Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта Съвети и трикове

Полезно - Как да играете Big Farm на мобилно устройство след превключване към HTML5

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
редактирано 20.09.2018 в Съвети и трикове
Скъпи фермери!

Знаем, че някои от вас играят настолната версия на Big Farm на своите мобилни устройства (с браузъра Puffin), преди да преминат към HTML5 и бихме искали да ви подкрепим при продължаването на това. Но имайте предвид, че използването на всяко мобилно устройство, за да играете Big Farm, не е официално препоръчано и няма да бъде поддържано допълнително.

Ако се опитате да отворите Big Farm в браузър на мобилния си телефон или таблет, ще бъдете насочени към Big Farm: Mobile Harvest, което е различна игра от Big Farm.


Пренасочване към Big Farm: Mobile Harvest




За да продължите да играете Big Farm в браузъра на мобилното си устройство, следвайте стъпките, показани за предпочитания от вас браузър:

Firefox


Уверете се, че сте активирали "Request Desktop Site" (2) и завъртете устройството (6) настрани, за да играете.

Chrome (но най-новата версия 69)


Уверете се, че сте активирали "Desktop Site" (2) и завъртете устройството (6) настрани, за да играете.

Opera


Уверете се, че сте активирали "Desktop Site" (2) и завъртете устройството (6) настрани, за да играете.


Надяваме се, че това ще ви помогне да играете отново.   

Вашият Екип на Общността

Post edited by Freyja on

Коментари

  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    А има ли начин да местя фермата, за може да се обхване цялата? Вади ми на екран само една част от нея, а останалото е скрито и нямам  достъп до него.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Просто с пръсти свий картината. Това успях да направя, но не успях да подкарам играта. :(
  • petq_milanova (BG1)petq_milanova (BG1) Публикации: 4

    Колкото и да свивам, едната част е недостъпна.


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Използвай и бутончето за цял екран, за да можеш да се движиш из фермата.
  • emileva70 (BG1)emileva70 (BG1) BG1 Публикации: 3
    редактирано 10.01.2019
    Не ми разрешава да напиша ник нейма и паролата. В момента в който започвам и "клавиатурата" изчезва?! Някой имал ли е такъв проблем?
    Post edited by emileva70 (BG1) on
  • LeaderКраси (BG1)LeaderКраси (BG1) BG1 Публикации: 9
    Да и аз имам същия проблем и ако случайно  си напиша името и вляза в играта не се движи не може да се играе когато беше флаш версията се играеше чудесно и без проблем аз играя на таблет .
  • IvanIvanov13 (BG1)IvanIvanov13 (BG1) Публикации: 3
    Само си пишем из форума и никой не го интересува . От пет години я играя ама се замислям дали да продължа !
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Само си пишем из форума и никой не го интересува . От пет години я играя ама се замислям дали да продължа !
    Здравей.
    Форумът е затова - да пишем в него. :)
    Искам да ви уверя, че предавам всяко оплакване на екипа, но за съжаление, е извън възможностите ми да направя повече от това.
  • IvanIvanov13 (BG1)IvanIvanov13 (BG1) Публикации: 3
    Благодаря дано да се оправят по скоро :)
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    emileva70 (BG1) каза:
    Не ми разрешава да напиша ник нейма и паролата. В момента в който започвам и "клавиатурата" изчезва?! Някой имал ли е такъв проблем?
    Започваш да пишеш без да си цъкнала никъде, за да се задейства клавиатурата. След това цъкаш в полето за потребителско име и чак тогава ти позволява въвеждането. Много е досадно, но се получава.
  • LeaderКраси (BG1)LeaderКраси (BG1) BG1 Публикации: 9
    Все още не може да се играе от телефон или таблет не става 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравейте от телефон няма как да се движиш из цялата ферма 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Rumi88 (BG1) каза:
    здравейте от телефон няма как да се движиш из цялата ферма 


    Здравей.
    Мисля, че ако увеличиш играта на цял екран, става.

    Все още не може да се играе от телефон или таблет не става 
    Привет и на теб.
    По принцип играта е предназначена за настолен компютър или лаптоп. Така че, проблемът си е наш, че не можем да влизаме през телефон/таблет. Аз също не мога, но се примирих с този факт и играя само вечер вкъщи.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл