Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

12124

Коментари

  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравей вече стана но графиките са много зле и бави като цяло ,много  на ябълките като са готови показва че още зреят . 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Rumi88 (BG1) каза:
    Здравей вече стана но графиките са много зле и бави като цяло ,много  на ябълките като са готови показва че още зреят . 
    Здравей и благодаря за отговора.
    Ще създам нова тема, посветена на проблемите, появили се след старта на HTML5, където ще съберем всички подобни оплаквания, а аз ще ги предам на екипа.
  • kkk123 (BG1)kkk123 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Искам да попитам всички, които не можеха да влизат в играта. дали след актуализацията могат?
    Да вече си влизам без проблем. Нямам никакви ядове със бавене, лоша резолюция или др описани от играчите неща. :-) .
    ОС - Linux mint 18.3 "Silvia" - KDE   Браузър - Chromium

  • Сис9 (BG1)Сис9 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте, днес от сутринта не мога да играя играта. Влизането е проблемно и ако се случи не зарежда изцяло, не се виждат сгради, изхвърля ме когато си иска. Разбирам от компютри, изчистен кеш, рестарт безброй пъти. Въпроса ми е, като влагаме време, нерви и ресурси, кой ще компенсира загубите като вървят събития или само ще се иска от играчите.
  • Vily (BG1)Vily (BG1) BG1 Публикации: 6
    Аз имам същия проблем. Не мога да влезна вече два часа. Има ли проблем и ще с оправи ли скоро?
  • manowar23 (BG1)manowar23 (BG1) BG1 Публикации: 4
    При мен също е така вече втори ден не мога да вляза
  • dani_7512 (BG1)dani_7512 (BG1) BG1 Публикации: 2
    Здравейте,
    От вчера 03.05.2019 не мога въобще да играя. След като стартирам играта започва да мисли и след известно време ми дава следното съобщение: The server at bigfarm-html5.goodgamestudios.com is taking too long to respond.

     Какъв е проблема, рестартирах си няколко пъти компютъра, но същия проблем си остава.

      
  • gevv (BG1)gevv (BG1) BG1 Публикации: 2
    Два пъти успях да  вляза, но не ми зарежда всичко нормално. След излизане от играта, влизането се оказва невъзможно.
  • The_Imperator (BG1)The_Imperator (BG1) BG1 Публикации: 4
    Аз също от вчера само два пъти ме пусна за малко и повече не мога да вляза. През три устройства пробвах, 4 различни браузъра и ... нищо. Обадих се и на интернет доставчика и пак нищо.
  • sOsOs (BG1)sOsOs (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 04.05.2019
    А аз днес не мога да вляза от нито един браузър... Вчера влизах с Опера и Edge, но днес - нула.
  • gevv (BG1)gevv (BG1) BG1 Публикации: 2
    Очевидно има проблем с играта. Очаквах да има тук някакво съобщение за това.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравейте и при мен съществува същият проблем с влзането в играта от два дена...кешът ми вече е самопочистващ от толкова чистене...рестартирането ...също...явно проблемът е друг..дано да го оправят...или пак ще има извинявайте ние такова ние онакова...Весело посрещане на Гергьовден.
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    Magika,смяташ ли че за 6 години не сме се научили от къде и как да влизаме и какво да чистим
    просто проблема е от играта,всеки ден ни редуват да ни изпробват нервите ,опитвах от 6 ч сутринта през 3 браузера и 2 интернета и едва сега ме пусна, игра на нерви
  • mariana66 (BG1)mariana66 (BG1) BG1 Публикации: 16
    при мен е същото от вчера вечерта
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65
    От вчера и моят компютър не може да зареди играта - четох във форума и изпълних всички възможни комбинации с рестарт на компютъра, чистене на кеш, рестарт на рутера  - не помага!
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
     И при мен съществува този проблем, но има ли кой да ни отговори!?
  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    Опитайте с браузъра Comodo Dragon. При мен само с него се получава.
  • evelin1 (BG1)evelin1 (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравейте! След вчерашната актуализация многократно се опитвам да вляза във фермата си и не мога. Като се опитам да вляза ми изписва  - bigfarm-html5.goodgamestudios.com не отговаря твърде дълго време. Изобщо не ме допуска. Какво да правя? Само при мен ли така?
  • MENOWAR (BG1)MENOWAR (BG1) BG1 Публикации: 3
    Нямам думи да опиша колко съм разочарован от играта. По зле и по зле вместо да става по добре.
  • viruss1 (BG1)viruss1 (BG1) BG1 Публикации: 9
    До кога ще ни мачкате с нередовна и бъгава игра или я оправете или я спрете.
  • viruss1 (BG1)viruss1 (BG1) BG1 Публикации: 9
    И да ми върнете златото където взехте .
  • СоняЛ (BG1)СоняЛ (BG1) BG1 Публикации: 1
    Регистрирах се преди две седмици. За това време два пъти похарчих по 25 лв. за злато. От вчера не мога да вляза в играта. И като чета във форума за редовните проблеми от страна на поддръжката ... и стотинка няма да вложа повече в тази игра. 
  • viruss1 (BG1)viruss1 (BG1) BG1 Публикации: 9
    И отговаряйте на хората защото ако не са те вашата игра няма да я има .

  • evelin1 (BG1)evelin1 (BG1) BG1 Публикации: 7
    Успях да вляза . Доста изчетох  по темата за технически проблеми и бъгове там намерих сходен проблем и модератора беше посочил  линк -  http://bigfarm.goodgamestudios.com/ аз също опитах и след въвеждане на паролата и името успях да вляза, но за кратко и като се опитах да отключа декорацията във кулата изчезнаха всички прозорци от екрана нямаше как да премина към никоя от фермите и при опит за повторно зареждане и влизане отново не ме допусна. Наложи се отново да търся във форума посочения по-горе линк и успях да вляза. Сега незнам това временно явление ли ще остане и следващия път ще успея ли да вляза във фермата..
  • Babaliga (BG1)Babaliga (BG1) BG1 Публикации: 3
    Опитайте да влезете чрез Мозила. Аз я инсталирах и успях току-що.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Първо искам да кажа, че обединих всички новосъздадени теми в тази, така че който търси отговор на проблема, да го открие на едно, най-много две места.
    Както вече споменах в една друга тема, разработчиците на играта препоръчват използването на този ЛИНК за вход, за да нямате проблеми.

    viruss1 (BG1) каза:
    До кога ще ни мачкате с нередовна и бъгава игра или я оправете или я спрете.
    viruss1 (BG1) каза:
    И да ми върнете златото където взехте .
    viruss1 (BG1) каза:
    И отговаряйте на хората защото ако не са те вашата игра няма да я има .


    Не съм много сигурна на кого си мислиш, че говориш, но сигурно ще те изненадам с информацията, че във форума няма други, освен играчите, така че ще те помоля да сдържаш малко изказа си.
    След като смяташ, че някой ти е взел златото, трябва да се обърнеш към Поддръжка - те ще проверят какво се е случило и ще те уведомят.
  • Vily (BG1)Vily (BG1) BG1 Публикации: 6
    И като не става и с този линк да влезна в играта няма ли поне да обясните има ли проблем и дали се работи по него. Не е нормално да се обиждате от изказите на хората, а да не давате информация за проблема. Има проблем със сигурност!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Да, проблем има, но само при част от играчите. И не - не се работи по него, тъй като ГГС почиват през уикенда. Един разработчик отговори на запитванията ни и по-горе съм обяснила какво решение е дал. Това е, с което разполагам като информация и вече го написах поне на 3 места. 
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Влязох с Мозила, нищо не можах да обера и си излязох :D
  • Vily (BG1)Vily (BG1) BG1 Публикации: 6
    Всичко изчетох, всичко опитах и нищо не става.... Значи да чакам да минат празниците и да оправят проблема, така ли?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл