Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

13949

Коментари

  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Успях да се свържа.
    Всичко е наред вече.
  • silvia01 (BG1)silvia01 (BG1) BG1 Публикации: 5
    И аз успях,но за кратко.Сега пак е същото.
  • pavlina83 (BG1)pavlina83 (BG1) BG1 Публикации: 8
      Здравейте! Има ли някакъв проблем с играта през телефон и таблет? От няколко дни през 5 минути ме изхвърля директно от браузера, не от самата игра. Мислех, че проблема е с Puffin, но същото е и с друг браузър на таблет. 
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В ИГРАТА ДНЕС ЗА ВТОРИ ПЪТ ИЗЛАГАТ СЕ  ВЕЧЕ
  • snejiii1 (BG1)snejiii1 (BG1) BG1 Публикации: 6
    Играта е под всякаква критика!!! Не може да се влиза, а когато това се случи не зарежда правилно и дава празни полета!!! Забива и е невъзможно да се играе!!! Въобще супер неприятно... 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Все още ли имате проблеми с играта? Аз току-що опитах и влязох без проблеми.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 03.05.2019
    Да, при мен е все още :/
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    редактирано 03.05.2019

    И при мен не се получава :(

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Благодаря.
    И поредния глупав въпрос - кеш и бисквитки чистихте ли? И кой браузър използвате?
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Не и не.
    Мозила и Хром.
    Сега ще пробвам с почистването.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Опитайте, моля.
    Разбрах, че днес е имало хотфикс и е препоръчително след това да се почистваме. Дано помогне. Стискам палци.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Не помогна :'(
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    С чистене на кеша се получи :):):) Благодаря Freyja.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Току-що разбрах, че хотфиксът днес е бил точно заради проблеми с връзката, но не е помогнал на всички. Колегите модератори споделиха, че колкото и невероятно да звучи - рестартирането на рутера помага.
  • snejiii1 (BG1)snejiii1 (BG1) BG1 Публикации: 6
    За съжаление нищо не помага и е невъзможно да се играе...
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 03.05.2019
    Хи хи, да, с рутера стана, благодаря :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Да направим извод:
    На когото не помогне почистването на кеша и бисквитките, трябва да рестартира рутера.
  • кало (BG1)кало (BG1) BG1 Публикации: 13

    След този ходфикс складовете ми са на нула.Всичко е занулено. 
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38

    Има проблем обаче със зареждането на отделните ферми. Цветна и гурме изглеждат така:) Единствено основната се зарежда нормално.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    @кало (BG1), моля почисти кеша и бисквитките, като преди това затвориш прозореца с играта. Ако не помогне, рестартирай компютъра.
    @коко76 (BG1), моля рестартирай рутера и компютъра (второто е за всеки случай).
    И накрая - опитахте ли да играете в инкогнито режим? Понякога това помага повече от всичко.
    Съжалявам, ако съветите ми звучат като изсмукани от пръстите, но това е единственото, с което мога да помогна. :(
  • коко76 (BG1)коко76 (BG1) BG1 Публикации: 38
    След рестарт на рутер и комп всичко си дойде на мястото :) Благодаря още веднъж :)
  • кало (BG1)кало (BG1) BG1 Публикации: 13
    Благодаря, след рестарт на рутера се оправи. Складовете се напълниха.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Радвам се.
    Приятна игра на всички!
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    пак не мога да вляза плащам реални пари а вместо удоволствие получавам само нерви и напрежение това вече ми прилича на мазохизам
  • marian4eto (BG1)marian4eto (BG1) BG1 Публикации: 14
    Това на нищо не го прилича.
    Ще я оправят ли тази игра скоро
    Някой прави ли нещо и работи ли се по отстраняване на проблема.
    Ни почистване на кеш помага, нито рестарт на рутери, нито смяна на браузери.
    Голяма боза успяхте да сътворите този път
  • snejiii1 (BG1)snejiii1 (BG1) BG1 Публикации: 6
    редактирано 03.05.2019
    И при мен е така, цял ден днес. Въобще не мога да влезна в играта вече. Изчистих кеш и бисквитки, всичко рестартирах, но уви.... по- зле става дори! 
  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    Не е лошо освен почистване на кеш, бисквитки, рестартиране на рутера, да проверите и какво е качеството на международния интернет предоставян от доставчиците ви, защото проблемът може да се крие и в това.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Добро утро, не е кеш, нет, сладкиши и т.н......просто прецакаха играта заради новото събитие. Проблем има и на другите сървъри, и ГГС не знаят какво става. Случайно, ако влезете, просто не излизайте повече. А дано го оправят  B)
  • Vily (BG1)Vily (BG1) BG1 Публикации: 6
    Добро утро и аз вече два часа не мога да влезна. Всичко рестартирах и почистих и нищо....
  • алба (BG1)алба (BG1) BG1 Публикации: 122
    и аз имам същия проблем ,и през трите браузъра пробвах и не мога да вляза ,от 6 ч се опитвам ,вчера други имаха същия проблем,и да попитам сега къде ни отива фунията като днес не можем да влезем


Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл