Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Търся бъгове

2»

Коментари

• FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    nick2 (BG1) каза:
    По горе колега спомена за грешка по отношение на дървесината
    Два пъти има топола а едната картинка е за дъб
    само граматична грешка ли е?

Граматична е, да. Подадена е за корекция.
  • nick2 (BG1)nick2 (BG1) BG1 Публикации: 13
    Благодаря за светкавичния отговор!!!
  • babi55 (BG1)babi55 (BG1) Публикации: 6
    НЕ ЗНАЯ КАК ДА НАПРАВЯ СНИМКА
  • babi55 (BG1)babi55 (BG1) Публикации: 6
    ОПРАВИХ СЕ ПРОЧЕТОХ НЯКЬДЕ ГОРЕ ДА ПРОДАМ ПРОДУКЦИЯТА. СУПЕР ТЬПО СА ГО НАПРАВИЛИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ИЗПИСВА , ЧЕ ТРЯБВА ДА Я ПРОДАДЕШ.
    babi55 (BG1) каза:
    ОПРАВИХ СЕ ПРОЧЕТОХ НЯКЬДЕ ГОРЕ ДА ПРОДАМ ПРОДУКЦИЯТА. СУПЕР ТЬПО СА ГО НАПРАВИЛИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ИЗПИСВА , ЧЕ ТРЯБВА ДА Я ПРОДАДЕШ.
    Радвам се, че се е разрешил проблема.
    И благодаря, че сподели тук опита си. :)
  • vaniliat (BG1)vaniliat (BG1) Публикации: 15
    И при мен мелницата не работи трети ден. Има храна за прибиране и като цъкна да я прибера побелява и толкова. Не дава възможност за продажба. Не се отваря прозореца за продажба. Не знам как да направя снимка, за да я видиш.
  • pawlity (BG1)pawlity (BG1) Публикации: 5
    Здравейте
    Днес се случват странни неща.
    Първо изчезна към 1000 злато, а сега ми се изпразни склада с глухарчета до 0.
    Някой знае ли какво се случва и до кога ще е така?
  • Pena9 (BG1)Pena9 (BG1) BG1 Публикации: 65

Откакто пуснаха рибарския регион таймерът за реколтата в цветната ферма отчита само събитията, свързани с риболова и ресторанта.

Другият бъг е, че по някакъв начин уловът се свързва с производството на храна за кокошки?! Ако имам произведена храна в повече от капацитета на хранилището, трябва да я продам, за да прибера улова от лодката.

• Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 26.05.2017
    И аз го имам този проблем :/

Известен е този проблем. :) Продай малко храна и готово
    Странен бъг, трудно откриваем...
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 26.05.2017
    Така и правя,но е досадно.
    А и не знаех,че този бъг е известен,то един ли е.
    Rambaldy (BG1) каза:
    Така и правя,но е досадно.
    А и не знаех,че този бъг е известен,то един ли е.
    Новичък е. Появи се с новото събитие. И е докладван още в началото му.
  • djdance (BG1)djdance (BG1) Публикации: 1
    Привет
    Да се включа и аз - вчера се почви за първи път, а днес отново - при събиране, независимо какво, не отчита събраното количество при предизвикателство в селската лига, независимо от кой е поставено предизвикателството. Хамбарите се пълнят, но напредък в предизвикателство никакъв!!
  • suzana7 (BG1)suzana7 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Пореден бъг в играта - не мога да си обера впечатляващия курник за патици вече 3 седмици след подаръка на леприкона - адски неприятно!!!! Повдигнах складовете без никакъв смисъл!!!! 

Загубих огромен брой мисии!!!! 
    Здравей.
    За съжаление единственото решение на този проблем е да надградиш достатъчно хамбарите си, за да можеш да обереш сградата. 
  • milenaz (BG1)milenaz (BG1) BG1 Публикации: 16
    Моя въпрос е защо пироните при надграждане на кораба постоянно намаляват вместо да се увеличават. Бяха над 42000 доставих ок 1500 и на следващото доставяне случайно забелязах че са станали 41000 и нещо, пак доставих-в момента на доставката ми отбелязва правилната бройка, и при следващото доставяне още по-малко и така всеки път. От 2 дни не доставям, но те продължават да намаляват- вчера сутринта бяха 39501, вечерта бяха под 39000, сега са 38325. И така докато свършат ли? Моля за някакъв отговор. Става дума само за пироните, при другите неща няма проблем всички са доставени и чакаме само пироните, ама....при тази ситуация няма шанс
    Здравей.
    Вече отговорих на този въпрос в другата тема, където също беше зададен.
    За в бъдеще ще помоля да пишете само в една тема - напълно достатъчно е и ще видя. За съжаление, отговарям, когато мога, а това не винаги се случва на момента. Моля за търпение. :)
  • Natesvane_666Natesvane_666 Публикации: 3
    И аз имам проблем когато искам да си обера продукцията и не мога да обирам :/:/:/ 
    ВНИМАНИЕ
    моля свържете се с отдела за подръжка на Goodgame studios
    Support-info
    command:
    PBFarmCollectProductsResponse
    ErrorCode:2
    Timestamp 153595196
    Zone:19
    Pid 68626493
  • деяндимитров (BG1)деяндимитров (BG1) BG1 Публикации: 1
    Natesvane_666 каза:
    И аз имам проблем когато искам да си обера продукцията и не мога да обирам :/:/:/ 
    ВНИМАНИЕ
    моля свържете се с отдела за подръжка на Goodgame studios
    Support-info
    command:
    PBFarmCollectProductsResponse
    ErrorCode:2
    Timestamp 153595196
    Zone:19
    Pid 68626493

• shokoladche3 (BG1)shokoladche3 (BG1) Публикации: 5
    Здравейте, искам да попитам какъв е тоя бъг изчезна ми храната на магаретата на патиците и на козите както и на прасетата в основната ферма??? Няколко пъти снощи се опитвах да ги нахараня и ми показва грешка недостатъчно количество храна а имах в наличност. Днес влизам и нямам нищо в наличност от произведената от мен храна...какво се случва не знам 
    Здравей.
    Ще помоля да изчистиш кеша и да провериш дали все още имаш този проблем. Отделно ще помоля да ми кажеш дали играеш през Флаш или през HTML и ако играеш през Флаш примерно, да провериш дали съществува този бъг и при HTML.

• shokoladche3 (BG1)shokoladche3 (BG1) Публикации: 5
    През флаш играя
    А опита ли с почистване на кеша?
  • vili77 (BG1)vili77 (BG1) BG1 Публикации: 2
    здравейте защо при една част има декорация за 5 години , а при други не , нямам декорацията . 
    Здравей.
    Декорацията се дава само на играчи, които са от 5 и повече години в играта.
  • Селянин (BG1)Селянин (BG1) BG1 Публикации: 4
    защо неми показва като започва мисия и защо  няма  началната страница
    Здравей.
    Опитай да почистиш кеша и да рефрешнеш страницата на играта, за да се оправи това с показването на мисии.
    А за липсващата начална страница ще помоля за по-подробно обяснение, защото не разбрах какво очно липсва и от къде.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл