Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 13.12 - Нови тематични събития, нов конен сезон и малко добри новини

FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258


Здравейте!

Тук е мястото за вашите мисли, въпроси и каквото друго ви е на душата, стига да е по темата, разбира се.

Коментари

  • Диана Райчева (BG1)Диана Райчева (BG1) BG1 Публикации: 19
    редактирано 12.12.2017
    И отново ще ни залъгват с декорации и облици....Наистина добрите новини са малко
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Никак не съм впечатлен.Нищо ново.Ще наливаме ресурси за декорации която лично аз сигурно ще разглобя.а това че една къща свинарник нива мога да я представя с няколко различни облика въобще не ме интересува.нито стотинка не давам за това.
  • Troublemaker (BG1)Troublemaker (BG1) Публикации: 4
    Аз пък мисля,че ще е вълнуващо!
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    никъде не прочетох ще бъде ли оправено класирането за фунията или по-точно за липсващите отбори от класацията 
  • K.KostikovaPlay (BG1)K.KostikovaPlay (BG1) BG1 Публикации: 5
    Явно класирането ще си остане така щом промените ще са утре, а силоза приключва днес....
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 12.12.2017
    BIGNIKI (BG1) каза:
    никъде не прочетох ще бъде ли оправено класирането за фунията или по-точно за липсващите отбори от класацията 

    Явно класирането ще си остане така щом промените ще са утре, а силоза приключва днес....


    Хей всички, 

    както сте забелязали, на някои сървъри кооперативното класиране събитието усърдни работници изглежда, че показва само някои кооперации. Това се дължи на грешка в сървъра на играта, която причини липсващата регистрация на някои кооперации в събитието и бихме искали да се извиним за това неудобство. 

    Това означава, че засегнатата кооперация в сървърите, които са срещнали този проблем, няма да получи рейтинговите награди, тъй като те изобщо не са включени в класацията. 

    Това не важи за класирането на отделните играчи, тъй като те не са засегнати от този проблем, което означава, че вашата индивидуална дейност редовно се възнаграждава с активност и класиране на наградите.

    Този въпрос беше напълно неочакван и ние работим усилено, за да сме сигурни, че няма да се появи отново, заедно с други въпроси, които сте изпитали напоследък. 

    С най-добри пожелания, 
    вашият екип на общността 
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432


    Това означава, че засегнатата кооперация в сървърите, които са срещнали този проблем, няма да получи рейтинговите награди, тъй като те изобщо не са включени в класацията. 

    Това не важи за класирането на отделните играчи, тъй като те не са засегнати от този проблем, което означава, че вашата индивидуална дейност редовно се възнаграждава с активност и класиране на наградите.


    С най-добри пожелания, 
    вашият екип на общността 

    Отборната фуния няма само 1 бъг. Занулява се и при индивидуалните играчи. Сменя продукти и т.н
    Тоест накратко казано - придоби вариянт на старата фуния но с тази разлика само в точките за постигане на награди. И всичко това за отборите от топ 10.
    Желаем ви Приказна Коледа ;)
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Май не е само за отборите от топ 10, ами всички СИ, които са били в бронзовата, сребърната и златната лига.
  • deizy6 (BG1)deizy6 (BG1) BG1 Публикации: 22
    Ще има ли компенсация за отборите, които са извън класацията, а са играли?
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70
    редактирано 12.12.2017
    Компенсации за последните проблеми  и много се извиняваме за възникналите проблеми  това е най -  срещаното обяснение в последните няколко месеца но какво ме дразни най- много  това е думата   Компенсация Така и немога да я разбера какво означава .И в същност какво искат да ми коменсират вложените средства изгубеното време неполучените награди незнам.Техните компенсации са от рода поръчал съм си зехтин от Гърция за 10,50 лева литъра но поради проблем с вносителя вместо него ще получите оцет /кисел продукт/ на стоиност 0,45 стотинки с което ви се извиняваме за причиненото неудобство . Аз не желая компенсация а да получа това за което съм се борил защото повечето тук играят с реални пари и срещу тях те желаят да получат подобаващи награди аиде стига с тези декорации и торове вскички затънахме в едни големи фъшкии от които няма излизане . Затова не използваите вече тази дума защото компенсацията е винаги по-голяма от стоиноста на изгубената от нас ценност може да използвате например подаяние   или милостиня .
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей @BIGNIKI (BG1)
    Тъй като аз превеждам официалните съобщения, явно трябва да се извиня за неправилния подбор на думи. Предполагам, че ако от тук нататък използвам думичката "обезщетение", ще е по-добре.
  • VPeicheva (BG1)VPeicheva (BG1) BG1 Публикации: 10
    За Камион за храна в Гурме ферма.
    На стъпка 4 съм от няколко дена заради морковите. Според ми иска много 1930 бр. или падат супер малко моркови. На първа стъпка за събирането на чаши мисля по същия начин. Ако може при следващото такова събитие да коригират нещата :smiley:

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще предам предложението.
  • VPeicheva (BG1)VPeicheva (BG1) BG1 Публикации: 10
    За събитието в цветната ферма 
    Стъпка 2
    На пояснението пише, че може да събираме перлите по време на риболов, а те падат при събиране на продукцията във фермата.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Явно нещо не се справям с откриването на това пояснение. Може ли малко помощ? :)
  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    И при мен, когато кликнах върху въпросителната, прочетох, че ще се появяват при риболов.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Намерих го най-накрая. :) Благодаря. Ще докладвам за разминаването в информацията.
  • VaniTy (BG1)VaniTy (BG1) Публикации: 1
    Здравейте,
    Аз нещо не мога да го намеря Сватбения агент. При някой друг има ли такъв проблем?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Трябва да идеш в Цветната ферма и да откриеш колата на събитието, която е на паркинга над фермата, където са всички други събития. Като отвориш колата, ще стартира и събитието.

  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    VaniTy (BG1) каза:
    Здравейте,
    Аз нещо не мога да го намеря Сватбения агент. При някой друг има ли такъв проблем?
    Изисква 62 ниво поне да имаш.
  • VPeicheva (BG1)VPeicheva (BG1) BG1 Публикации: 10
    От сряда(10.01) съм на тези перли, а не съм събрала и половината.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей
    Май всички още сме на перлите. :( Подаден е сигнал и се надявам скоро да видим промяна, но засега нямаме конкретен отговор.
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    И сватбения агент и Караваната /гурме/ са много измислени откъм събиране на перли,покани,гълъби,моркови и т.н. то е кошмарно да се събират за 3то ниво мисия и едва се успява,а как ще се съберат за следващите нива направо е немислимо.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей и на теб.
    Тази обратна връзка е предадена още при първото събитие. Сега отново информираме екипа. Надяваме се да има промяна, но на този етап няма нито потвърждение, нито отхвърляне на идеята.
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    За събирането на моркови в гурмето , чак сега си събрах и на последната стъпка иска 2410 салфетки(които се събират "бързо" като морковите) 
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    защо не дава перли в  цветната ферма бъг ли е
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    редактирано 24.01.2018
    Перлите вече се дават когато Олег лови риба, а не от производство

    - Черните перли от събитието "Сватбен агент" сега ще събираме само при изпращането на риболов на Олег, както беше описано в подсказката на събитието, а не както протече първия път
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    SteellPan (BG1) каза:
    Перлите вече се дават когато Олег лови риба, а не от производство

    - Черните перли от събитието "Сватбен агент" сега ще събираме само при изпращането на риболов на Олег, както беше описано в подсказката на събитието, а не както протече първия път
    Благодаря
  • Сис9 (BG1)Сис9 (BG1) BG1 Публикации: 8
    Здравейте, за първи път пиша и моля да не се сърди никой ако не е точно по темата. За мен двете събития от помощните ферми не са изпълними по нормалния начин с игра. Нито Олег може да докара толкова перли, нито морковите могат да се съберат навреме. Лично аз няма вече да се опитвам да ги изпълнявам, явно това е направено не за удоволствието от играта, а да набутваме пари за злато.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Тази обратна връзка е предадена още при първото пускане на събитието, но заради Световния шампионат в момента не е възможно да бъде коригирано. Надяваме се, че ще има промени преди следващ старт на събитието.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл