Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Технически проблеми при вход в играта

12024

Коментари

  • iliana72 (BG1)iliana72 (BG1) BG1 Публикации: 6
    и аз сменях компютри преинсталирах обаче наистина се стараят да ни откажат от играта .явно проблема е в тях но няма отговор
  • Maca_Magi (BG1)Maca_Magi (BG1) BG1 Публикации: 1
    Какво става с тази игра?И аз не мога да вляза,само син екран.
  • aaa123 (BG1)aaa123 (BG1) BG1 Публикации: 3
    Скоро ли ще си оправите проблема или няма да се играе вече
  • maraton (BG1)maraton (BG1) BG1 Публикации: 55
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Както вече писах (някъде по-нагоре в тази тема) съм докладвала за проблема.
    Много моля да проверите коя е версията на използвания от вас браузър и да инсталирате последната възможна. Също така екипът на играта препоръчва използването на по-модерен браузър като Firefox, Chrome или Edge.
    И най-вече ще помоля за информация дали играете с Флаш или HTML5.

     И как да се провери дали е с флаш или HTML5 след като не може да се влезе? Флаш е отделна програма , а новата е вградена в браузърите и ела ти да провериш , щом си модератор , би трябвало да си по умна от нас и да пишеш как става. Заради мобилната версия на играта е този проблем. HTML5 е нов стандарт за аудио и видео на WHATWG и W3C за всякакви устройства, а Flash на  Adobe вече не поддържа мобилни устройства...Има функции, които са извън способностите му и не замества пълноценно Флаш. Има и нещо много недодялано в играта, много е претоварена с тъпи неща, ама много тъпи неща и бърка съвместимост с повечето браузъри и от там идва проблема. Просто трябва да се премахне мобилната версия и да се играе само с флаш на Адобе.  Както са и другите игри на ГГС. Дори графиката на Флаш е много по чиста и не уморява очите. Вярно е, че има куп луди и искат да играят и когато правят секс на полето, но те не са мнозинство
  • iliana72 (BG1)iliana72 (BG1) BG1 Публикации: 6
    правилно е казал колегата как да проверя като не мога да влезна и да с Chrome съм
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Вкъщи имаме 2 настолни и 2 лаптопа и от нито едно устройство не мога да вляза и това е от дни вече. Евентуално ако ме пусне, то е бавене, бъгове, товарене и тем подобни.  Не съм съгласна, че това е от нас потребителите и от машините ни, а от самата игра, която напоследък не е това което беше. Също така не съм съгласна, че е от интернета, защото като за 25 лв. знам какво получавам. Много ви моля, докладвайте на тези разработчици, че и кооп има и накрая да не ме изритат...
  • iliana72 (BG1)iliana72 (BG1) BG1 Публикации: 6
    ако евентуално при някои се оправи да пише че да знаем
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Не си единствен. На много от нас се случва и не се знае до кога.
  • НЕЛИ4 (BG1)НЕЛИ4 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Здравейте,и аз имам същия проблем помислих че е от лаптопа занесох го на преинсталиране   но се оказа че не е от него пробвах от всички браузъри и не иска да тръгне играта инсталирах си отделен флаш плеър и стана сега играя от него дано и на вас да се получи.


  • maraton (BG1)maraton (BG1) BG1 Публикации: 55
    НЕЛИ4 (BG1) каза:
    Здравейте,и аз имам същия проблем помислих че е от лаптопа занесох го на преинсталиране   но се оказа че не е от него пробвах от всички браузъри и не иска да тръгне играта инсталирах си отделен флаш плеър и стана сега играя от него дано и на вас да се получи.


    Здравей! Обясни по правилно, по пълно за плеъра, ако можеш прати линк, за да оправим и ние нещата ..
  • aaa123 (BG1)aaa123 (BG1) BG1 Публикации: 3
    успях да влязаа :)

  • aaa123 (BG1)aaa123 (BG1) BG1 Публикации: 3
     Пробвайте от този линк


  • kkk123 (BG1)kkk123 (BG1) BG1 Публикации: 9
    редактирано 23.01.2019
    И аз имам проблем при влизането в играта. Но проблема е през деня. Сутрин рано около 5-6 часа няма проблеми. Същото е и вечер след 22.30-23.00 часа. По подразбиране играта трябва да тръгне със HTML5 и след като вляза да я сменя на FLASH .Проблемът явно не е във компютрите на играчите а във самата игра. Прочетох всички коментари по повод на този проблем и смятам че през деня става компот от тези мобилни и стационарни играчи и от там се бърка всичко.
    Post edited by kkk123 (BG1) on
  • anibogdanova (BG1)anibogdanova (BG1) BG1 Публикации: 10
    Здравейте,от снощи не мога да вляза в играта.Чистих кеша и после само син екран с едно кръгче по средата,което се върти а не зарежда.Нещо грешно ли правя,играя от години и това не беше ми се случвало.
  • anibogdanova (BG1)anibogdanova (BG1) BG1 Публикации: 10
    Здравейте,от снощи не мога да вляза в играта.Чистих кеша и после само син екран с едно кръгче по средата,което се върти а не зарежда.Нещо грешно ли правя,играя от години и това не беше ми се случвало.
  • iliana72 (BG1)iliana72 (BG1) BG1 Публикации: 6
    не знам вече...инсталирах какво ли не каквото и да правя няма управия и мисля вече да я търкам яд ме е само че зарибяват хората играя я с години и в един момент няма решение на прост проблем

  • LeaderКраси (BG1)LeaderКраси (BG1) BG1 Публикации: 9
    Защо не се зарежда играта от някой браузъри (например Опера) до сега играех и нямаше проблеми а сега не мога да вляза да играя , играя на НТМL . Защо не отговаряте на играчите ?
  • miro10 (BG1)miro10 (BG1) Публикации: 4
    Така при мен нещата не са се подобрили. На лаптопа вкъщи не може да се влезе но вижти на работа на настолния компютър може. Записах с на работа какви са версиите на браузърите флаша и ги сравник с тези в къщи - е ми разлика няма. И двата са с уиндоус 10 всичко на пръв поглед съвпада с изключение на това че на работната дърта щайга няма никакъв проблем с входа. Сега ще ъпгрейдна мозилата на работния че ми показва нова версия, и ще видим дали и тука ще се скапе, защото вкъщи скоро я ъпгреднах.
  • kkk123 (BG1)kkk123 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Явно този път се оцапаха с minning алгоритмите :-) :-) :-)
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Защо не се зарежда играта от някой браузъри (например Опера) до сега играех и нямаше проблеми а сега не мога да вляза да играя , играя на НТМL . Защо не отговаряте на играчите ?
    Тук няма кой да ти отговори, защото тук сме само играчи.
    Пишете на поддръжка.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Този проблем явно е масов, макар и да не е засегнал всички.
    Не е само при теб.

  • jenito (BG1)jenito (BG1) BG1 Публикации: 20
    Freyja, не мога да вляза в профила си за да играя. Появява ми се син екран и изчакване за зареждане но не зарежда. Изтеглих и инталирах HTML5 и пак не става. Моля помогни със съвет. Благодаря предварително.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Много хора явно имат същия проблем. Силно се надявам днес, с актуализацията, да видим някаква промяна. Да стискаме палци!
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравейте вече и при мене върти син екран , сутринта се влизаше 
  • TereZa (BG1)TereZa (BG1) BG1 Публикации: 35
    На HTML играта е много размазана при мен, а не може да се превключи на FLASH вече.
  • иванка (BG1)иванка (BG1) BG1 Публикации: 1
    защо не може да се отвори играта 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Размазано,неясно,всички апликации са на готова продукция,да не говорим за скоростта.Изгубих час да заредя флотата,не става с придърпване или поне 5-6 пъти едно и също действие за да получиш желания резултат.Да видим след актуализацията,ама едва ли....Явно много маймуни сме се накачили на един клон,заедно с мобилните и клонът се огъва до земята вече.
    Кой ще ни компенсира заугбите от коопа тези дни,то не може да се играе нито скоростно,нито качествено.
  • iliana72 (BG1)iliana72 (BG1) BG1 Публикации: 6
    при мен 5 ден син екран и нищо друго инсталирах какво ли не не става от този син екран излизане няма
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    С тази актуализация играта ще премине изцяло към HTML5. Играта ще продължи да се разработва само за HTML5, което прави процесите за актуализиране и развитие по-бързи и по-лесни за екипа.
    Това каза големия шеф.
    Eврикааааа........
    Ясно ли е,скъпи играчи-мъченици?Всичко е за това, да е ПО-ЛЕСНО ЗА ЕКИПА,Играчите-кучета ги яли.
    Животът на давещите се е в ръцете на самите давещи се,както е казал един умен човек преди време.Така че или ще се давим,или накрая ще зарежем блатото и ще си намерим чисто езеро,пълно е с такива във виртуалния свят.
    Жалко за времето,парите ,нервите и малките радости от тази игра.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Искам да попитам всички, които не можеха да влизат в играта. дали след актуализацията могат?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл