Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Световен шампионат, Второ издание, 01 ноември 2017г.

124»

Коментари

• Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    редактирано 01.12.2017
    Здравейте.
    Много ми се ще да питам за Монетите от шампионата. По време шампионата съм получила около 1000-1300 монети. ЕДНОКРАТНО - не съм получавала монети всяка седмица. Не знам дата. Шампионата свърши и .... 0  /НУЛА/ ?!?  
    Миналото издание завърших с по-нисък ранг, на по-ниска позиция и.. абе ясно е,  и получих общо 5300 монети.  Сега защо само 1300 и то не в края на някъде по средата на събитието? При това не получих и никакво известие, случайно видях като си отворих инвентара.Струва ми се миналата година получавахме известия, съобщения, такива ми ти работи ежеседмично.?!?
    Post edited by Жани88 (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще помоля да погледнат какво се случва с монетите ти. Но ще помоля и теб за търпение, тъй като това ще стане чак в понеделник.
    Съжалявам - можеше и днес, но денем нямам възможност да съм тук с вас и чак сега виждам какво си писала.
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Здравей Фрея  Започвам направо с проблема ,който имам.От търговеца на шампионата си закупих викингски курник за патици.Но при поставянето без да искам натиснах не на празното място за него курника за патици изчезна но и спечелените пари от шампионата платени за него също.Моля за помощ или съвет какво да направя.Предварително благодаря.
  • margito6 (BG1)margito6 (BG1) Публикации: 25
    Искам да питам ,кога ще получим монетите от шампионата. 

Благодаря предварително
    редактирано 01.12.2017
    Здравей @valq_neykova (BG1)
    Иди в Гурме, отвори Инвентар и след това табчето със специалните сгради. Вярвам, че там ще откриеш палавите си патета. :)

В този раздел на инвентара се намират всички закупени/спечелени специални сгради. Но за да ги откриеш, трябва да си във фермата, за която са предназначени. Изключение правят само тематичните къщи, но това е така, защото те могат да бъдат построени във всяка една от фермите.

Здравей и на теб, @margito6 (BG1).
    Вече обявих в Малки съобщения, че ще получим монетите си в понеделник.
    Post edited by Freyja on
  • margito6 (BG1)margito6 (BG1) Публикации: 25
    Благодаря
  • valq_neykova (BG1)valq_neykova (BG1) BG1 Публикации: 16
    Благодаря и хубав ден
  • Жани88 (BG1)Жани88 (BG1) Публикации: 12
    Та значи равносметка :
    На миналото световно - около 2011 място - 5300 точки
    На това световно - около 701 място - 2400 точки
    Нямам коментар, просто статистика...

• himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Но на миналото бяхме доста по-напред в класирането.
    Та значи равносметка :
    На миналото световно - около 2011 място - 5300 точки
    На това световно - около 701 място - 2400 точки
    Нямам коментар, просто статистика...

Здравей.
    Както @himik (BG1) е отбелязал, точките/монетите се определят първо според мястото на сървъра в класацията и чак след това от персоналното класиране.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    здравейте.сигурно няма да съм много точен и не по темата но не ми е за пръв нито за последен път.нещо ме дразни и ще го споделя .дали ще смятаме точките за световното от всички по 1 точка или по 5000 на седмица все едно където бяхме там останахме в класацията.има нещо много порочно в това да не зависиш от труда който си положил.аз завърших в топ 30 а равносметката е един бонбонен краварник и то с помощ от предния шампионат.не отричам наградите са хубави но няма как да се вземат от един път.изразходваните ресурси са повече от това което съм получил.наслушах се на съвети от рода на това че ако някое събитие не ми харесва да не го играя.защо да има такива събития? весел празник на всички
    Здравей.
    Това, че на теб, на мен или на някой друг играч не му харесва дадено събитие, съвсем не означава, че на никого не му харесва. Играта има десетки сървъри и ужасно много играчи. Ясно е, че винаги ще има хора, които харесват или не дадено нещо, но е и повече от ясно, че не може да се угоди на всички.
    В крайна сметка Световният шампионат е именно това - СВЕТОВЕН шампионат, надпревара между сървърите. Така че е напълно нормално наградите ни да не зависят само от персоналното представяне, а на първо място да е общото класиране на сървъра.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Третото издание на Световния Шампионат по каква формула ще бъде ?
    preslav94 (BG1) каза:
    Едва ли ще е нещо позитивно.Най-вероятно колкото повече толкова по-малко.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    akinak (BG1) каза:
    preslav94 (BG1) каза:
    Едва ли ще е нещо позитивно.Най-вероятно колкото повече толкова по-малко.
    Ако е като второто издание, не си струва да се бори човек. 

добър вечер.умишлено задържах две събития от азията и я приключих след началото на световното.не взех нищо.едва сега след актуализацията я включиха.пих една студена вода.нищо ново.и новата година като старата.успех на всички на световното.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Защо да казват алгоритъма по който ще изчисляват точките? Няма нужда. Така винаги ще спечели сървъра които те искат ;)
    Параолимпиада 2018 е по-точното заглавие.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл