Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 20.11 - Спасяване на златни рибки и Коледно настроение

13»

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Събитието е удължено с 2 часа, за да се компенсира прекъсването на актуализацията.
  • GoodMclaud (BG1)GoodMclaud (BG1) BG1 Публикации: 33
    Здравейте,искам да попитам....от 20-то до 50-то място в ивента за спасяването на златните рибки присъстваше като награда 1 златна мистериозна кутия....защо вместо нея са дадени други кутии...
    Благодаря.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Моля да ми кажеш каква кутия си получил.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    А аз нямам никакви награди за класиране. В 16ч бях на 19-то място, след това не мога да кажа със сигурност, защото класация не ми се показа преди малко като влязох. Но така или иначе награди някакви трябваше да имам. Нямам кутии, нямам и По-кратки времена...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Съжалявам, че трябва кажа това, но явно има проблем с класирането. :( Всички сървъри са засегнати. Вече сме докладвали, но както обикновено, по това време няма кой да реагира на проблема.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Трябваше вече да сме свикнали да ни цакат, но уви.... пак е гадно!
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    drazko (BG1) каза:
    Трябваше вече да сме свикнали да ни цакат, но уви.... пак е гадно!

    сакън недей така току виж в некоректно поведение може да те обвинят.
  • lilind (BG1)lilind (BG1) BG1 Публикации: 6
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Съжалявам, че трябва кажа това, но явно има проблем с класирането. :( Всички сървъри са засегнати. Вече сме докладвали, но както обикновено, по това време няма кой да реагира на проблема.
    При мене и 2те ферми са засегнати - тази, и на жената също- аз се класирах 2ри и никакви награди нямам, тя беше 1ва в ниските нива, и пак нищо - йок!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Както вече казах, знае се за проблема. Когато има някакво развитие и ако се налага да се пише до поддръжка, ще ви уведомя.
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    До кога над езерото ще има готова храна за даряване?Събитието свърши...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Събитието свърши, но част от рибките би трябвало да са останали и ще се грижим за тях.
    Ако езерцето ви дава селско щастие, значи в него има рибки.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Freyja каза:
    Здравейте.
    Съжалявам, че трябва кажа това, но явно има проблем с класирането. :( Всички сървъри са засегнати. Вече сме докладвали, но както обикновено, по това време няма кой да реагира на проблема.
    Freyja каза:
    Добро утро.
    Както вече казах, знае се за проблема. Когато има някакво развитие и ако се налага да се пише до поддръжка, ще ви уведомя.
    Има ли вече някакво развитие по въпроса? Доста време мина.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    За съжаление са почивни дни и разработчиците отсъстват.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Freyja каза:
    Здравейте.
    За съжаление са почивни дни и разработчиците отсъстват.
    Фрея, може би не ме разбра, въпросът ми се отнасяше за предното събитие - от 30.11.2017г до този момент имаше достатъчно работни дни.
  • RONY (BG1)RONY (BG1) BG1 Публикации: 39
    Аз не си получих трите златни кутии от златните рибки ,т.е. последната награда !!!.......
  • RONY (BG1)RONY (BG1) BG1 Публикации: 39
    .....преди малко след рестарт си получих трите златни кутии.Благодаря за своевременната намеса!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    drazko (BG1) каза:
    Freyja каза:
    Здравейте.
    За съжаление са почивни дни и разработчиците отсъстват.
    Фрея, може би не ме разбра, въпросът ми се отнасяше за предното събитие - от 30.11.2017г до този момент имаше достатъчно работни дни.
    Здравей.
    Не съм разбрала, да. Съжалявам за това. Наистина нямам информация относно предното събитие. Благодаря за подсещането - ще направя запитване след празниците.
  • BigbeerBg (BG1)BigbeerBg (BG1) Публикации: 1
    Малко подсказване? Колко рибки в аквариума гарантират взимане на последната награда?
  • kalpazan82 (BG1)kalpazan82 (BG1) BG1 Публикации: 44
    редактирано 20.05.2018
    Спасяването на прословутата рибка,освен че неколкократно брояча започваше от начало,и изпращането на Олег за 2 риби-2 милиона,и декорация със смешно щастие и независимо че бях на 10-то място ми даде щастие 43 и селско щастие-6 ?!? Малко нещо не съответства,на дадените милиони,и храна за аквариума в който имах 215 рибки а отчиташе само 117 точки на секунда! Велика математика,лоша рибка ей
    Post edited by Freyja on
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Хора, за какво е използват тия примамки за златни рибки?
    Автоматично ли се използват като храната им или ти трябва да направиш нещо?
    Имам 15, мога да правя още и се чудя, дали да правя? Нямах нито 1... и тая храна за езерото в селото, само я внасям там и нищо... тя а какво е, понеже не ми става много ясно в описанието?

    Благодаря!
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Примамката е за да ловиш ръчно златни рибки.
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Да, мерси. А отостно това:

    "В края на събитието, неизползваните продукти, каквито са храната, използван за рибките в аквариума, ще бъдат автоматично конвертирани в риболовни точки опит. Храната, необходима за рибките, които вече са в езерото, ще остане."

    Само храна ли се конвентира или и примамките се махат, както и буболечките за тях?
    Някой знае ли, забелязвал ли го е това, да знам дали да хабя всичко?
  • Tes (BG1)Tes (BG1) BG1 Публикации: 52
    Примамки, храна, бълхи - всичко, което имаш и е свързано със златните рибки се обръща в рибарски опит :)
  • trevata (BG1)trevata (BG1) BG1 Публикации: 279
    Кофталяк значи... и за двете. Хем, че ги губиш, пъки за рибарски опит отиват... :D 
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Според мен това езеро в кооп.село е напълно излишно,както и много други излишни и  претоварващи  играта неща.После се чудим защо  става все по-бавна и изпълнена  с много неприятни изненади.Мисля,че е време разработчиците да погледнат по-обстойно нещата,вместо всеки ден да  натоварват все повече играчите.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл