Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14449

Коментари

  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @valeto6 (BG1) ,

    допълнително информация относно проблемът с неначисляването на точки от Събитието на усърдните работници към Фермерската лига, може да намериш ТУК.


    Поздрави,
    Ели
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    редактирано 08.11.2019
    Равносметката от тази лига:
    - грешно раздадени медали поради ненулирани точки от предно събитие;
    - дадени два медала в един и същи ден, в 12 ч и в 1 ч, при смяната на времето;
    - спиране на лигата ден преди да свърши последното събитие /щото вече са ни дали медал за днешния ден, но в едно друго събитие/;
    - за пореден път екипът на биг фарм много съжалява за причиненото неудобство и макар да си мислим, че е несправедливо, това не е така;
    - за билетче във всяка лига искат малко над 25 000 злато, които няма как да имаш освен ако не купиш с пари, съответно се надяваш на малко коректност.
    Извод: Играта трябва да се казва "биг бъг", а не "биг фарм".
    И благодаря на Фрея и Елибели за усилията и подадените сигнали за проблемите в играта :)
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Панаирът почна, тоя път проблема с наградите за добра работа е решен кардинално - въобще няма такива :)))
  • shareez (BG1)shareez (BG1) BG1 Публикации: 1
    Изчезват  ми продуктите!Защото  имам     тор   и като  опитам да заредя градините си ми изписва  грешка.Презареждам  страницата  и наличните ми  торове ги няма вече.
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @shareez (BG1),

    може ли малко повече подробности относно проблемът, който имаш?
    Каква грешка ти изписва?
    След презареждането на играта, градините заредени ли са с тор или отново не работят?
    Постоянно ли се получава този проблем или само понякога?


    Поздрави,
    Ели
  • AniR (BG1)AniR (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте!
    Грешките станаха прекалено много. Изчакваме търпеливо да си получим наградите от Селския панаир. Но да ми взимате от инвентара вече спечелена тематична сграда, ми се вижда в повече.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    AniR (BG1) каза:
    Здравейте!
    Грешките станаха прекалено много. Изчакваме търпеливо да си получим наградите от Селския панаир. Но да ми взимате от инвентара вече спечелена тематична сграда, ми се вижда в повече.
    Здравей.
    Моля да уточниш за каква точно сграда иде реч и от къде е спечелена.


    Хубаво би било да давате подобна информация още когато пишете оплакването си. Няма как да гадаем, съотвтно няма как и да помолим някого да провери.
  • nick2 (BG1)nick2 (BG1) BG1 Публикации: 13
    здравейте!
    какво става с 50% намаление при закупуването на земя.
    както и да го мъчиш винаги ти взема пълната стойност на земята.
    вид прецакване се получава
    успехи в играта

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Привет.
    Това намаление важи само при закупуване със злато. Ако купуваш с долари, винаги взема пълната стойност.
  • rutsa (BG1)rutsa (BG1) BG1 Публикации: 15
    декорациите   от   хранилището   ми  изчезнаха  .това   новост  ли  е   или  бъг ,искам  си  ги   обратно
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    rutsa (BG1) каза:
    декорациите   от   хранилището   ми  изчезнаха  .това   новост  ли  е   или  бъг ,искам  си  ги   обратно
    Здравей.
    Моля почисти кеша и бисквитките и провери отново.
    Ако все още ги няма, се налага да се свържеш с Поддръжка.
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
          При нас декорациите липсват на целия отбор, появяват се след рестартиране и след 5 мин. пак изчезват :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще докладвам, но искам да уточня за кои декорации иде реч - за веднъж строени и прибрани или за нови?
  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    И при мен го има този проблем. Става на въпрос за новите декорации.
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Да, за непостроените декорации :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    Някак това е свързано с временната ферма. Докладвано е и сега само чакаме решение на проблема.
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    При нас е от вчера, след актуализацията :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Tes (BG1) каза:
    При нас е от вчера, след актуализацията :)
    Благодаря за информацията. Ще я предам веднага.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Искам да попитам всички с изчезващите декорации дали има промяна от вчера до днес.
    Имало е (още вчера) хотфикс, който би трябвало да е отстранил грешката. И за да е всичко по правилата, моля всички да почистят кеша и бисквитките, да презаредите играта и при повторно вписване в играта да погледнат под прозорчето за вход дали пише V1.1.177-build.1497

  • petq 2 (BG1)petq 2 (BG1) BG1 Публикации: 2
    редактирано 19.12.2019


    Post edited by petq 2 (BG1) on
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 19.12.2019
    Нищо не разбирам вече, на 14-та награда съм при Спасяване на златни рибки, а не съм си получила рибните монети за тях. Получих някакви 3 700 чак като обрах флейковете от мелницата, но къде са останалите ? Какво се случва? Има ли и други със същия проблем ?
    Чистих кеш, рестартирах и нищо :(






  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    И аз го имам този проблем, до 14 награда нищо, събрах храната и ми даде 4275 :/ 
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    При златните рибки реално виждате, че сте получили дадена награда, но докато не оберете нещо свързано с рибките - флейкове или примамки, не ги получавате в наличност в склада.  След като оберете, виждате рибните монети от последната награда до която сте стигнали, а останалите вече са натрупани в склада. Този проблем съществува от самото начало на пускане на събитието в действие :) Надявам  се да съм ви била полезна!
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 20.12.2019
    Да, при обиране на флейковете ми даде някакви рибни монети, но не всички спечелени до тогава, няма ги в склада, но както и да е :)
    А сега се бъгна и класацията за световното и съответно получихме монети според тази класация, но да сме живи и здрави, нека да е весело, идват празници  :D:)

    Разбрах какво да правя, Цвети, благодаря :)
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • зези (BG1)зези (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте!

    Имаме проблем в отбора ,който си остава от предишното Кооперативно първенство,основно при заделяне на мисии.Надявах се,че е нужно време за да се оправи , поради нововъведенията ,които се направиха,но промяна няма.Трудно се събира и зарежда  продукцията,отделно не се вижда с колко бройки разплагаме от нея,в хамбара е пълен безпорядък.Нужно е да се клика продължително върху един и същ обект за да имаме достъп до него.Налага се да излизам периодично от играта за да си осигуря няколко минути комфорт ...и след това всичко се повтаря.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще те помоля да си провериш скоростта на интернет връзката, тъй като описаното до тук ме навежда на мисълта за бавен интернет, не за проблем в играта.
    Ще помоля и да уточниш защо точно не виждаш колко продукция имаш.
  • зези (BG1)зези (BG1) BG1 Публикации: 7
    Със скоростта всичко е наред,а проблема не е само при мен,играе се доста труно ,особено при заделяне на мисии.Когато кликна да взема готовата продукция ,преди да заделя не ми се появяват бройките било то от обор,нива или поле..така се губи доста време и се играе ,,на сляпо".
    Освен всичко останало в Парка на удоволствията също се играе трудно,тази вечер много усилие успявах да даря продукти и съответно да поставя сергии.

    Но да погледнен от веселата страна,може би е време за малко почивка :)
    Благодаря за отговора!


  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    зези (BG1) каза:
    Здравейте!

    Имаме проблем в отбора ,който си остава от предишното Кооперативно първенство,основно при заделяне на мисии.Надявах се,че е нужно време за да се оправи , поради нововъведенията ,които се направиха,но промяна няма.Трудно се събира и зарежда  продукцията,отделно не се вижда с колко бройки разплагаме от нея,в хамбара е пълен безпорядък.Нужно е да се клика продължително върху един и същ обект за да имаме достъп до него.Налага се да излизам периодично от играта за да си осигуря няколко минути комфорт ...и след това всичко се повтаря.
    Играта е непоносимо бавна, натискам по няколко пъти да обера, на моменти "замръзва", а за мисия чакам по 9-10 мин. /нищо, че трябва да ти даде мисия до 5 мин/, поне при мен е така от последната актуализация :(
  • зези (BG1)зези (BG1) BG1 Публикации: 7
    Tes (BG1) каза:
    зези (BG1) каза:
    Здравейте!

    Имаме проблем в отбора ,който си остава от предишното Кооперативно първенство,основно при заделяне на мисии.Надявах се,че е нужно време за да се оправи , поради нововъведенията ,които се направиха,но промяна няма.Трудно се събира и зарежда  продукцията,отделно не се вижда с колко бройки разплагаме от нея,в хамбара е пълен безпорядък.Нужно е да се клика продължително върху един и същ обект за да имаме достъп до него.Налага се да излизам периодично от играта за да си осигуря няколко минути комфорт ...и след това всичко се повтаря.
    Играта е непоносимо бавна, натискам по няколко пъти да обера, на моменти "замръзва", а за мисия чакам по 9-10 мин. /нищо, че трябва да ти даде мисия до 5 мин/, поне при мен е така от последната актуализация :(
    Tes (BG1) каза:
    зези (BG1) каза:
    Здравейте!

    Имаме проблем в отбора ,който си остава от предишното Кооперативно първенство,основно при заделяне на мисии.Надявах се,че е нужно време за да се оправи , поради нововъведенията ,които се направиха,но промяна няма.Трудно се събира и зарежда  продукцията,отделно не се вижда с колко бройки разплагаме от нея,в хамбара е пълен безпорядък.Нужно е да се клика продължително върху един и същ обект за да имаме достъп до него.Налага се да излизам периодично от играта за да си осигуря няколко минути комфорт ...и след това всичко се повтаря.
    Играта е непоносимо бавна, натискам по няколко пъти да обера, на моменти "замръзва", а за мисия чакам по 9-10 мин. /нищо, че трябва да ти даде мисия до 5 мин/, поне при мен е така от последната актуализация :(
    Да,определено всичко се обърка  след последната актуализация.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Играта  е много претрупана от напълно ненужни неща и вместо да се поизчиства отвреме навреме  тя продължава да трупа и зацикля.И никаква скорост на интернета няма да я оправи,става все по-бавна,,тромава и дразнеща,Аз не мога да приключа прибирането на продукцията само с едно влизане,по средата на мисията трябва да напусна и презаредя отново.Апликациите около фермите се губят,както и моретата,особено близките с мекотелите.Единственото хубаво нещо е,че като стане един равен зелен фон лесно се намират балоните със сърцата.Новите хамбари са неудобни,губи се време да видиш зареждането им,,а подреждането не е от удачните.
    Забелязвам  за съжаление все повече изоставени  хубави и добре развити ферми и тенденцията се увеличава.Това трябва да е сигнален звънец за разработчиците.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл