Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Относно Фермерска лига

В класацията на дивизията този път съм на 4-то място  с титла Опитен градинар, но защо преди мен има хора от около ниво 200 и нагоре, а аз съм само 95-то и трябва да се боря с тях? Не трябва ли да съм срещу играчи, с които горе-долу сме еднакви нива? По-надолу от мен има също двама големи играча, но те не си дават зор, но съм сигурна, че ако го направят ще ме схрускат.

Коментари

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    В това събитие нивото на играча няма голямо значение.Те са 5 различни събития в които се съредновава с различни играчи.Понеже събитията са различни а и активността на играчите за 24 часа е различна всеки независимо от нивото има шанс да се добере до медал.А пък и всеки играч си има предпочитано събитие което играе по-активно.
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 31.07.2019
    Благодаря! Добре е,да го знаем. Не е доизмислено, но все пак не зависи от вас, а от разработчиците.
     Кои събития следват след това в лигата? Бяха рибна фуния, кооп, пак фуния в момента и....
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 01.08.2019
    Най-вероятно  ще следва селския панаир, или кооперативната фуния и край :)
    Post edited by Rambaldy (BG1) on
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравйте има селски панаир но как да играем втори път поддръжка . 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    от какво зависи разпределението на играчите поне трима нямаме шанс срещу тези с които сме 
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Към момента сме така:
    1. 487 
    2. 266
    3. 444
    4. 310
    5. 226
    6. 107
    7. Аз все още 95-то ниво
    8.214
    9.241
    Кажете ми как може да имаме някакъв шанс с играча от 107-мо? Номр 8 и номер 9 не си дават зор иначе и те да са преди нас....
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
     Това не е измислено, както трябва според мен - и това с разликата в нивата, и това , че в група се падат играчи от една СИ, например.При мен в момента има 3 играчи от една и съща СИ, които си поделят първите 3 места  - мисля, че не е много редно. Да не говорим, че са с 20-30 нива над мен, но по-лошото е , че от последния до първите разликата в нивата е около 220-230 нива. Е как да стане съревнование!?:) Никак! 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравей и при мене е същото от една СИ няколко играчи и са много напред и при другите от нас е така да ме беше пуснало с хората от отбора те са по 3 ма ние по 1 и шанса е никакъв за по добро място . 
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    редактирано 05.08.2019
    аз също изказвам възмущението си от тая недомислена лига ,играчи на ниво 20 с по няколко златни медала се котираха за крайните награди а аз с нито един златен защото имах лошия късмет във всички събития да се падам с играчи от първите ферми,а иначе с толкова много точки в сравнение с тия които влязоха в класацията,това е абсурдна поредна глупост и ако не се оправи едва ли ще се хвана втори път да харча ресурси и средства,направо нямам думи,аз съм на 601 ниво а хора на 20 и 21 ниво  да се класират,пълно безумие ,и на всичко отгоре точките днес до приключването изобщо не бяха прибавени
    Post edited by алба (BG1) on
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Получи се така, че лигата беше в полза за едни и в ущърб за други. Същото в момента се получава и на рибната фуния.
  • Дани99 (BG1)Дани99 (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 05.08.2019
    Току що писах в темата за бъгове точно за рибната фуния. Все повече глупости се правят в тази игра, имам рибарско ниво 37, а съм в класацията от 56-999 ниво?! Как да се сравнявам с останалите? Във фермерската лига беше същото, няма шанс за медал като пред мен са 5 играчи с много по-високо ниво.
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Действително ли този път лигата ще е 42 дни? Иначе, този път имате едно огромно БРАВО от мен. Премахнали сте поне засега несправедливостта от преди това. <3

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл