Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Футболна треска

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте!
Тук можете да се изкажете по Темата.

Коментари

  • the HAMMER (BG1)the HAMMER (BG1) BG1 Публикации: 135
    редактирано 14.06.2018
    След реализираната днес актуализация по повод събитието "Футболна треска", няма влизане в играта! В този ред на мисли, ако някой може да сподели - дали проблемът е само при мен или има и други като мен.
    Хубав ден!
  • Диана Райчева (BG1)Диана Райчева (BG1) BG1 Публикации: 19
    Аз влязох, но не ми дава да обера и зареждам. Освен това стопира като се.прехвърля  например от основната в гурмето.
  • Рапунцел01 (BG1)Рапунцел01 (BG1) Публикации: 6
    Здравейте,закупих си туфи ,за да подсиля,но не мога да открия туфите.Изписва ми че няма закупени.В същото време е подсилено с 2 процента събирането на топки,свирки и купи.там където трябва да са закупените семена за туфи-няма никакви семена.И къде трябва да ги насадя,ако евентуално получа туфите.Те са със злато както се оказа.....
  • PlayerPOLI (BG1)PlayerPOLI (BG1) BG1 Публикации: 30
    ПОВТОРЕНИЕТО Е МАЙКА НА ЗНАНИЕТО !!!!  -така казват.Ние след КП през 4 дена-най накрая се научихме да го  играем насън и със затворени очи .Та се чудя -след толкова много актуализации те ЗАЩО  още не са се научили всичко да върви гладко и без проблеми.И след тази поредна актуализация играта става само за тренировка на собствената ни нервна система.Дали да не си изколя кокошките и прасетата и да си ударя компютъра в земята????!!!!!!
  • Roksii (BG1)Roksii (BG1) BG1 Публикации: 1
    Здравейте, аз също не мога да вляза след актуализацията . Не знам какво става и дали въобще ще може да се влезе .
  • kiparis. (BG1)kiparis. (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравей те! Осем часа след актуализацията не мога да вляза в играта.Някой знае ли нещо по въпроса.
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    38200 свирки бях заложил на русия а не получих почти нищо писна ми от бъгове оправете си играта
  • Пепчи (BG1)Пепчи (BG1) Публикации: 7
    От вчера и аз не мога да вляза !
  • stoyanov2 (BG1)stoyanov2 (BG1) Публикации: 2
    От вчера и аз не мога да вляза в играта от моя компютър!

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Моля, почистете си кеша и бисквитките, рестартирайте браузъра, а при добро желание може да рестартирате и компютъра. И опитайте отново.
    Аз също нямах достъп за известно време, но тези стъпки ми помогнаха. Дано помогнат и на вас.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл