Начало Bulgarian Предложения, похвали и критика

Защо не се обедините и да спечелите Кооперативното първенство?!!

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
Здравейте!

Едно се чудя... защо не се обедините най-силните играчи и не спечелите Кооперативното първенство? За момента кооперация "БЪЛГАРИЯ ЮНАЦИ" е в топ 4 на майсторската лига. Чудя се и се мая, защо всички играчи от най-силните кооперации не влезете при тях, само за въпросното първенство и все още има време да го направите, просто комуникирайте помежду си и го напрвете в името не на награди, не на кооперации и тъпотии, а в името българското знаме да е над всички. Ще се накефя, но за целтта естетсвено, България Юнаци ще трябва за момент да извадят играчите, които не носят много точки и да вкарат най-добрите в определеното нещо, а именно мисиите. Аз ако бях при вас и бях изваден щях да го разбера примерно говорим, защото сръдни тука не може да има и после пак си ги върнете.
Просто гледам хора от други групи, които също правя милиони точки и се замислям, защо не се включите заедно и не се пробвате за първото място.. наитина адски здраво се чудя! 
Хората от българи юнаци првят едни милиони, милиарди продукции дето се вика в мисиите, събират и пак са 4-ти, но бяха 6-ти вчера, така че има напредък. Сметни ако сте повече.... Вероятно онези са просто повече, затова се обедините, станете първи и го запазете като спомен. Така и така нямате за какво да играете освен за такива неща, понеже сте развити максимално и то всичко.
Ще пратя като лично съобщение тази тема на няколко от големите играчи на големите кооперации за да я видят, пък вие си решете, възможно ли е това или не. Аз само предлагам!

Благодаря!

Коментари

  • ivanov1982 (BG1)ivanov1982 (BG1) BG1 Публикации: 38
    мнооого трудно и почти неусъществимо е това което предлагаш като идея. ще посоча само няколко от причините:
    1, за да стане това, трябва страхотна комуникация между играчите. 
    2,тия които излизат временно от своите групи един вид ги обричат да изпаднат или поне  вземат по малко награди отколкото иначе биха взели.
    3,за да отидат всички например в Бълг. Юнаци трябва да бъде освободено място. представи си, че ти си едно от слабите звена в тази група и ти бъде казано, че трябва да те освободят докато трае кооп първ., за да влязат по силни играчи. със сигурност няма да ти стане приятно нали? аз лично не бих се върнал впоследствие в тая група.на мен ще ми е обидно. може би ти би се върнал/а .
    4, тия три причини засега са достатъчни да поразсъждаваш. ако ли не ще напиша поне още толкова. 
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Ами не съм съгласен.

    Комуникацията е задължителна, разбира се! Това е лесно осъществимо, стига главатарите на групите да са сериозни, лесно могат да съобщят на свойте колеги в свойте кооперации за въпросното нещо.
     За втората ти точка, ами за мен е нелепо това. Голям прас, че ще вземат по-малко награди. Играта не е само награди. А и веднъж като вземат по-малко няма да умрат. Като всеки път взимат, най-вече благодарение на тия активните, какво? Веднъж като не вземат нищо няма да им стане и тоя, който се оплаче от това за мен като цяло няма място в такава група.

    За третата ти точка е още по-лесно. Аз веднага бих напуснал групата в името на победата и после бих се върнал. Нямам никакви проблеми. Тука говорим за победа в майсторската лига срещу държави като Германия, Русия и т.н. Ако българите успеят да изкарат флагчето до номер 1, това ще да бъде наградата за всички. Не някакви си материални декорации, изгледи, злато и водорасли.

    Ако главатарите на коповете, които правят много токчки са достатъчно умни, ще направят това още на следващото първенство. Ако ли не.. ако ли не, ще е същото еднообразно нещо, играейки за някакви си наградички цял живот и те така.

    А първото място ще е един страхотен спомен всъщност. Всички се събират заедно, въпреки различнията, въпреки спортната злоба, въпреки че се конкурират, успяват, преборват света и отново се прибират. Всеки пази, снимки и хубави спомени от това цял живот дето се вика. 

    Дано са достатъчно умни все пак!!!
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ТРЕВАТА ,ЗАЩОТО ТЯХНАТА ПОБЕДА ЩЕ БЪДЕ ПРЕСТИЖ ЗА БЪЛГАРИЯ И КОЙТО СЕ ЧУВСТВА БЪЛГАРИН БИ ПОСТЪПИЛ ТАКА 
  • GeriBekqrova (BG1)GeriBekqrova (BG1) BG1 Публикации: 8
    Не мисля, че ще има проблем да се освободят места в групата на ЮНАЦИТЕ
    нека не се лъжем - повечето малки ферми там са донорни за да помогнат за натрупване на повече точки
    при липса на реални играчи за тези места
    въпроса опира единствено и само до сработване и комуникация
    до привличане на силови играчи!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Не мога да се изкажа по темата, тъй като прехвърлянето от отбор в отбор заради събитие не се толерира.
    Но пък имам много детелинки и с удоволствие бих ги дарила за подобна кауза. Тайно, разбира се. :)
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Не мога да се изкажа по темата, тъй като прехвърлянето от отбор в отбор заради събитие не се толерира.
    Но пък имам много детелинки и с удоволствие бих ги дарила за подобна кауза. Тайно, разбира се. :)
    Дори ако целта е спечелване на майсторската лига, където се борим с останалите нации?
    Не го разбирам това! А и тука ясно и пред всички се обявява, защо това би се направило евентуално..
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Няма значение целта. ГГС не позволяват на играчите да "мигрират" от отбор в отбор. Ти може би не знаеш, след като си отсъствал дълго от играта, но промениха нещата така, че ако се присъединиш към отбор по време на Шампионат, точките ти няма да се зачитат в отборното класиране.
  • GeriBekqrova (BG1)GeriBekqrova (BG1) BG1 Публикации: 8
    Нашата Фрея е като щраусите - все ще намери някоя паница с пясък под която да си завре главата...
    Да не би руснаците и германците да не се местят в друг отбор когато има събитие, който иска  ще го направи преди започването ,за да се зачитат точките.
     Има много други нередни неща в играта и все още чакаме да се оправят!!!
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Е... това вече е прекалено! Сериозно ли не виждате възможността?
    Ако всички силни играчи от българският сървър се обединят в една група, аз съм сигурен, че ще достигнат минимум до второто място, а стигнеш ли второто, след като виждаш че над теб е само първото, амбицията се покачва. Та те сами стигнаха до топ3 за немалко време, ами ако и другите се включат от мими, стикс, мики и тн. и т.н.  какво ще стане?

    Както каза потребителката преди мен, лесно може да се организират и да се включат в една група няколко дена преди събитието. Няма правилник, който да забранява това. Да, по време на събитието може би, но никой не говори за тогава.

    Аз още не знам, защо главатарите не вземат да драснат по един ред, иска ли го това или не. Ако го драснат и го искат, оттам нататък е въпрос на комуникация и организация. Може да стане и вие го знаете и може да го постигнете!
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Съществува нещо,наречено ЛОЯЛНОСТ..Бил си в дадена група от самото начало,борил си се,помагали са ти,радвал си се на всяка придобивка ,Групата е като едно семейство с всичките му скърби и радости.
    И сега да хукна от група на група като прелетна птичка
    Ами ако няколко човека изведнъж решат да се доказват като велики играчи в други колективи,това обрича групата да се срине надолу и жалко за толкова труд и усилия.После с какви очи ще се върна обратно,ни лук яла,ни лук мирисала?Аз лично не бих приела отново мигриращите играчи,това са хора,на които не може да се разчита,защото могат да те предадат всеки момент.Точно така ще се изгуби колективният дух,въпреки " високите "цели.
    Защото не всичко е пари,приятелю,както се пее в песента.
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    @Vereja - за да съм сигурна, че правилно разбирам Вашия пост би ми било по-лесно ако ми се изясни, какво разбирате Вие под думата ЛОЯЛНОСТ и какво значение влагате в нея! Това за Групата  и Семейството е ясно и разбираемо, но за мен лично е твърде тесногръдо и егоистично в контекста на темата! Прекалено е да съдите, играчи, които приемат дадена идея като своя лична и помагат за нейното постигане! Кое е нелоялното или би било нелоялно?
    Както вие казвате - ако няколко човека от дадена група "хукнат" из групите, за каквото хукване в темата не се пише, а по -скоро се касае за предложение за обединяване на усилия на група хора, които да постигнат дадена цел и не за да показват какви велики играчи са, а за да положат усилия за спечелването на събитие като кооперативно първенство в Майсторската лига, авторът да ме поправи, ако нещо не съм разбрала! И какво лошо намирате в едно такова евентуално бъдещо обединение, ако то доведе до по-добро класиране на българският сървър точно в това събитие! На мен лично би ми било приятно това да се случи и бих помагала на играещите по всякакъв начин и в никакъв случай не бих го приела за предателство или там, както го наричате! Но все пак всеки има право на мнение и на гледна точка.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Ооо,благодаря все пак,че ми позволявате да имам свое мнение.
    Що е лоялност се учи в началния курс,както и  това,че Вие като учтива форма се пише с главна буква.Защото не мога да разбера на мен лично ли пишете,или на няколко човека в случая .
    Приемам да ме смятате за тесногръда и завършена егоистка.
    И никого не съдя,както се изразявате,само посочвам личното си мнение.
    Хайде,успех в новото начинание,ние ще аплодираме.
  • taigar25 (BG1)taigar25 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Е браво!
    Ами и аз да се изкажа, да покажа на останалите 5 000 фермери ,че имам мнение по въпроса
    ако все още не са го разбрали, пък може и те да решат да пишат по тази тема със своите мнения
    Та каква беше темата?
    А да -  дали позволяваме на Верея да има мнение по въпроса
    ДААА , позволяваме
    А на Тревата казвам : 
    Братче , докато има хора които смятат че тяхната персона е по-важна и значима от останалите играчи в сървъра, добрите каузи ще си останат само на хартия.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Всеки има право на мнение, както и свободата да го изкаже.
    Моля, придържайте се към добрия тон - все пак никой не кара никого насила да прави нещо, което не желае.
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    аз пък ще попитам нашия отбор българи ли са или не че маи за камбоджанци ни имате
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Искат Владо да правят от отбора ви шампион на всички сървъри.Нещо като национален отбор.
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    Бих искала да отговоря на Владо.
    Влади, стоях на врата брат. Мишката ми беше на изхода, да изляза и да дойда при вас, за да играя за България.
    Но ... пълен до дупка отбор, нито едно свободно място, никаква покана или идея от ваша страна.
    Поне 7-8 силни играча щяха да се присъединят към вашето СИ, само от нашия отбор.
    И пак бих го направила за каузата. Винете само себе си, хората бяха готови, но няма как да нахалстваме и да се молим, нали.
    Надявам се, че си ме разбрал правилно, както и всички които четат.
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    аз патриотизма си го доказвам на Шипка Рожен в Катуница бях в Гърмен и на много други места съм бил когато е трябвало зад клавиатурата не става
  • Martii (BG1)Martii (BG1) BG1 Публикации: 4
    Дискусия без край,в която всеки може да си каже мнението. Владо ти каза всичко с малко думи.Голям като човек ,голям като играч.Благодаря ,че играем заедно тази игра.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Нашият отбор, вашият отбор, нашата група, вашата група.. докато има такива определения, няма как да стане. Нашата група е българската в случая. И въобще не става въпрос за патриотизъм. Става въпрос, че е някак мало-умно или плитко-умно така да го напиша, да се състезавате поотделно срещу държави като Германия, Русия, Япония и т.н. и т.н. Обединете се бе хора. Обединете се и съм сигурен, че под топ 2 няма да паднете. А когато сте 2-ри, бързичко ще станете ранг 1. Защото хъса като си 2-ри е още по-голям.

    Много жалко ми звучи това за лоялността. Ти ако си лоялен играч, сам ще излезнеш от групата в името на ОТБОРА! Защото го правиш в името на отбора, за благото на отбора, а не собственото такова. Голям праз, че няма веднъж да вземете наградки, краварничета, водораслички и лицензчета. Като сте ги взимали десетки пъти вече? Ами веднъж няма да ги вземете майка му млада.. в името на отбора и най-вече, в името българското флгче да е номер едно или поне да се опита да е номер 1.

    Наистина, явно не сте достатъно умни. Това мога да ви кажа на главатарите. Ако бяхте достатъчни умни, отдавна да бяхте загърбили противоречия, спортна злоба и дървени философии, да бяхте се обединили и съвсем вероятно спечелили кооперативното първенство.
    Само едно жалко ще кажа и това е.

    По история ни учиха нещо, мисля за Хан Кубрат.. като взел една пръчка и дал на синовете си да я счупят.. лесно било, като им дал 3 пръчки, не било трудно и не успяли.
    Ами всичко при вас е въпрос на организация и комуникация. И май най-вече на акъл.

    Човек да се пита.. за какво играете.. за бонбонените краварничета, декорациите 2х2 и изгледите новите? 
    А това обединени би било колосално събитие за България и спомен за цял живот, много по-голям от другите глупости, които са просто подробности.
    Това е от мен, оттук нататък сте вие, ако ли не... жалко и здраве да е.
  • KING KONG (BG1)KING KONG (BG1) BG1 Публикации: 68
    аз патриотизма си го доказвам на Шипка Рожен в Катуница бях в Гърмен и на много други места съм бил когато е трябвало зад клавиатурата не става
    Благодарам ви мили ора, верно разбрах нещо  .... чи съм ногу тъпа ... не го съзнавам, ма го разбрах  ....  и ма а срам  :(
    Страх ма беши да пиша, щот имало некъв мудератур, не знам кво е, ма чувам строг бил  ...  сигур модернизира нещо ... де да го знам.
    Ма ша ви кажа ... видех горе ко пише и разбрах.... 
    Преди време бех на Шипка .. че и Копривщица бех, некви възстановки праехме  ...  и гледам аз, некви хора ... ма илядо глави чи и нагоре .. лапат кибапчита и кифтета, локат бироци, а аз будала .. виса там кат скубана мисирка .. с некви стари дреи, па дебели, па ми жега, па краката ме болат ...  а ората лапат ... па аз се тепам там с некви с червени шапи и пискюли ...  ама на... ся разбрах... тивам на Шипка, кифтета, кибапчита ...  щрак с тиливоня и луп у фейсоо ..  ааа доде ми акъла, шъ знайте.
    И тва да кажа, ма верно тея с клавиатурите .. кво са ми седнали да цъкат, некви патротични стиготворения, некви поеми ли ... балади ли  .. а не земат  бам на Шипка, кифтета, кибапчита, щрак и бам и фейсу...  будали, казвам ви.
    Па и оше некви има там... халтави.... прукурортори, даскали, жижнжинери, фармацвети, фармацефки и секви хахвели  ... седанли завалиите да цъкат у неква игра...  мани цъкат, ма и злато некво набиват (от де го земат , не знам) ...  и тикат некво Българско флагче непред  ... ма тикат ви каам та пушек се дига ... ма па зема им кажа, чи и те тъпи .. да беа учили нещо поне, да са не абат за некво флагче .... и за кво ? .. некви 20-30 иляди чужденеца да видат ..  па и да се съберат и организирват .. и обединяватт... чи наще ги били наплашили  ... ма аййй ... у лево... бунаци... па идете на Шипка, кифтета, кибапчита, щрак у фейсу .. и кеееефф.
    И ко ...  тръгнали  тирикати ми се праят  .. ееее, оланкулууу, кой е требало се е тепал къде треба, сега нема нужда нищо а праите..  само на Шипка, кифтета, кибапчита, децата на въздух да тръчат, маате бироци, щрак и у фейсу.. те тава е... ма съм тъпаааа :( чак сега го разбрах.

    Ай сполай ви на сички, нема ви преча вече ... ъх чи съм тъпа  ... ма не съм виновна.. тате е виновен :(
    Тивам тиху у кюшето са срамувам ... самичка ...СРАМ МА А :((
  • мишо (BG1)мишо (BG1) BG1 Публикации: 7
    Наистина ли?!?
    Наистина ли ,,Млада тоспожице Мона, си позволявате да развявате "флагчето" наше с този просташки език?
    Наистина ли,за Вас Шипка и Копривщица са кюфтета и кебапчета?
    Това ,в последна сметка ,е само една игра....която..безмилостно лакмусира ( от лакмус идва) Характери..
    Характери,възпитание,духовност ,ако щете.. и не на последно място - житейски ценности.
    Играйте ,моля ,както харесвате.
    И ,ако можете,не забравяйте ,че не липсата на сдържаност и добро възпитание Ви прави победител.
  • GeriBekqrova (BG1)GeriBekqrova (BG1) BG1 Публикации: 8
    Аз мога ли да попитам Владо защо село със 72 ферми не успя да се пребори за челната петица а останаха 11?
    приемам изказването като спортна злоба 
    на следващата майсторска лига ще можете да докажете какво можете като село.
    Два български отбора ще бъдат поставени при еднакви условия
    кой в каквото вярва и за каквото се състезава : това ще получи
    количество не значи качество!!!
  • todorininin (BG1)todorininin (BG1) BG1 Публикации: 26
    редактирано 11.07.2019
    Здравейте Българи!!!
    Пише ви един юноша блед, леко тесногръд, егоист та дрънка от село Бъдеще, община Гълъбово - леко обгъзен. Издоих кравите, приблах пиленцаата, умаахах кило бира и пет кибъпчета, та рекох да списвам нещу, манталитет ко да праиш батка, ниво не мош избега - бегам бате, нещу такова. Та рекох да пиша че в живота си има правила - събуждаш се, тоалетна, хапнеш поработиш, пак хапнеш па париботиш, хапнеш малко любоф па дремнеш пет шест часа и те така. Кат живеш в държава, а не в горътъ, пааа има правила, заложени нейде там у законите, наредбите, речите на бат Бойко, леля Мая, бат Венци /славия/ е прочие българско. Също така в живота в държавата има игри, жмичка, ластик, дама, не се сърди човече, супер марио, претъковай другарче /чисто българска без аналог в света/ и други, както се казва драги ми смехурко. Ей ся на и биг фарм. Ама се оказа че таа игра има правила. Па европейски правила. ПТС 4 или гтс и там каквото се вика, на село не моа фатим точно щот сме прости, не толерирали преместването на играчи преди събитие, малиии как го написах пот ми излезе нейде там, толерирали сложно думе. Та рекли теа ми ти европейци, че те това не е по правилата. Това значи че всички онее интерпретации на песента "Я елати  пиленца при кака" е против правилата, което на чист селски ще рече че на онио ока им писне ги земат мерки и тогива ко ки стане ки останат само кифтаците и кибапчетаата.  Радвам се че мойто кака, ни иска с китки в ръце, щото с мишки в ръце всеки го може /нещо мъгляво ми е че не моа схвана с м или с п да го пиша/. Та от мойто срам да ви каажа че сметам че коги си отбор трея си  като пич, ама пич та дрънка, що иначе си като цветарка от тук на там - нещо като бежанец в миграция, а както знаете това от еуропата не се толерира, но у българско е като кифтето и кибапчето, миграции да праиш батка кръв ни е, дет са вика претъковай другарче, под ношиу флаг та да е по български, манталитет ко да праиш не мош избега - бегам бате, че кака Пена избега на двору трея пак да прибирам па и цветя да понабера за каката, мишката засега отиде у ряката. И важното е да се пие хаспиринче сабайлян ако е била тежка нощта българино!!!
    Та къв е извода - игрите треа се играят по правилата и играчите да се уваажават драги ми смехурко!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Не знам как успяхте от един въпрос (предложение) да заформите този махленски скандал.
    Не се извинявам за думите си и ще затворя темата, защото веднъж вече ви предупредих.

    Но преди това ще се изкажа като играч, а не като модератор.

    След толкова години в играта, едва ли е останал играч (от тея, "големите"), който да не е сменял отбор поне веднъж. Включвам и себе си в това число, даже наскоро се преместих, верно - от малък отбор в още по-малък, но е факт, че се преместих. Че за каква лоялност си говорим, де?
    И какво общо имат знамената по върховете, кебапчетата и маанетата? Май забравяме, че това е игра, не Шипка?! Тук поне можем да не се делим, но типично по български надничаме в чуждото и цъкаме с език и/или плюем насрещния.

    И накрая - поздравления на Турбо лудите за опита им. Дано пак се решите! Ще помагам с каквото мога. :)
Тази дискусия е била затворена.