Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

По-бързо строителство

Има ли такъв вариант по-нататък в нивата, освен със злато да се градят нещата по-бързо? 
Или пък успоредно с един строеж да върви и друг, защото така е малко дразнещо?
От началото на този месец се регистрирах и в момента съм на 29-то ниво.

Коментари

  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Не няма друг вариант.В тази игра специално има един едиствен слот за стоеж.Много пъти е предлагано но резолтат няма.В друга игра подобна на тази на същата фирма -Империя всеки замък е с отделен слот за строж дори временните но тук в биг фарм не е .
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Много тромаво така наистина. Сега пуснах мелницата да я надградя на 3-то ниво и това значи, че
    18 часа почти нищо не мога да свърша, а имам толкова много неща за строеж.
    Мисии също не мога да изкарвам, защото съм бавна, а ме пуска все със силни играчи.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Търпението е добродетел ;):)
  • ludatamaha (BG1)ludatamaha (BG1) BG1 Публикации: 26
    Не оспорвам, но щеше да. е много по-добре строежите да не си пречат един на друг.
    Или пък в отделните ферми строителството да не е свързано в никакъв  случай с основата ферма.
    Сега например трябва хем гурмето да развивам, хем при коня и за капак и в основната. И да не говорим,
    че съвсем скоро и други неща идват.
    Е, както и да е... Ще се опитвам и по-бавният начин да карам и така. Щом много пъти е предлагано
    като идея това за което писах и няма резултати, явно разработчиците така са си преценили, че ще е най.добре. 
    Успех на всички съотборници и несъотборници!!! :D:D:D

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл