Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

12224

Коментари

  • virginia gotzev (BG1)virginia gotzev (BG1) BG1 Публикации: 9
    НО И ЛИНКА КОЙТО Е ДАЛ РАЗРАБОТЧИКА НЕ НИ ВЪРШИ РАБОТА!!!!!!ИСТОРИЯТА СЕ ПОВТАРЯ!!!! НЯМА ЛИ ДЕЖУРЕН? ПРИ ТИЯ ЛУДИ ПАРИ ДЕТО ИМ НАБУТВАМЕ СЕ ОКАЗА,ЧЕ ТЕ СИ ПОЧИВАТ А НИЕ СЕ НЕРВИМ! И ТОВА Е ОТ НЯКОЛКО ДНИ НЕ Е ОТ ПОЧИВНИТЕ ДНИ ИСТОРИЯТА.
  • The_Imperator (BG1)The_Imperator (BG1) BG1 Публикации: 4
    Този линк не работи, как може да няма никаква техническа поддръжка като проблема не е от почивните дни? Те и без това не си дават много зор да оправят каквито и да е проблеми с играта от известно време.
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    редактирано 04.05.2019
    С Мозила тръгна, но не ми отвори всички ферми. Реших да рестартирам играта и ...това беше - пак съм аут.
    Post edited by Pena9 (BG1) on
  • vachka (BG1)vachka (BG1) BG1 Публикации: 5
    Здравейте, от вчера не ми отваря играта непрекъснато пише че няма връзка с нея.Цяло чудо е ако вляза.
    Някой друг има ли такъв проблем?
  • Ваня. (BG1)Ваня. (BG1) BG1 Публикации: 21
    редактирано 05.05.2019
    И при мен проблемът е същият.Предложеният линк не се отваря нито през Хром, нито през Мозила или Едге . Повтарям написаното от останалите играчи просто за да се добавя към  групата на тези, за които има проблем с входа в играта.
    Post edited by Ваня. (BG1) on
  • kosturkova61 (BG1)kosturkova61 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Здравейте От два дни и аз не мога да вляза в играта за момент влизам но веднага ме изхвърля Какво правим?
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    отново не мога да вляза по никакъв начин и от никъде,нямам думи
  • nadence (BG1)nadence (BG1) BG1 Публикации: 14
    АЗ  СЪЩО ИМАМ ТОЗИ ПРОБЛЕМ  , ВЧЕРА ЕДВАМ ВЛЯЗОХ И СЕГА СЪЩАТА РАБОТА
  • The_Imperator (BG1)The_Imperator (BG1) BG1 Публикации: 4
    ТРИ ДНИ НИКОЙ НИЩО НЕ ПРАВИ ПО ПРОБЛЕМА, ПОЧИВАТ СИ ХОРАТА, НЕ САМО ПРЕЗ УИКЕНДА, АМА АКО ТРЯБВА ДА ВЗЕМАТ ПАРИЧКИ, ЩЕ СА НА ЛИНИЯ 24 ЧАСА НОН СТОП. ТЪПИТЕ ШВАБИ ОТКАКТО ВЗЕХА ИГРАТА, ВСИЧКО РАЗВАЛИХА :((
  • manowar23 (BG1)manowar23 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте приятели от  два дни насам имам проблем и изобщо не мога да влизам в играта вчера ме пусна за малко и после пак същото , изчистих бисквитки пробвах всеки възможен браузър и пак същото.Ако може да ми помогнете ще бъда много благодарен , на 209 ниво съм играя от 7-8 години не ми се губи постигнатото до тук. Благодаря!
  • Vasula (BG1)Vasula (BG1) BG1 Публикации: 0
    Здравейте! От няколко дни имам проблем с отварянето на играта.Изписва,че няма достъп до този сайт.Пробвах с всички браузъри.К
  • Vasula (BG1)Vasula (BG1) BG1 Публикации: 0
    Здравейте.От няколко дни почти не ми се отваря играта.Не ми излиза дори начална страница.Пише,че няма достъп до този сайт.Пробвах с всички браузъри.Какъв е проблема в играта?
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Comodo dragon, пробвайте с този браузър и дано стане.
  • милена1 (BG1)милена1 (BG1) BG1 Публикации: 4
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Моля, всеки, забелязал някакви проблеми и/или нередности след преминаване към HTML5, да ги споделя в тази тема, за да мога да ги обобщавам и предавам на екипа на играта.
    От една седмица влизам с голяма мъка,искам да играя,но не мога.Явно е че имам някакъв проблем.
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравей ФреяПиша на теб защото от 3 дена имам голям проблем със отварянето на страницата биг фарм.Вчера се отвори след хиляди опити и си влязох във фермата.На островната ферма липсваше банката и една ниваНе мога да разбера какъв е проблема и защо не мога да отворя страницата ида си вляза в играта.Предварително благодаря
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Малко въпроси и техните отговори.
  • SystemSystem Публикации: 106,969
    Тази дискусия беше създадена от коментари, разделени от: Проблеми след преминаване към HTML5, 24.01.2019.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще ви помоля първо да четете и след това да създавате нови дискусии за нещо, за което говорим вече 3-4 дни.
  • tivito (BG1)tivito (BG1) BG1 Публикации: 2
     А кога ще се оправи проблемът?
  • bebenceto01 (BG1)bebenceto01 (BG1) BG1 Публикации: 7
    редактирано 06.05.2019
    Здравейте и честит имен ден на всички именници. Ето и аз се присъединявам към отбора на недопуснатите да играят, историята е една и съща както при мен, така и при още 20 играча от нашата кооперация. Много моля ПОДДРЪЖКАТА да се заеме с проблема, защото вместо да го решавате, той се задълбочава със всеки изминал ден. Компенсациите не ни оправят положението, така че моля ви от името на нашия екип, да си свършите работата! Хубав и успешен ден! Отивам да се наплюскам с агнешко за успокоение! 
  • keti73 (BG1)keti73 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Здравейте и аз се присъединявам,към проблемите с влизането в играта след последната актуализация или подръжка!Много от играчите в кооперацията не могат да влязат от никъде и от никъкви браузери,ако стане,то е много бавно и мудно или не отваря нищо!Изнервящо и доста уморително е вместо да играеш да се мъчиш да влезеш и да хабиш нерви на вятъра!Виждам,че има много постъпили оплаквания от играчи,но резултата няма!Надявам се да се оправят скоро нещата и за в бъдеще да се реагира на такива неща,бързо и адекватно,а да не се чака с дни!Благодаря!

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За съжаление все още чакаме решение. Искам да ви уверя, че върху проблема се работи, просто явно е трудно да се открие какво го причинява.
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравей Фрея.След днешната подръжка или актуализация пак имам проблем със отварянето на страницата биг фарм.Предварително благодаря за съдействието.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    След всяка поддръжка или актуализация е препоръчително да почистваме кеша и бисквитките, за да нямаме проблеми с вписването в играта. Опитай. :)
  • The_Imperator (BG1)The_Imperator (BG1) BG1 Публикации: 4
    Здравейте и от мен, нищо не помага в случая,защото проблема с влизането в играта отново е наличен от вчера :(. Нито чистене на кеш, нито смяна на браузър. Im pissed  off !!
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравей Фрея.При мен проблема с влизането в играта продължава.Моля за помощ.
  • dani_7512 (BG1)dani_7512 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте, отново. Проблема с влизането в играта отново е налице от вчера.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Здравейте, аз също не можех да вляза тази сутрин. Но се сетих че Операта има вградена VPN (виртуална частна мрежа). Включих я и сега съм в играта.
  • bebenceto01 (BG1)bebenceto01 (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте и от мен! Сутринта влязох без никакъв проблем, нооо..... сега изобщо не ме пуска. Кога най - накрая ще се оправи тоя проблем?
  • bebenceto01 (BG1)bebenceto01 (BG1) BG1 Публикации: 7
    Пак съм аз, след поредния  изнервящ опит за влизане.. не знам.. колко хора трябва да пишат, за да се реагира? Извинявам се за острия тон, но това вече на нищо не прилича.. Жалко за хубавата игра, направо я съсипаха!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл