Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14349

Коментари

  • page64 (BG1)page64 (BG1) BG1 Публикации: 111
    Писах и до поддръжката и дано има ефект и си получим това, което сме си избрали, а не това, което ни дадоха. Да се въоръжим с търпение и да чакаме
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    И нашия отбор масово не си получиха ливадите, а вместо тях ненужен облик.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    Днес вероятно няма да има решение на ситуацията. Като за начало обаче посъветваха да не използвате облика, даден вместо ливадата. Дано утре всички получите това, което сте спечелили.
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    достатъчно е и това,да ни се каже че се знае за проблема и е докладван,чака се отговор,да знаем че не сме сами,благодаря!!!
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    ето това  е което трябваше да ни отговорите ,че проблема е докладван и се чака отговор ,за да знаем че не сме сами
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    редактирано 14.10.2019
    какво всъщност става с тая игра,днес с пускането  на острова около десетина души стартираха с по милион точки без даже да са пускали остров,някой може ли да ми обясни как става това да знаем занапред да не се мъчим а да даваме начален милионен старт
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    Браво на ГГГ, бързо реагираха този път и раздават ливадите вече :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    алба (BG1) каза:
    какво всъщност става с тая игра,днес с пускането  на острова около десетина души стартираха с по милион точки без даже да са пускали остров,някой може ли да ми обясни как става това да знаем занапред да не се мъчим а да даваме начален милионен старт

    Здравейте.
    Оказва се, че новите Мистериозни кутии и по-конкретно златните, съдържат милиони рунически камъни. Та от там. Нещо подобно на точките репутация от Колелото на късмета.
  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте
    Световното първенство приключи, но не си получих намаленото време. Завърших на около 120 място. Трябваше да имам 12 часа намалено време. Няма го!  Друг има ли подобен проблем? Може ли да се направи нещо по въпроса?
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Да, има! Споко, свикнали сме. Цаката е да не си онлайн, когато нещо свършва!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Очевидно има някакъв проблем с наградите от Световното първенство.
    Екипът е запознат и разследва. Не е нужно да пишете до Поддръжка.
    Те молят за малко търпение - скоро ще има повече информация за случващото се.
  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    Нямa ми нaгрaдите от световното бях 3.
  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    Кaкво стaнa тоя месец ще си вземеме ли нaгрaдите от световното цял месец съм игрaл яко и нaкрaя нищо и КООП тече.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    van4o (BG1) каза:
    Кaкво стaнa тоя месец ще си вземеме ли нaгрaдите от световното цял месец съм игрaл яко и нaкрaя нищо и КООП тече.
    Здравей.
    Точно над първия ти пост съм написала какво ставаше. А доколкото знам, проблемът вече е разрешен.
  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    Не е нямa ми деорaциятa зa 3 място и сaндъчето и кaвото се полaгa тaм сaмо нaмaлено време 72 чaсa ми дaде то  aз си го спечелих и компенсaция нямaм другите взехa. Тa съм бaя прекaрaн.
  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    Просто искaм кaквото съм спечелил цял месец беше все пaк
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    van4o (BG1) каза:
    Просто искaм кaквото съм спечелил цял месец беше все пaк
    Добро утро.
    Ще се наложи да се обърнеш към Поддръжка. Както и всеки друг играч, който не си е получил наградите.
    Можете да се свържете с тях от ТУК.
  • elenkova (BG1)elenkova (BG1) BG1 Публикации: 14
    Пак проблем с наградите. От нашият отбор много от играчите не са получили избраното имение след края на коопа, други са получили по-малко монети за надграждане на прасето. 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще ми трябва малко време, за да изчета всичко, което са написали останалите модератори и екипа, за да открия дали някой е докладвал подобен проблем и има ли информация.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    След днешната актуализация търговците в търговския център не са активни и не може да се закупи нищо от тях, същото важи и за търговеца в островната ферма! Малко се получава - виждаш стоките, но само през витрината, защото магазина е затворил :):):):). Не съм изненадана, но все пак да се знае!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Проблемът с търговците е докладван и днес чакаме становището на ГГС по въпроса.
    А относно неполучените и/или сгрешени награди - подала съм репорт и чакам отговор.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Проблемът с търговеца е отстранен.
    Относно наградите, за съжаление отговор не получих. Утре е почивен ден в Германия, така че в петък пак ще напомня. Ще се радвам, ако получа повече подробности по проблема.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Поредните гафове от страна на разработчиците: кооперативното първенство приключи, а по отношение на наградите в Майсторската лига - една част от отбора получиха такива, а други не! Доколкото ми е известно положението е същото и при другия български отбор взел участие в Майсторската лига! Та въпросът ми към тях е,  който бих искала да им бъде предаден - Колко време, ще им е необходимо да подкарат едно събитие от започването му до приключването му с раздаване на награди без проблеми?
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    При нас за пореден път награди ..... въобще няма.
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравейте @Цветомила (BG1) и @Tes (BG1),

    докладван е проблемът с липсващите награди.
    Когато имам повече яснота за разрешаването му, ще пиша отново!


    Поздрави
    Ели
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 05.11.2019
    Здравйте! Има проблем с есенния паметник. При запълване графата за пекарната пише, че увеличава продукцията без селски долари, а не е така, увеличава и със селските долари. Капацитета е 20/20, а произвеждам от 22/20 до 27/20 за различните продукти и поради тази причина не мога да си пълня склада, продава ми директно всичко, а не само излишъка и така склада си остава празен. Знае ли се за този проблем ?
    Пиша тук, защото предполагам, че е бъг :)
    Post edited by Veki User (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Проблемът с липсващите награди би трябвало да е разрешен.
    А за селския паметник ще докладваме.
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Резултатът от фунията във фермерската лига е замръзнал. На фунията нараства, а там стои едно и също число. Презаредих, но ....нищо. Вече почти 200 000 не е отчело.
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @valeto6 (BG1),

    докладван е проблемът с неотразяването на резултата от Фунията във Фермерската лига на екипа. Когато имам повече информация, ще пиша отново.


    Поздрави,
    Ели
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Благодаря!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл