Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14549

Коментари

  • pavlina83 (BG1)pavlina83 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте! Някой да има проблем с училище Шинкей? Както играех, спря да ми отваря картите. Не се оправи и след рестарт.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Всички проблеми, появили се след последната актуализация, са докладвани и екипът работи по откриването и отстраняването им.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    От приключилото кооперативно първенство получихме като награда  доста кутии от всякакъв вид и цвят,при отварянето на които си излезе така омръзналото ни оранжево листче с грешката/ интересно чия е,защото не е наша на играчите/ .След презареждането ,което понякога оправя нещата ,този път ядееец,от кутиите нито следа.
    По добре да не ги дават,отколкото да ни дразнят като онова с морковчето.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет.
    Помолила съм за помощ, но чак утре ще имам отговор.
  • ivelinadragneva (BG1)ivelinadragneva (BG1) BG1 Публикации: 5
    Здравейте!
    Не мога да изпратя кон на кооперативната ливада. Опитах няколко пъти, рестартирах - не се получава. Изписва ми грешка.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля за снимка на грешката.
  • ivelinadragneva (BG1)ivelinadragneva (BG1) BG1 Публикации: 5
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Благодаря
  • ivelinadragneva (BG1)ivelinadragneva (BG1) BG1 Публикации: 5
    Благодаря :)
    Сега вече всичко е наред :)
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Тази игра съвсем полудя,какво се случва?Играя я от 6 години,а днес не ме допуска под предлога,че няма такъв играч.Поиска ми поща,изпрати ми код,след което успях  да вляза за около 10 мин,колкото да разбера,че и други играчи имат такъв проблем,най*малкото чакат безкрайно дълго за влизане.След което ме изхвърли и пак няма такъв играч.Вече и код не иска,просто не съществувам и  толкова.И то точно когато има съвместна игра,така дългоочаквания панаир.
    Ще излизаме в ликвидация,що ли?


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 24.02.2020
    Здравей.
    Току-що приключи хотфикс, който (надявам се) ще оправи тези проблеми.
    Моля, опитай стандартните стъпки с почистване на кеша и рестарт на страницата на играта.
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    редактирано 25.02.2020
    жива да не бях,прасковите в съня са с водорасли за храна ,а не тор,това прасета ,крави или патки са не мога да разбера.направо чудесиии
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    В света на сънищата прасковите ги засаждат на дънотао на морето,а кравите са на въздушна платформа високо в стратосферата,затова не се чуди,Алба..
    Не помниш ли,че на основната бяха  пуснали марули / салати де / да храним прасетата,само дето ракийката бяха пропуснали.
    Така  че чудесии има не само в сънищата.храни ги с водорасли и да видим какво ще родят тези морски праскови.Запази ми едничка за дегустация.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Тъй като не играя това събитие, ще помоля да бъдете малко по-конкретни и да ми обясните проблема възможно най-подробно, за да мога да докладвам. А ако има и снимки, още по-добре.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Това вече на нищо не прилича.След панаира,подплатен и с рибна фуния,което не беше се случвало досега,се появи съобщение,че след  денонощие следва кооперативно,прибрахме всичко и изведнъж -хоп,изненада,кооперативното в действие.
    До 1 април има доста време все пак..Ще ни накарат поголовно да се отказваме да го играем това кооперативно,но не това е целта на играта все пак
    Настояваме за елементарна коректност от страна на разработчиците.
  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Сега пък няма връзка със сървъра!?
  • Netty (BG1)Netty (BG1) BG1 Публикации: 4
    Актуализация ли се предполага, че има в момента? Поради някаква причина съобщение за актуализация ми е убягнало.... 
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    редактирано 10.03.2020
    Не мога да вляза във фермата. Намира играча, паролата е вярна, почва зареждането и изписва Свързването към сървъра е неуспешно, опитайте отново. Да ама не.
    Не им ли стига, че пускат по толкова много неща, ами и после технически бъгове.
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Не ставате ли нагли?
    1. Пуснахте КООП - вчера, преди да завърши фунията
    2. Пишете днес, че започва, ами вчера ?
    3. Пускате Патрик и след колко време вече е прекратен?
    Да си направя ли труда да броя колко неща бяхте напускали?
    КООП, Теса, Северно сияние, Фуния, Златни рибки, Седмична мисия, Герои на Пигълс, Фермерска лига. Добре е, че Корабите ги имаме като нещо прикачено към основна и кооперация.
    Да му писне човек от алчността Ви за пари - злато, а ако почнете да губите играчи, как ще поддържате имидж?
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    И къде изчезна Патрика?! Добре, че не следя отдавна какво, кога и за колко време се пуска ....Виждам, че продължават да ни се подиграват, затова и аз така играя .....по-лежерно - когато и колкото, без излишни нерви. Е моята ферма е една от онези изоставените / дето се пишеше по-горе/, ама още е полу....Не е далеч май времето,когато и тя ще осиротее....жалко....Успех на всички, продължаващи да се борят и ядосват!:)
  • Netty (BG1)Netty (BG1) BG1 Публикации: 4
    valeto6 (BG1) каза:
    И къде изчезна Патрика?! Добре, че не следя отдавна какво, кога и за колко време се пуска ....Виждам, че продължават да ни се подиграват, затова и аз така играя .....по-лежерно - когато и колкото, без излишни нерви. Е моята ферма е една от онези изоставените / дето се пишеше по-горе/, ама още е полу....Не е далеч май времето,когато и тя ще осиротее....жалко....Успех на всички, продължаващи да се борят и ядосват!:)
    Явно няма да отбелязваме Свети Пактрик. В Туитър са излезнали с пост, че го отменят...
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    А забелязахте ли,че резултатите от последното кооперативно не са актуализирани.?,Отбори,,които преминаха в по-долна лига пак играят на старата си позиция.Това като че ли е единствения плюс от цялата боза в момента.Жалко  за ония кооперации,които се бориха в предишното първенство за по-горна лига.Може пък накрая да ни сложат всички заедно,да не се сърдим и завиждаме.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За резултатите от предишния шампионат ще докладвам.
    Относно прекратеното събитие за Денят на Свети Патрик, вярвам, че всички, които са го стартирали, вече са получили своите компенсации.

    И се извинявам за късното включване. :)

  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Някой може ли да ми обясни как сутринта като влязох ми даваше, че до края на Световния има още 10 дена и хх часа, а преди малко ми изписа, че е свършило?
    Как ще ни компенсират изгубените точки от КООП, защото много пъти ни прекъсва, не ни даваше да обираме или ни изхвърляше от играта. Нервите няма как да ни възстановите разбира се, но .....
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Световният шампионат все още си е с продължителност 10 дни и 7 часа.
    Относно проблемите с връзката - вчера е имало хотфикс, който да оправи точно това. Моля, почистете кеша и бисквитките, за да актуализирате данните на играта.
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    няма награди от събитиетоBlueFar (BG1) каза:
    Ами...не знам дали темата е за тук,но понеже съм ядосана .....Нали за място до 50 на "Събитието на усърдните работници" се дава лиценз????? Е,ако е да,къде е моя??? Бях на 25 място. Не стига,че кооператива ни не беше включен в класацията,ами и това,което сме заслужили индивидуално не ни дават.

  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    здравейте защо риболовния регион е празен няма къде да пратя корабите
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля, почисти кеша и бисквитките и опитай пак. Виждам при теб 6 "локви" с риба, след почистване и ти ще ги видиш.
  • Al Gor (BG1)Al Gor (BG1) BG1 Публикации: 63
    Това поредният бъг ли е? Пуснахте Великденския заек, а след няма и час го прекратиха? Официално беше изписано 10 дена и какво ще стане със събраните неща?
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Бъг до бъга,юнак до юнака,юнаците сме ние,дето още седим и чакаме да се оправи.
    А яйцата ще ги изядем със шарена сол,защото са сварени и не стават за по.модерни ястия.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл