Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

14149

Коментари

  • cvete1 (BG1)cvete1 (BG1) BG1 Публикации: 40
    здравейте завършихме кооперативното на 3 място и не дава семената за златно цвете други с такъв проблем .
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля, опитайте традиционните стъпки с почистване на кеш и бисквитки, както и с рестартиране на играта. Ако и това не помогне, за съжаление ще трябва да се обърнете към Поддръжка
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Не стига, че няма календар на предстоящите събития вече, ами и това, което го иска фунията като следващ продукт и то не е на 100% сигурно.И преди ми се беше случвало да се смени, но като днес точно в момента на обирането да се случи...!?! Следваше жасмин, имах готов, започнах да обирам, нормално си отчете продукцията от едната градина и изведнъж стана нула...обрах и другите -нищо, погледнах фунията -ха-ха- ха, жасминът се превърнал на глухарче....Че и следващите продукти и те се сменили...Е...мислех, че са го оправили това...нали ново събитие уж, медали....златни, сребърни....дървени....:))) Просто споделям!:) Успешна надпревара на всички с непредсказуемата фуния!
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    ДА И ПРИ МЕН СЕ СЛУЧИ СЪЩОТО ,ПРИ ОБИРАНЕ ПРОСТО ГО СМЕНИ
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Изчезнаха ми договорите за био и рибния пазар.
    Някой друг?
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    При никого няма пазари,поне в цялата ни група-
    Пускат панаир,после 100 пъти прекъсват,сега няма и пазари.Бързаме да изпълним задачите за панаира,хвърляме продукцията на вятъра.
    Наистина пълен панаир,но пак за наша сметка.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Аха, ясна работата. Нищо ново значи :)
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте и при нас няма пазари също . 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    И днес няма пазар....Тръгваме за Димитровградския,там поне има шарении и кебапчета,ха ха.
  • cvete1 (BG1)cvete1 (BG1) BG1 Публикации: 40
    и класацията от 1 до 9 място не се вижда какво става и пазара изчезна
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Разработчиците просто ни върнаха в детството да поиграем на сляпа баба.Нищо ново нито под слънцето ,нито в играта.
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    От доста време вече не могат да се внасят долари и злато в селото за надграждане на сградите - изчаках, като се надявах да се оправи , но уви. Затова пиша, дано стане по-бързо! Приятна игра на всички!
  • mariana66 (BG1)mariana66 (BG1) BG1 Публикации: 16
    изчезнаха ми бонус часовете за надграждане и до кога ше сменят какво иска риболовната кутия ,вече обезмисли всички спечелени награди
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ С ВАС ЕДИН ПРОБЛЕМ И ДА РАЗБЕРА ПРИ ДРУГИ СЛУЧВАЛО ЛИ СЕ Е ,КОГАТО НА ЛИВАДАТА ТРЯБВА ДА РАЗВЪЖДАМ МИ СЕ ПОЯВЯВА БЯЛ КВАДРАТ В ГОРНИЯ ЛЯВ ЪГЪЛ  И ВЕДНАГА ПОСЛЕ В ДОЛУ В ДЕСНИЯ ЪГЪЛ И СЕ НАЛАГА ДА ЗАПУСНА НАНОВО ИГРАТА ,А НА КОЛЕГАТА КОГАТО ЗАПУСКА ПАК ,МУ ИЗЧЕЗНА КОН НА 171 НИВО ,КОЙТО Е БИЛ НАД 350 ПЪТИ НА ЛИВАДАТА,ПРОСТО СЕ ИЗПАРИ ,КОШМАРНО Е ,ИМАЛ ЛИ Е НЯКОЙ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ,МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ ,ЗА ДА ПИША НА ПОДДРЪЖКА
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Знам, че е докладван проблем с конната поляна, но не съм сигурна точно какъв.
    Обърнете се към Поддръжка, особено след като е изчезнало нещо.
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    редактирано 10.09.2019
    БЛАГОДАРЯ FREYIA ЩЕ ПИША НА ПОДДРЪЖКА
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    В рамките на днешния ден, разработчиците на играта явно са решили всички, които са играли в майсторската лига и разполагат с летен паметник и монети за разпределение  - да почиваме :) Напълно невъзможно е да се играе с появата на диалоговия прозорец за края на летния сезон при всеки клик с мишката :) Досадно, но напълно очаквано! Искрено им благодаря за 24-часовото време за почивка, а защо не и по-дълга :)
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте! След приключването на усърдните работници днес не получих златен лиценз. Бихте ли проверили какъв е проблема с това? Благодаря!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Само Поддръжка могат да направят проверка, така че се налага да се обърнеш директно към тях.
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Каква бъркотия е днес. След обявяване на Усърдни работници, играта все още я няма, а и вечче втора поред поддръжка. Дали ще има фуния днес в крайна сметка или ще бъде пусната утре?

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    пуснаха я но няма на фермерска лига класация . 
  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Бъкотията продължава. След третата актуализация пуснаха фермерската лига. В група съм с играчите от предната фуния. Обаче първият е на светлинни години пред мен, като за 30-40 мин. е събрал 1 300 000 тчоки, вторият 400 000. аз имам едва едва 16 К. Такава "кочина" отдавна не беше ставала в играта. Да видим дали все пак ще си оправят недоразумението.
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Сега пък в класацията на фермерската лига бъркотия! Докога!?!?
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Пуснаха класация на фермерска лига но при една част от нас бъркотия първо място 1 186 000

  • van4o (BG1)van4o (BG1) BG1 Публикации: 8
    Пробем с клaсaциятa нa фермерскaтa лигa първия е с 450000 медaли стaри стоят
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Наистина хаосът е пълен,на някои листи занулиха резултатите,на други стоят  с натрупване от преди.В моята листа всички са занулени,освен първият с 4500 млн.Към нова  година може и да го настигна.
    То бива-бива,ама чак такава бъркотия...
    Утре сутринта очаквам всички да сме занулени,язък за  голямото чакане и положените усилия.
    Модераторите да искат компенсация,моля.
  • bramchilo (BG1)bramchilo (BG1) BG1 Публикации: 2
    Наистина е бъркотия, завършихме вечерта така:

  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Мълчанието на агнетата от Стивън Кинг. Няма обяснение даже дали проблемът ще бъде решен и неправомерно дадените медали отнети.
  • veronika55 (BG1)veronika55 (BG1) BG1 Публикации: 413
    При мен проблема с класацията тази сутрин се оправи , но нямам медал въпреки че водя - солидно.
    Медалите са раздадени на играчите които тръгнаха с натрупването. Очаквам разумно решение на проблема !
  • ivaylo-bg (BG1)ivaylo-bg (BG1) BG1 Публикации: 10
    здравейте проблема с класацията не е оправен това не е коректно 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл