Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация 16.08- Промени в дълбоководния риболов - дискусия

179»

Коментари

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    здравейте.имам препоръка за наградите за фунията на дълбоководния риболов.повечето от тях са архаични ще ги нарека и СМЕШНИ.що за награда е това шхуна за играчи в топ 50? и не само това. моля заинтересованите да си сверят часовника.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Ч.Н.Г. Разработчиците в тази игра започват да ме дразнят.Стават банални с тия миди в морето.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Има ли опция да продам или заменя за нещо излишните шхуни и траулери,които ми се трупат след всяка риболовна фуния?.Ограничени сме в броя на съдовете,ок.Но защо продължават да ни затрупват с едно и също,което стои и ръждясва на склад?.Досега съм видяла само способ за унищожаване ей така на пусто.
    Или аз не съм догледала нещата,дайте съвети,моля.
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    строиш и после буташ така ще изкараш по някой лев
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Невъзможно е да строиш,след като си достигнал лимита като бройки и нивата на корабите до максимум.
    Това означава пълно опорочаване на замисъла на играта.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Излишното оборудване може само да се изтрива. За момента не се обмисля промяна на това. 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    А би следвало,защото това е НАГРАДА за положен труд,време и средства,при това не виртуални..За първи път виждам да те награждават с нещо,което после трябва просто да се изхвърли в морети.
    Те и за храна на рибите няма да послужат. .
    Сезрайте разработчиците,или поне да пуснат някоя опция за избор на  друго.Което ще послужи за нещо.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Сезирала съм ги, но единственото, което постигнах до момента е прекръстването на бутона, който до сега се наричаше просто "Боклук".
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Благодаря,Фрея,ще ги трупаме за скраб,за друго не стават "големите" им награди,т.е.награждават ни с боклуци.
    Въпреки,че и от старото желязо някои правят пари.
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    здравейте някой знае ли защо през телефона не може да се зареждат корабите?
    не става с мишката и с цъкане не става
    има ли специален начин по който да става
    моля дайте съвет!
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Аз ги зареждам с "влачене".
  • юкi (BG1)юкi (BG1) BG1 Публикации: 67
    Пробвах така вече но не става :(

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    С влачене е. И аз така ги зареждам.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл