Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - нова овощна градина, ново знаме и много котета

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте!

Ето ТУК ще намерите информация за новостите, които предстоят.

Коментари

  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Е, от какво да се впечатлим? Все едно и също - злато, злато, злато.......Коледен бадем, Великденска маслина, Лазарска овощна градина, магаре по случай Тодоровден и така могат да го карат до безкрай. Виж, ако маслинката беше 2х2, можеше да се жертвам, ама сега цък :p Развихме си риболовните райони, сега ще се връщаме на канута, че да докарваме по-малко бройки, или ще кихаме злато, че да превъртаме......нямаааааааа, да си ги играят ВЕЛИКИТЕ разработчици фуниите. За 3 лиценза.....не си струва усилията. 

    Приятна и спокойна вечер!!!!!
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Ами злато,злато и пак злато навсякъде.Не разбрах едно как с едно кликване ще се поливат всички
    дървета и в същото време за едно поливане ще взима 5 злато????????


  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    Рени, тези "подобрения" на фунията се правят 95% за вашата група, така че не се ядосвай !
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    юкi (BG1) каза:
    Ами злато,злато и пак злато навсякъде.Не разбрах едно как с едно кликване ще се поливат всички
    дървета и в същото време за едно поливане ще взима 5 злато????????


    5 злато на член, за членките нищо не пишат :p
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    За тях по 10:))
  • 222SSS (BG1)222SSS (BG1) BG1 Публикации: 38
    5 злато за всяко дърво от групата, а за членове и членки е много рано да говорим, още е светло :)))
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    това са абсолютни глупости.за да полея всички дървета в съюза ми иска 230 злато.така не става господа.ако ще работите в тази посока го направете със стил.въведете помощна техника за обиране на дървета и обори както е във една подобна игра.нека е с месечен абонамент  със злато  всеки да си прави сметката и да играе както му е кеф.лека вечер на всички
  • dani_g (BG1)dani_g (BG1) Публикации: 5
    Здравейте! Злато за поливане, злато за купуване на нови градинки и т.н... А, честито за новата актуализация на фунията за риби :) Може ли някой да отговори освен със закупуване от къде ще дойде златото за всички тези дейности след като и при рибите няма вече лицензи. Щастлива игра и празни джобове... Приятно забавление на всички!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    dani_g (BG1) каза:
    Здравейте! Злато за поливане, злато за купуване на нови градинки и т.н... А, честито за новата актуализация на фунията за риби :) Може ли някой да отговори освен със закупуване от къде ще дойде златото за всички тези дейности след като и при рибите няма вече лицензи. Щастлива игра и празни джобове... Приятно забавление на всички!
    Добро утро на всички.
    Тази игра все пак е създадена, за да носи приходи на авторите си. А приходи идват от закупуването на злато. Не е приятно, но е напълно нормално да ни подтикват да купуваме.
    Лиценз при риболовната фуния все още има, просто се нуждаем от доста повече точки, за да го спечелим.
  • dada6 (BG1)dada6 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Здравейте и от мен,сутринта като се събудих видях фунията и пуснах видях че доста са прецакали наградите но ..........очаквах го.Обаче наградите видях че са 50 на брой а лиценза беше само един,да ама Не не съм видяла добре защото при следващото ми влизане наградите вече бяха само 30 на брой а от лиценза няма и помен.Freyja ако нещо знаеш по въпроса обясни ни моля.
  • daki3 (BG1)daki3 (BG1) Публикации: 1
    Freyja каза:
    dani_g (BG1) каза:
    Здравейте! Злато за поливане, злато за купуване на нови градинки и т.н... А, честито за новата актуализация на фунията за риби :) Може ли някой да отговори освен със закупуване от къде ще дойде златото за всички тези дейности след като и при рибите няма вече лицензи. Щастлива игра и празни джобове... Приятно забавление на всички!
    Добро утро на всички.
    Тази игра все пак е създадена, за да носи приходи на авторите си. А приходи идват от закупуването на злато. Не е приятно, но е напълно нормално да ни подтикват да купуваме.
    Лиценз при риболовната фуния все още има, просто се нуждаем от доста повече точки, за да го спечелим.
    Обстойно разгледах наградите - индикация за златен лиценз не съществува . Къде е обозначението за спечелване на лиценз?
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Здравей има лиценз 49 награда има и за място ако успееш от 1 до 50 . 
  • dada6 (BG1)dada6 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Rumi88 (BG1) каза:
    Здравей има лиценз 49 награда има и за място ако успееш от 1 до 50 . 
    така сега рестартирай и влез отново ........има ли лиценз?И при мен беше така имаше а после изчезна вдън земя се покри
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    Тъкмо разглеждах дали има лиценз, и спечелих награда номер 2. Тя  трябваше да е 6 бр. хумус ,но получих 200 ръкавици 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За да виждате правилно наградите, е необходимо да почистите кеша и да рестартирате браузъра.
  • FastPesho1 (BG1)FastPesho1 (BG1) BG1 Публикации: 13
     така... накупувах си стръв за есетра  махи-махи  сом бодлоперки и т.н.   напускам я и почвам да ловя паля и амфибията за час да ама ми свършват куките затварям и отивам в магазина да си купя още връщам се да си довърша лова  - да ама не стръвта ненадейно е изчезнала - що стана акули ли я глътнаха пирани ли ги изгризаха   -а давам сума долари да си ги купя и това не е за пръв път  - най- редовно ми се случва :'(:'(:'(
  • nadia66 (BG1)nadia66 (BG1) BG1 Публикации: 17
    при мен така и стръв за златни риби е изчезвала нищо ново 

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл