Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Проблем със събитие: Шинкей Суиджаку

trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
Здравейте!

Онзи ден като започна въпросното събитие започнах и аз да го играя. Търсих там две еднакви неща, завърших урок 1, после урок 2 и после не ми даваше да правя нищо. Тоест, излезнах от събитието и си бачках из фермата.. след малко реших отново да поиграя това събитие, да следвам другите уроци, обаче като натисна "Играй отново" или нещо такова, то ми показва, че имам там 1 288 точки, бутона става сив и това е.. нито играя, нито мога да излеза от събитието да си цъкам из фермата, а трябва да обновя странциата. Същото става ако влезна в събитието и натисна бутона ЗАТВОРИ.. отново нищо не става и трябва да обновя. Гледам, че другите играчи събират всеки ден точки, а на мен не мид ава.. въпрос ами е, къде е проблема?
Благодаря!


Редактирано заглавие
Post edited by ElleBelle (FormerMod) on

Коментари

  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    редактирано 10.06.2019
    Здравей @trevata (BG1) ,

    проблемът не е само при теб. В останалите форуми също е докладван този бъг. Предали сме на екипа на играта, но днес е почивен ден в Германия и се съмнявам, че ще има някакво решение преди утрешния ден.
    Тъй като изглежда, че това е глобален проблем, най-вероятно ще бъде разгледан от екипа на програмистите, но бих те посъветвала, да пишеш и до поддръжката относно твойте загуби, само в случай, че се вземе решение поддръжата да компенсира играчите.


    Поздрави,
    Ели
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Здравейте :)
    Има някакъв проблем, явно само при мен, щом няма други оплакали се.
    Като изиграя двата урока в училището, и след това натисна "Затваряне", събитието блокира, и си остава на екрана, без да мога да направя каквото и да било.
    Почистих каквото трябваше, но пак си е същото.

  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравей @Rambaldy (BG1) ,

    преместих постът ти в темата, която вчера създаде @trevata (BG1)  относно този бъг.
    Както вече споменах, проблемът е глобален и е докладвам от няколко модератора. Днес екипът на играта би трябвало да провери какво причинява този бъг. 
    Съветвам те да пишеш до поддръжката относно твойте загуби, само в случай, че се вземе решение поддръжата да компенсира играчите.


    Поздрави,
    Ели
  • malio586 (BG1)malio586 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте,  училището не може да ми се отвори. Като натисна'' играй пак '' ми блокира
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 11.06.2019
    Благодаря, и се извинявам за невниманието ми, че вече има такава тема :)
  • ElleBelle (FormerMod)ElleBelle (FormerMod) Guest Публикации: 168
    Здравейте,

    проблемът със събитието вече е отстранен. Всички награди би трябвало да са кредитирани в акаунтите на играчите.


    Поздрави,
    Ели


  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    Здравейте и за много години! :)
    Реших и аз да напиша за моя проблем относно училището, а той е следния: когато го отворя, застава в долния десен ъгъл на екрана ми и виждам само горния ред на наградите...няма нито бутони за започване на играта, нито знака за затварянето и. Следва рестарт и така влизам във фермата си. Това е за 2-ри път, като 1-я мислех, че е бъг и ще се оправи. За съжаление...не се оправи и за това пиша тук. Молбата ми е, ако може до края на събитието да се отстрани този проблем или поне за следващото у-ще да не се налага пак да пиша. :) 
    Благодаря предварително!!! :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 13.01.2020
    Привет.
    Проблемът е докладван неколкократно. За съжаление, не мога да кажа кога ще бъде отстранен.

    Здравейте отново.
    Моля, опитайте да промените две настройки и отново опитайте да отворите събитието:

  • Moni66 (BG1)Moni66 (BG1) BG1 Публикации: 38
    БЛАГОДАРЯ за съвета! 
    Проблемът беше в качеството. Маркирах “високо“, както сте ми показали и всичко си дойде на мястото. Още веднъж благодаря! :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Радвам се.
    И благодаря за обратната връзка.
    Приятна игра!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл