Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Помощ

Купих си градина за зайчета от търговеца за шампионата, но не я намирам никъде. Застроява ли се някъде или си дадох точките на вятъра?
Как се ползват древен амулет, малко късметче, голям късмет и др от подаръци и номера в инвентара?

Коментари

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Това е изглед и ще го търсиш при изгледите.Не се застроява а поставя.Подаръците ги подъряваш на друг играч.Добрите които носят повече продукция на съотборници когато имат нужда.
  • qhnalametlata (BG1)qhnalametlata (BG1) Публикации: 2
    Ок,благодаря  :)
  • fedora200919 (BG1)fedora200919 (BG1) BG1 Публикации: 6
    Къде изчезна захарния дворец????
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Моля, прочети ТУК.
  • Желю (BG1)Желю (BG1) BG1 Публикации: 7
    В момента пекарната ми е ниво 4. Какъв е смисълът да я надграждам до ниво 5 и т.н., при положение че след надгражданията пак ще се произвежда същото количество продукти за същото време?
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Но с по-малко суровини.Това е смисъла.
  • какво трябва да направя за да вляза в корабостроителницата...?
  • SilviaGamer1 (BG1)SilviaGamer1 (BG1) Публикации: 8
    Играта не ми се отваря на цял екран. Какво трябва да направя?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Играта не ми се отваря на цял екран. Какво трябва да направя?
    Здравей.
    Моля, покажи със снимка точно какво имаш предвид. Може и на лично съобщение.
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравей Фрея.Днес се опитах да си купя злато чрез телефона.Набрах изписаният номер, след това на руски ми казват натисни 1 аз го натискам и след секунда разговорът приключи така днес три пъти ,а ме таксуват по 2.40лв за обаждане.Дали не бъркам нещо?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 13.05.2019
    Здравей.
    Съвсем честно си признавам, че нямам личен опит с купуването на злато по този начин. Ако имаш потвърждение от оператора, че са ти удържани парички, трябва да се обърнеш към Поддръжка - те ще погледнат и ще ти дадат златото. Защото при бързата проверка преди малко, КМ видя, че имаш няколко опита да пазаруваш, но в системата се водят като неуспешни и не би трябвало да ти се таксуват към сметката.
    Post edited by Freyja on
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    В началото на другия месец ще разбера дали са ми удържани пари.Важното е ,че не успях да си купя злато.Благодаря за отговора.Хубав ден.
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    Здравейте, искам да попитам за новото събитие "Светът на сънищата Теса" купените неща от там могат ли да се прехвърлят в основната ферма. Например ниви, краварници?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Моля, използвай правилната тема, за да си зададеш въпроса. :)
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Добър вечер Фрея.Пиша Ви защото не мога да си влезна в играта.Изписва ми ,че свързването към сървара е невъзможно.Моля за помощ.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Добър вечер Фрея.Пиша Ви защото не мога да си влезна в играта.Изписва ми ,че свързването към сървара е невъзможно.Моля за помощ.
    И при мен е така.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    И при мен


  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    И при мен :) Аман от проблеми......нерви от розово масло да имаш пак няма да издържиш....
  • lu4iq (BG1)lu4iq (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 15.10.2019
    При мен сами се разрушават мелницата ,в гурмето воденицата и днес и пекарната я няма като влязох в играта какво се случва ?
    Post edited by lu4iq (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    lu4iq (BG1) каза:
    При мен сами се разрушават мелницата ,в гурмето воденицата и днес и пекарната я няма като влязох в играта какво се случва ?
    Здравей.
    Според мен някой ти влиза във фермата. Препоръчвам смяна на паролата.
  • lu4iq (BG1)lu4iq (BG1) BG1 Публикации: 3
    Благодаря, и аз така предположих .
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    Здравейте, въпросът ми е ако си купя бонус от библиотеката, или от разпродажбата той само за момента ли увеличава количеството на продукция или остава за постоянно? Примерно, в момента на нива 9-то ниво царевицата ми е 23, ако купя бонус за царевица, за постоянно ли ще й увеличи количеството? И еднократно ли се ползва?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте, въпросът ми е ако си купя бонус от библиотеката, или от разпродажбата той само за момента ли увеличава количеството на продукция или остава за постоянно? Примерно, в момента на нива 9-то ниво царевицата ми е 23, ако купя бонус за царевица, за постоянно ли ще й увеличи количеството? И еднократно ли се ползва?
    Здравей.
    За постоянно остава бонусът от наръчниците.
  • AstralGirl (BG1)AstralGirl (BG1) BG1 Публикации: 12
    Freyja каза:
    Здравейте, въпросът ми е ако си купя бонус от библиотеката, или от разпродажбата той само за момента ли увеличава количеството на продукция или остава за постоянно? Примерно, в момента на нива 9-то ниво царевицата ми е 23, ако купя бонус за царевица, за постоянно ли ще й увеличи количеството? И еднократно ли се ползва?
    Здравей.
    За постоянно остава бонусът от наръчниците.
    А същото ли е и при тези разпродажби, които се пускат на тези бонуси? Примерно както сега е наръчник за ванилия намален. Ако го купя от тези намаления, пак ли остава за постоянно?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Винаги остава за постоянно, без значение от къде ще го закупиш. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл