Начало Bulgarian Въпроси, свързани с играта

Фермата ми е блокирана

Здравейте,фермата ми днес е блокирана.Вчера имаше редица бъгове с играта и днес когато опитах да вляза ми излиза прозорец със текст <Фермата ви е блокирана.Обърнете се към поддръжка".Дали може да ми помогнете,защото от така наречената поддръжка имам усещането че е само про форма и никога не получавам реакция от там.Фермата ми е Лемурия_.

Най- добри отговори

  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Отговор ✓
    И при мен положението е същото ...
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Отговор ✓
    Значи не само при мен е така.Кога ли ще го оправят?
    Тук поне модераторите ти дават отговор, а от поддръжката нищо.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Отговор ✓
    Моята също е блокирана с обвинението, че съм имала бъг в цветната ферма и съм натрупала милиони, което въобще не е вярно. Отвори си пощата, с която си регистрирана в играта и ще намериш тяхно писмо. Блокирането е за 72 часа, а наказанието конфискуване на всички налични долари. Писмото е много грубо написано, нямали да толерират такова поведение, а ние докога ще им толерираме грешките? И откога обирането на реколта стана поведение??????? Баланса се нарушил, ха, ти да видиш!!!!!!! Чувствам се като престъпник или без вина, виновен. Та задържане под стража за 72 часа и после пускане, явно навсякъде е така, смях, смях, смях :p  

    Весели празници и да сме здрави и красиви!!!!!!!!!!!!
  • aliaska (BG1)aliaska (BG1) Публикации: 4
    редактирано 21.12.2017 Отговор ✓
    Е, стига де! Грешката си е тяхна. Нали вчера си взеха милионите обратно. Защо сме спрени?


    Post edited by Freyja on
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Отговор ✓
    Точно така.От години играя тази игра.Не съм спряла да играя заради техните бъгове.Защо те ме спират когато се възползвам от техните грешки, а аз не напускам общността когато  търпя загуби.Наистина е прекалено.Аз дори нямам писмо. Сега си проверих пощата,проверих и в спама.Явно не съм достойна дори да ми обяснят защо ме блокират.

  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Отговор ✓
    Може ли да пратите копие от мейла,ако не ви затруднява?Аз няма да им се моля да им играя играта от 2013 до 2018 ми стига.Щом ме блокират и аз ще ги блокирам и толкова.Само да ми кажете как се изтрива профила и да не ми пращат повече по имейла съобщения да си нахраня животните.Да си ги хранят те :).
  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Отговор ✓
    Така и не разбрах с какво точно съм нарушила Общите условия на играта. Не правя нищо друго освен да зареждам и да обирам продукцията. Кое е недопустимото в поведението ми?!?!? Как така налагат наказания без да посочват какво е нарушението? Толкова съм разочарована, че не знам дали въобще ще вляза някога в тази игра. Тези 72 часа наказание ще съсипят всички събития, в които участвам! Ужассс!!!
  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Отговор ✓

    Здравейте, * * * ОБЯВЯВАНЕ НА ЗАКРИВАНЕ НА ВРЕМЕННО СМЕТКА * * * Име на профила: gog Игра: Голямата ферма Сървър: България 1 Наказание за профила: 72 часа Инцидент: Нарушение на Общите условия - експлоатация на игра. Действията, описани по-горе, се считат за неподходящи от помощния персонал на Goodgame Studios. В резултат на това профилът на GoodGame получи 72 часа прекъсване и няма да бъде достъпен за него. Това временно прекратяване на профила ще бъде издадено при следващото ви влизане в профила на Goodgame. Моля, имайте предвид, че не приемаме и не допускаме подобно поведение в нашите игри и услуги. Всеки допълнителен инцидент от този или подобен вид може да доведе до постоянно забрана на тази сметка. Благодарим Ви, че уважихте нашата позиция по този въпрос. Важно е да се отбележи, че това спиране не подлежи на обсъждане. Клиентската поддръжка няма да може да предостави допълнителна информация относно причината за това спиране и няма да компенсира загубите, които могат да възникнат по време на тази забрана. Моля, не се свържете с екипа за поддръжка на клиенти по този въпрос.

Отговори

  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Отговор ✓
    И при мен положението е същото ...
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Отговор ✓
    Значи не само при мен е така.Кога ли ще го оправят?
    Тук поне модераторите ти дават отговор, а от поддръжката нищо.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Отговор ✓
    Моята също е блокирана с обвинението, че съм имала бъг в цветната ферма и съм натрупала милиони, което въобще не е вярно. Отвори си пощата, с която си регистрирана в играта и ще намериш тяхно писмо. Блокирането е за 72 часа, а наказанието конфискуване на всички налични долари. Писмото е много грубо написано, нямали да толерират такова поведение, а ние докога ще им толерираме грешките? И откога обирането на реколта стана поведение??????? Баланса се нарушил, ха, ти да видиш!!!!!!! Чувствам се като престъпник или без вина, виновен. Та задържане под стража за 72 часа и после пускане, явно навсякъде е така, смях, смях, смях :p  

    Весели празници и да сме здрави и красиви!!!!!!!!!!!!
  • aliaska (BG1)aliaska (BG1) Публикации: 4
    редактирано 21.12.2017 Отговор ✓
    Е, стига де! Грешката си е тяхна. Нали вчера си взеха милионите обратно. Защо сме спрени?


    Post edited by Freyja on
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Отговор ✓
    Точно така.От години играя тази игра.Не съм спряла да играя заради техните бъгове.Защо те ме спират когато се възползвам от техните грешки, а аз не напускам общността когато  търпя загуби.Наистина е прекалено.Аз дори нямам писмо. Сега си проверих пощата,проверих и в спама.Явно не съм достойна дори да ми обяснят защо ме блокират.

  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Отговор ✓
    Може ли да пратите копие от мейла,ако не ви затруднява?Аз няма да им се моля да им играя играта от 2013 до 2018 ми стига.Щом ме блокират и аз ще ги блокирам и толкова.Само да ми кажете как се изтрива профила и да не ми пращат повече по имейла съобщения да си нахраня животните.Да си ги хранят те :).
  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Отговор ✓
    Така и не разбрах с какво точно съм нарушила Общите условия на играта. Не правя нищо друго освен да зареждам и да обирам продукцията. Кое е недопустимото в поведението ми?!?!? Как така налагат наказания без да посочват какво е нарушението? Толкова съм разочарована, че не знам дали въобще ще вляза някога в тази игра. Тези 72 часа наказание ще съсипят всички събития, в които участвам! Ужассс!!!
  • gog (BG1)gog (BG1) BG1 Публикации: 7
    Отговор ✓

    Здравейте, * * * ОБЯВЯВАНЕ НА ЗАКРИВАНЕ НА ВРЕМЕННО СМЕТКА * * * Име на профила: gog Игра: Голямата ферма Сървър: България 1 Наказание за профила: 72 часа Инцидент: Нарушение на Общите условия - експлоатация на игра. Действията, описани по-горе, се считат за неподходящи от помощния персонал на Goodgame Studios. В резултат на това профилът на GoodGame получи 72 часа прекъсване и няма да бъде достъпен за него. Това временно прекратяване на профила ще бъде издадено при следващото ви влизане в профила на Goodgame. Моля, имайте предвид, че не приемаме и не допускаме подобно поведение в нашите игри и услуги. Всеки допълнителен инцидент от този или подобен вид може да доведе до постоянно забрана на тази сметка. Благодарим Ви, че уважихте нашата позиция по този въпрос. Важно е да се отбележи, че това спиране не подлежи на обсъждане. Клиентската поддръжка няма да може да предостави допълнителна информация относно причината за това спиране и няма да компенсира загубите, които могат да възникнат по време на тази забрана. Моля, не се свържете с екипа за поддръжка на клиенти по този въпрос.

  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Аз искам да си изтрия профила в знак на протест,писмото им е меко казано невъзпитано.Няма да толерирам подобно обидно отношение.Тук срещнах много интересни хора,с някои от които пренесохме приятелството си и извън играта,в реалния живот.Затова ще ми бъде трудно,но взех решение :( .Обидно е да ме наказват ,за това, че само те за толкова време не си оправиха грешките.Вместо да се самосезират , те наказват нас.Време е и ние да ги накажем.Това не е единствената игра Ферма,и е важно да се знае,че другите не са толкова бъгнатати.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравейте,
    аз не съм потърпевш, но меко казано съм възмутен за пореден път от ГГС
    От къде на къде ще блокират ферми заради бъг?
    До сега преброих 10 блокирани и ще ги изброя с молбата всички да пишат в тази тема, а не из целия форум. Моля също обяснете ми какъв е бил този бъг, който аз лично не съм видял

    @toni to
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Има и официално съобщение по въпроса


    Здравейте момчета, 

    Просто един хедсъп за всички вас, за да се надяваме да се успокои малко - в момента чакаме официално изявление, за да потвърдим, че всички забрани, свързани с вчерашния инцидент, ще бъдат отменени. 

    Ще ви предоставим подробности в обявяването възможно най-скоро.
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Аз също съм възмутена,за това реших да си изтрия профила.Проблема беше че е имало бъг в цветната ферма и като продаваш продукция от там ти дава вместо 1-100 милиона.нещо приблизително,голяма разлика в цените.Сега ни наказват че сме се възползвали да продаваме по време на бъга.Те защото за всички бъгове ни уведомяват в колко часа ще са :).Както и да е ,твърде обидена съм за да продължа да играя.Ако знаете как да си изтрия профила и да не ми пращат имейли кажете.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Grigorov7  ръководителят на  групата ни също е блокиран.Доколкото разбрах,вчера му се начислили около 200 млн.повече,не е харчил нито цент от тях,после след втората актуализация са взети обратно.
    До снощи никакви проблеми,днес фермата му цъфна блокирана.Без никакви обяснения,да не кажем извинения.
    Голям коледен подарък,няма що.
    ХайдеИ НА ВАС ВСИЧКИ вЕСЕЛ КОЛЕДА.
    С бигфарм.
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Не Бигфарм, а БЪГфарм :)

  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Моля да ме насочите към информация как да си изтрия акаунта не желая повече да ме обиждат с подобни писма и наказания.Има и други игри,които не са пълни с бъгове.

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Точно,вместо да ни компенсират от вечните и все по-големи бъгове,ни наказват.Викам на шефа да беше купил поне два парцела за тези пари и сега да не те е яд.Ама ядец.
    Знам хора,които се възползуваха от парите и ги вложиха веднага,ЗАЩОТО СПОРЕД НАРОДНАТА МЪДРОСТ не е луд който яде зелника,а този който го дава,нали?И добре направиха,печалба от тотото.
    Най-интересното в случая е,че те НЕ СА БЛОКИРАНИ.
    ХЕ,ХЕ,СЕРИОЗНИ РАЗРАБОТЧИЦИ,ТОЧНИ И КОРЕКТНИ.
  • radisev (BG1)radisev (BG1) BG1 Публикации: 1
    Имам същия проблем! Блокирана съм и не знам защо? Възмутена  и обидена след 4 години игра!
    ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
  • tanq-21 (BG1)tanq-21 (BG1) Публикации: 8

    Току що ми отблокираха фермата.Пробвайте дали можете и вие вече да играете.

    Весели празници.

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 21.12.2017
    Ето и новото официално съобщение

    @CM_Hunter

    Уважаеми колеги,

    На 20 декември бе открито, че грешка в играта позволява на потребителите да продават определени продукти многократно на стойността си, като в някои случаи получават суми в долари, които значително надвишават сумата, която някога е била очаквана да бъде натрупана. В резултат на това спечелените долари бяха премахнати от потребителите и много потребители получиха и забрана. Бихме искали да се извиним за поставените забрани и да Ви информираме, че тези забрани се отменят. Предприетите действия бяха тежки и също засегнаха малка част от потребителите, които не бяха използвали бъговете, за да спечелят големи суми от долари за ферми. Особено се извиняваме на тези играчи, не беше наше намерение да наказваме потребителите, които законно са спечелили долара, и съжаляваме на всеки, който се чувства жертва на насилие и не е предприел никакви действия, за да оправдае отговора.

    Освен това се извиняваме на всички, които са получили забрана - макар че масовата продажба на продукти и последвалата печалба от долара е много вредна за играта, за базата на играчите и за икономиката на играта, също е вярно, че въпросът е въведен от нас. Важно е да се отбележи, че голямото вливане на долари в игрални сметки, каквито са настъпили в резултат на тази грешка, може да доведе до инфлация в икономиката, която може да бъде вредна за всички играчи. Доларите, спечелени чрез бъговете, няма да бъдат върнати и забраните ще бъдат отменени възможно най-скоро. Тъй като процесът на отнемане на сметки може да отнеме малко време, ние сме започнали процеса и също търсим начини да го ускорим и за вас. Тя трябва да бъде завършена до края на деня за всички играчи. 

    За съжаление, не е възможно да се премахнат елементите, закупени от играчите, и това беше първоначалната причина за поставянето на забраната. В бъдеще възнамеряваме да бъдем по-открити и ясни, когато такива проблеми се открият в играта, като съветваме потребителите специално да не използват бъгове, които биха могли да причинят щети на играта и на общността от играчи. Също така ще съобщим, че в бъдеще могат да бъдат въведени забрани за използване на такива бъгове, но в този случай предприетите действия не бяха добре съобщени и затова екипът на общността искрено се извинява за грешката. Изминаха доста години за всички нас, за играчите и за персонала на Goodgame. Пътят не е гладък и съжаляваме за проблемите, с които се сблъскате. Вече сме положили усилия да подобрим играта и с нашата комуникация през 2018 г. Подобни подобрения може да отнемат време, за да станат напълно очевидни, но ние сме уверени, че с повече време за изграждане на функции и повече фокус върху тестване и полиране на тези функции ние ще можем да осигурим на всички ви по-плавно и по-малко разочароващо преживяване.

    Съжаляваме за последствията от последните няколко дни, ние сме посветени на подобряването и възприемането на обратната връзка възможно най-добре. Надяваме се, че можем да продължим да подобряваме и правим положителни корекции, добавяйки добре функциониращи и забавни функции към играта. Благодаря ви искрено!

    Вашият екип от общността
  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    Отблокираха фермите. Ето и писмото от Биг фарм (нищо обаче не е удържано от сметката ми):

    Following a recent review it has been decided that accounts bans due to the recent farm dollar bug will be removed. Your account is now available again.

    Please be aware that any dollars removed from your account as a result of the exploit will not be replaced.

    Please accept our apologies for any inconvenience caused.

    Regards,
    Goodgame Studios Customer Service.

    След неотдавнашен преглед бе решено, че забраните на сметките, дължащи се на неотдавнашната програмна грешка в долари, ще бъдат премахнати. Профилът ви вече е налице отново.

    Моля, имайте предвид, че всеки долар, премахнат от профила ви в резултат на експлойта, няма да бъде заменен.

    Моля, приемете нашите извинения за причиненото неудобство.

    НЯМАМ КОМЕНТАР
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 21.12.2017
    Благодаря ти, Вели :)

    Думи, думи, думи, само гръмки изказвания и извинения, но няма дела от тяхна страна. Кога тези хора ще разберат, че това е игра за забавление и се играе от човешки същества, които мислят, чувстват, реагират според разбиранията си. Не може постоянно да грешиш и някой все да ти прощава, колкото и добър християнин да е!!!!   ГГСсссссссс, парите са си пари, но всеки влага и своята душа в тази игра. Както писа Жорсито, оправете играта, а после пускайте каквото и да било. Уважението, за да го има, трябва да е взаимно!!!!!!!

    Весели празници и настроение на всички!!!!!! Благодаря на играчите, чиито ферми не бяха блокирани, но бяха съпричастни!!!!
  • лемурия (BG1)лемурия (BG1) Публикации: 10
    Така е иви3 е напълно права.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    От мене вместо коледни пожелания пращам една  голяма ПЛОВДИВСКА  на разработчиците.
    То бива бива наглост от тяхна  страна ,ама чак толкова.....
    Все едно да спечелиш от тотото,а после да ти чопнат и спечеленото заедно със собствените пари.Как разбраха след два дни колко трябва да се удържат?.И за десерт да те вкарат за 72 часа в ареста..
    Не ти трябва хорър,имаме си го на фермата в излишък.


  • ElenaElena (BG1)ElenaElena (BG1) BG1 Публикации: 59
    Имаме още една ферма в отбора, която все още е блокирана - B52.
    Явно бъговете продължават
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    Има ли още блокирани ферми освен тази от нашата СИ - В52?

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл