Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Проблеми след преминаване към HTML5, 24.01.2019

2»

Коментари

  • maraton (BG1)maraton (BG1) BG1 Публикации: 55
    :))) Ей ,че смешно!!! Нима сме тук да играем или да рефрешваме? Ти знаеш ли, че много от нас са с много по модерни компютри от  2/3 от сървърите.И скоростите на нета у нас са доста по добри от много райони на света.. Вие просто се бъзикате с нас, по скоро тези идиоти от поддръжката. И тук действат двойни стандарти, с което уж Мая Манолова се пребори.:)))
  • христина -н (BG1)христина -н (BG1) BG1 Публикации: 19
    редактирано 31.01.2019
    Върнете ни flash версията. Нищо не работи както трябва в този html вариант. Кой, кога, как и защо реши, че това е по-добрия вариант.


  • христина -н (BG1)христина -н (BG1) BG1 Публикации: 19
    абссолютно вярно върнете ни flash версията играта в този вариянт е развалена за нищо не става имамсъщите проблеми въпреки е награждах хромето
  • hohons (BG1)hohons (BG1) BG1 Публикации: 313
    Freyja каза:
    Здравейте.
    При мен това се оправя с няколко рефреша. Предполагам, че сте опитали, преди да пишете тук, но аз все пак да си кажа. :)
    рефреш чистих кеш надградих браузари
    пак си е същото
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    )) Ей ,че смешно!!! Нима сме тук да играем или да рефрешваме? Ти знаеш ли, че много от нас са с много по модерни компютри от  2/3 от сървърите.И скоростите на нета у нас са доста по добри от много райони на света.. Вие просто се бъзикате с нас, по скоро тези идиоти от поддръжката. И тук действат двойни стандарти, с което уж Мая Манолова се пребори.:)))
    Здравейте.
    Съжалявам, че не ви допада отговора ми. Не разбирам какво очаквате от мен - аз не съм техник и не мога да оправя с мах на вълшебна пръчка проблемите на играта. Каквото зависи от мен, е направено, повече от това не е във възможностите ми. Разбирам ви, разбирам, че сте ядосани, разочаровани, отчаяни, ако щете. Ама хайде и вие да ме разберете и мен - не си го изкарвайте на модератора и останалите играчи, които четат и пишат тук. Никой от нас няма вина за случващото се и нападките и негативизма ви ми идват малко в повече.
    Хубава вечер!
  • KkkFarmer (BG1)KkkFarmer (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте , проблемите са много и разочарованията са много . Ние като играчи правим всичко за да върви играта нормално ,но явно с всеки ден се влошават все повече нещата . Тя е все по-бавна и тромава и половината неща и да искаш да ги играеш е невъзможно . Това трябва да се оправи и то възможно най-бързо ,защото много от нас ще се откажат да играят ,тъй като им е писнало от своеволия ,бъгове и сривове . Играта е за забавление , а не да пръскаме нерви с нововъденията ,които не работят.
    Ясно е за всичко трябва време ,но това вече доста дълго продължава и търпението ни е на изчерпване .
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    ;Мила Фрея,а ти мислиш ли,че абсолютно всички тук разбират от рефрешване,надграждане на браузери и куп други технически термини и изисквания.,за повечето наистина елементарни дейности.Аз  зная за  един 70 годишен  дядо,който играеше досега за удоволствие и беше доста добър в интерес на истината.Но за съжаление не е състояние да изпълни горепосочените изисквания.И пита защо досега е играл без проблем,въпреки ,че е технически неграмотен,а сега неееееееееее.И без да обиждам възрастните играчи мисля,че има много като него,,дори и по-млади,които не могат да се оправят в суматохата.
    И е за предпочитане да играят тук,отколкото да се занимават с други ,не дотам добри неща.Или?
  • maraton (BG1)maraton (BG1) BG1 Публикации: 55
    Freyja каза:
    )) Ей ,че смешно!!! Нима сме тук да играем или да рефрешваме? Ти знаеш ли, че много от нас са с много по модерни компютри от  2/3 от сървърите.И скоростите на нета у нас са доста по добри от много райони на света.. Вие просто се бъзикате с нас, по скоро тези идиоти от поддръжката. И тук действат двойни стандарти, с което уж Мая Манолова се пребори.:)))


    Sorry! Не се дръжте като ощипана мома и защо ме квалифицирате като ядосан, разочарован и отчаян? Не виждате ли емотикона? Нямам нищо против вас, персонално, дори не  знам кой/я сте? Но писанията ви ме дразнят, защото си мислите ,че сме в детската градина. Вярно е ,че има хора, които са далече от техниката и могат само да играят и тъкмо заради тях ми е, че ги карате да правят неща , които изобщо не са техни задължения. Вие, с поддръжката ТРЯБВА да създадете условия за безпроблемна игра, а не да ни „учите“. Аз съм на 66 години и нямам никакви проблеми с технологиите, но това не трябва да се очаква и изисква от всеки, а вие трябва да създадете  един безпроблемен продукт, с който вие печелите истински пари, а не да карате нас да се учим да понасяме вашето бездушие и бездействие.  Ако не схващате правилно  намека ми, бих го дообяснил и на английски! Лека вечер!
    Здравейте.
    Съжалявам, че не ви допада отговора ми. Не разбирам какво очаквате от мен - аз не съм техник и не мога да оправя с мах на вълшебна пръчка проблемите на играта. Каквото зависи от мен, е направено, повече от това не е във възможностите ми. Разбирам ви, разбирам, че сте ядосани, разочаровани, отчаяни, ако щете. Ама хайде и вие да ме разберете и мен - не си го изкарвайте на модератора и останалите играчи, които четат и пишат тук. Никой от нас няма вина за случващото се и нападките и негативизма ви ми идват малко в повече.
    Хубава вечер!

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей отново.
    Може би трябва (за пореден път) да обясня, че аз съм само форумен администратор - не чупя, не ремонтирам, не създавам нищо. Моята "работа" е да администирам форума, да превеждам официални съобщения и да отговарям на въпросите ви, доколкото мога. Съжалявам, че отговорите не ви харесват - те не са мои - вие питате, а аз предавам отговора - възможностите ми стигат само за това.
  • Mishocite (BG1)Mishocite (BG1) BG1 Публикации: 8
    Нищо не е като хората. Натискаш един бутон, играта отваря съвсем друго нещо.
    А оправете си бъгавите работи. Кликайки на търговеца не се вижда следващия продукт, както беше до сега. А след търговеца ако кликнеш да избереш друго действие, пак отваря търговеца. Да не говорим за проблема с кучешката колиба- няма как да взема бонуса, защото дава грешка.
    Аман от недоизкусурени работи.
  • принцеса Мими (BG1)принцеса Мими (BG1) BG1 Публикации: 2
    При мен всичко е на ред.Не ми е ясно защо не работи "зелената ябълка".Когато кликна върху нея, играта се блокира.Как мога да си направя абонамент?
  • taquilaXX (BG1)taquilaXX (BG1) BG1 Публикации: 11
    Бъг с кучешка колиба - дава грешка при след активиране на кучето и обирането на наградата - НЕ Я ОТЧИТА. ЗА ГУРМЕ ФЕРМА. 
    Oправете провлачването (зареждането) на корабните такъми за лодките на новия риболов. Дразнещо и изнервящо е.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    taquilaXX (BG1) каза:
    Бъг с кучешка колиба - дава грешка при след активиране на кучето и обирането на наградата - НЕ Я ОТЧИТА. ЗА ГУРМЕ ФЕРМА. 
    Докладвано.

    taquilaXX (BG1) каза:
    Oправете провлачването (зареждането) на корабните такъми за лодките на новия риболов. Дразнещо и изнервящо е.
    Опитай с Shift+клик на мишката върху избрания елемент за зареждане.
  • papaya (BG1)papaya (BG1) BG1 Публикации: 12
    Сега забелязах, че не отчита произведената стръв за риба. Цяла седмица въртя стръв от риба-тон и като проверих днес тя си е пак толкова, колкото беше.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля, проверявай внимателно не само суровината, а и произвежданата стръв. Защото с риба тон можеш да произведеш стръв от риба тон, но и обикновена стръв, която може да се прави от всички видове риба.
  • papaya (BG1)papaya (BG1) BG1 Публикации: 12
    ще е много тъпо да произвежда друга стръв, вместо тази, която аз искам.
  • Селянин (BG1)Селянин (BG1) BG1 Публикации: 4
    защо не ми показва кога ще има мисия
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Върви кооперативно,естествено бързаш,защото  се стремиш да добиеш максимална продукция,а също така си активирал опцията за прекъсване на мисиите и преминаване в други..Дава индикация за  успешно прибрана продукция,завършваш мисията и вече чакаш следващата когато изведнъж половината от обектите щръкват като неприбрани.За да си сигурен ,че успешно си се справил трябва  доста да изчакаш или два-три пъти да кликнеш на един и същи обект,което бави играта и ужасно изнервя играча.
    Вече 5 години съм във фермата,,но такъв проблем досега съм нямала,както и други играчи,които се оплакват от същото.
    Моля модераторът да обърне внимание на разработчиците върху това съвсем немаловажно явление.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ако съм разбрала правилно, имаш мисия примерно Мляко, обираш няколко крави, отчита млякото в мисията и след малко кравите не са обрани, така ли? В такъв случай, може ли инфо какво се случва и с мисията?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    papaya (BG1) каза:
    ще е много тъпо да произвежда друга стръв, вместо тази, която аз искам.
    Върху всяка стръв е указано от каква риба се произвежда и каква стръв ще се получи на финала.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    защо не ми показва кога ще има мисия
    Моля да се уточниш къде и какво по-конкретчно очакваш да се показва.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Freyja каза:
    Здравей.
    Ако съм разбрала правилно, имаш мисия примерно Мляко, обираш няколко крави, отчита млякото в мисията и след малко кравите не са обрани, така ли? В такъв случай, може ли инфо какво се случва и с мисията.

    Не,проблемът е в това,че отчита само  това мляко,което успешно си прибрал,въпреки,че си минал през всички крави например..Онова,дето "щръква" после е просто неприбрано и неотчетено,а ти вече си преминал в следващата мисия.
    Просто се губи много време да натискаш по няколко пъти и да чакаш наистина да се увериш в успешното прибиране.

  • hbesa (BG1)hbesa (BG1) BG1 Публикации: 4
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Моля, всеки, забелязал някакви проблеми и/или нередности след преминаване към HTML5, да ги споделя в тази тема, за да мога да ги обобщавам и предавам на екипа на играта.
    Откакто въведохte HTML5, в рамките на 5 минути игра прозореца се затваря поне 10 пъти. 
    Няма ли да го оправите, вече? Ужасно изнервяящо е !
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    hbesa (BG1) каза:
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Моля, всеки, забелязал някакви проблеми и/или нередности след преминаване към HTML5, да ги споделя в тази тема, за да мога да ги обобщавам и предавам на екипа на играта.
    Откакто въведохte HTML5, в рамките на 5 минути игра прозореца се затваря поне 10 пъти. 
    Няма ли да го оправите, вече? Ужасно изнервяящо е !
    Здравей.
    Ако разбирам правилно, играта ти се затваря, така ли? Съжалявам, но не смятам, че това е проблем, който екипът на ГГС може да оправи. Може би е добра идея да провериш антивирусната си програма, или ако има инсталирани някакви други добавки, които са в състояние да влияят върху сайтовете, които посещаваш.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл