които подканях играчи от топ отборите, да се обединят и да покорят световният връх. Бях сигурен, че могат! Писах съобщения тогава, сигурно на 50 човека от от топ групите в сървъра, за обединение, за загърбване на различията, но в крайна сметка, това ми беше обяснено от много от тях, че много трудно може да стане, поради различни причини. Впоследствие, аз станах част от отбора на Юнаците и ми беше казано, че това, което искам на есен ще стане!

В отбора се включиха няколко човека от други отбори и помогнаха за реализирането на тази цел. Оказа се, че този отбор като е обединен, може наистина много и в света трудно може да има отбор, който да му се противопостави!
Като казвам трудно, значи трудно!
Имаше ритуално убийство на руснаци, а немците дори не ги включвам в битката! Дори откаченият индиец, който победи немците 2 пъти наред, нямаше шанс! *********************************************************

Представям ви снимка на борбата и крайният резултат, като само ще спомена, че един от нашите играчи без да иска излезе от групата, след като беше направил *** милиона точки репутация и тия *** милиона изведнъж изчезнаха от нашия резултат. в края на втория ден, когато всичко бе в разгара си! Представете си, какво му беше на въпросния играч.. скъсване от игра и накрая за 1 секунда всичко заминава, но с това не искам да ви кажа нищо различно от това, че дори резултата ни щеше да е още по-внушителен... та заповядайте:











Постът е редактиран, тъй като нарушава правилата на форума.
Post edited by Freyja on

Коментари

  • mimikasi (BG1)mimikasi (BG1) BG1 Публикации: 9
    редактирано 20.09.2019
          Време беше да научат,че има такава държава и такъв отбор и той се казва БЪЛГАРИ ЮНАЦИ.
    Гордея се със своите съотборници.Чест и удоволствие е да се играе с вас.Благодаря на всички,които се впуснаха с нас в това приключение.Благодаря на всички отбори и играчи,които ни подкрепяха. *******************************************************








    Постът е редактиран, тъй като нарушава правилата на форума.
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Поздравления на всички.

    Ще помоля обаче личните дразги да си ги решавате лично. Посочването на играчи и отправянето на обвинения противоречат на правилата на форума.

    Всеки следващ подобен пост ще бъде изтриван, а авторът му- с временно ограничение на достъпа до форума.
  • mimikasi (BG1)mimikasi (BG1) BG1 Публикации: 9
          Извинявам се.Не знаех,че да се споменават имената на недостойни играчи е забранено.Сроред мен  е редно хората да знаят ,че ние се състезавахме  не само с 26 чужди отбори,а и с 1 български.
    Получихме поздравления от Русия,а от въпросния отбор само завист,злоба и саботиране на мисиите ни.
    За пореден път показахме колко единна нация сме.
    Ако и този пост ви се вижда обиден спокойно може да го изтриете.

  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 20.09.2019
    Браво страшни сте :neutral: 


    Post edited by todorininin (BG1) on
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Тука обаче има яка цензура!
    Няма свобода на мнението ми се струва.. в описанието на темата не съм визирал конкретен играч, нито конкретна група. Наистина не зная защо има такава цензура, но това не е добре, понеже така ще губите още повече потребители от и без това малкото останали, които посещават редовно този форум!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Много моля всички недоволни да прочетат правилата на общността.
    Съжалявам, че не ви харесва, но затова съм тук...
    Не ме принуждавайте да затварям и тази тема. Вярвам, че може да се води нормална дискусия и без моята намеса, но това зависи само и единствено от вас.
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Поздравления за прекрасното представяне на отбора! Хубаво е да видиш българското знаме на върха. Продължавайте все така!
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    Браво, страшни сте :smiley:
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Freyja каза:
    Много моля всички недоволни да прочетат правилата на общността.
    Съжалявам, че не ви харесва, но затова съм тук...
    Не ме принуждавайте да затварям и тази тема. Вярвам, че може да се води нормална дискусия и без моята намеса, но това зависи само и единствено от вас.
    Аз не мисля, че казвайки нещата такива, каквито са, без обиди е ненормална дискусия!
    Ако някой не ти е помагал в нещо, а ти е пречил, казваш, че ти е пречил. Още повече, че не съм споменавал имена или отбори. Не виждам с какво нарушавам в тоя случай правилата на общността!

    Чисто и просто има сериозна цензура от ваша страна, което всъщност би трябвало да нарушава едни други, всеобщи правила!
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    Браво страшни сте :smiley:
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    редактирано 25.03.2020
     >:) 
    Post edited by KING KONG (BG1) on
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    редактирано 25.03.2020
     >:) 
    Post edited by KING KONG (BG1) on
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    редактирано 25.03.2020
     >:) 

    Post edited by KING KONG (BG1) on
  • fantastikohd (BG1)fantastikohd (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте, лично аз не вижам нищо лошо във въпросното изречение.Чудя се какво четете вие ,че толкова ви дразни. Сега се страхувам да напиша БРАВО за да не ми нарисувате рога и опашка.Искренно се надявам да се радвате на победата вместо да я опорочавате с въпросни коментари.Бъдете здрави!
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    редактирано 25.03.2020
     >:) 
    Post edited by KING KONG (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Първо да вметна, че господа модераторите всъщност съм само аз. После да се извиня, че не съм тук толкова често, колкото ми се иска, но поради усложнената обстановка в страната, ми се налага да работя повече и по-дълго, отколкото досега.
    И накрая ще вметна, че наистина не разбирам защо е толкова тудно да бъдем добри, единни и да си помагаме. Големи, зрели хора сте, какво толкова делите и не може ли да се подкрепяте, вместо да се нападате и обиждате???
  • НИКОЛ75-75 (BG1)НИКОЛ75-75 (BG1) BG1 Публикации: 2
    България защити шампионската си титла, честито българи !

    Въпреки, че за пореден път разбрахме защо в АДА само на българския казан няма пазачи.
    Но все пак някой се измъкна. ЧЕСТИТО !
    Голям праз.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Мисля да заключа темата.
    И любезно ще помоля споровете между отбори да си ги водите на лични съобщения.
    Съжалявам, но нямам нито време, нито нерви отново да ставам пъдар.
    Бъдете възпитани, бъдете мили един с друг, бъдете добри и отзивчиви. Щото не се знае утре дали ще сме все още тук...
Тази дискусия е била затворена.