Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 31.01 - Китайската Нова година, компенсации и още

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
Здравейте.

Тук можете да изкажете вашите впечатления, да задавате въпросите си или да правите предложения по ТЕМАТА.


Коментари

  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Не разбрах кога е началото на събитието

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Китайската нова година би трябвало да стартира на 15.02 в полунощ, което при нас е 1:00 сутринта на 16.02
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Благодаря

  • Здравейте! 
    Някой знае ли дали има ограничение в натрупването на допълнителни точки щастие за декорацията от Китайската Нова Година? Моята седи на допълнителни 34 щастие и 7 селско щастие. Това ли е лимита, понеже не помръдва вече 4-ти ден?

    Благодаря :)
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    И тук е така от 2 дни
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Сега погледнах, че и при мен е така и това ме навежда на мисълта, че това е максимума. За всеки случай направих запитване и стига да получа отговор, ще го споделя с вас.
  • petar005 (BG1)petar005 (BG1) BG1 Публикации: 15
    редактирано 26.02.2018
    това е максималното от руски форум го видях

    чесно казано в руския англииския и германския форум има повече инфо аз затова и рядко влизам тук
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    Имам потвърждение, че това са максималните бонус точки щастие и селско щастие. Само ще напомня, че трябва да изпълним всички зодиакални знаци на 100%, за да получим тези допълнителни точки.
  • petar005 (BG1)petar005 (BG1) BG1 Публикации: 15
    това е от миналата година но бройките за събиране на всеки чип е същата
  • viruss1 (BG1)viruss1 (BG1) BG1 Публикации: 9
    Играта не е доизмислена и не ми харесва не е достъпна за разбиране от всички.
  • MENOWAR (BG1)MENOWAR (BG1) BG1 Публикации: 3
    Да се пише на български .Часовете на зарята са отвратителни когато се иска тогава се пуска пълен хаос. Няма определене време .

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл