Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 20.11 - Спасяване на златни рибки и Коледно настроение

2

Коментари

  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Флейкове или Пелети си произвеждал ?
  • ivanfudulski (BG1)ivanfudulski (BG1) BG1 Публикации: 381
    Jorsito (BG1) каза:

    Добре, от вчера ми блокира мелницата в основната ферма, заради свръх производство на рибешка храна.

    няма опция да продам храната, нищо не мога да направя, но не мога да използвам мелницата!

    Аман от бъгове.



    или дари храната или направи повече рибки за да ти намалее друг начин няма ххи
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    Аз имам още един въпрос.. 67 точки на секунда ли е макса на аквариума защото имам 80 рибки, ами изписва 67т. на секунда

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Каква е функцията на примамките,правя ги,но не виждам къде отиват и кога приключва действието им.На кооп.езеро зареждаме с пелети,но не отчита консумация,както и наличие на рибки.
    Моля някой да ми обясни,въпреки,че е възможно да е нещо елементарно.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Здравей,
    с примамките ловиш ръчно риба, както и с останалите примамки и рибки, а кооп езерото не отчита, защото няма и рибки в него. Когато събитието приключи, ще се появят рибки в кооп езерото и ще се хранят с пелетите. Ако са гладни няма да носят селско щастие. За сега пелетите не са необходими в близките 9 дни. Надявам се че всичко вече е ясно
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Всичко е ясно,сърдечни благодарности.
  • бабаAna (BG1)бабаAna (BG1) Публикации: 12
    Vely (BG1) каза:
    Здравей,
    с примамките ловиш ръчно риба, както и с останалите примамки и рибки, а кооп езерото не отчита, защото няма и рибки в него. Когато събитието приключи, ще се появят рибки в кооп езерото и ще се хранят с пелетите. Ако са гладни няма да носят селско щастие. За сега пелетите не са необходими в близките 9 дни. Надявам се че всичко вече е ясно

    Здравейте.
    Да разбираме ли, че щом събитието завърши чак тогава рибките  от аквариумите 
    на всички от групата ще "скочат" в езерцето на Кооперативното село?
    Дотогава явно ще събираме пелети  и ще ги складираме на сухо място без пряка слънчева светлина. :)
  • Marina1978 (BG1)Marina1978 (BG1) Публикации: 1
    излових ръчно всичката риба, с увеличаването на златните се увеличава и примамката, не мога да освободя мелницата
  • ted8 (BG1)ted8 (BG1) Публикации: 2
    S S D (BG1) каза:
    akinak (BG1) каза:
    S S D (BG1) каза:
    къде да си меля бълхите имам само за флаери не и за примамка 
    обери си млякото паткарниците прасетата и кокошките .ще получиш бълхи .смели ги в мелницата в основната ферма.ще получиш стръв за златни рибки
    при мен няма производство за примамка на златна рибка
    не мога да изпратя олег с долари, има само със злато

  • ted8 (BG1)ted8 (BG1) Публикации: 2
    а тези примамки къде мога да ги използвам
  • SA Produce.Ltd (BG1)SA Produce.Ltd (BG1) Публикации: 6
    редактирано 23.11.2017
    Jorsito (BG1) каза:

    Добре, от вчера ми блокира мелницата в основната ферма, заради свръх производство на рибешка храна.

    няма опция да продам храната, нищо не мога да направя, но не мога да използвам мелницата!

    Аман от бъгове.



    или дари храната или направи повече рибки за да ти намалее друг начин няма ххи


    и аз съм на същото дередже .. и незнам какво да правя ..при теб оправи ли се??? 
    Post edited by Freyja on
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Vely (BG1) каза:
    Здравей,
    с примамките ловиш ръчно риба, както и с останалите примамки и рибки, а кооп езерото не отчита, защото няма и рибки в него. Когато събитието приключи, ще се появят рибки в кооп езерото и ще се хранят с пелетите. Ако са гладни няма да носят селско щастие. За сега пелетите не са необходими в близките 9 дни. Надявам се че всичко вече е ясно

    Здравейте.
    Да разбираме ли, че щом събитието завърши чак тогава рибките  от аквариумите 
    на всички от групата ще "скочат" в езерцето на Кооперативното село?
    Дотогава явно ще събираме пелети  и ще ги складираме на сухо място без пряка слънчева светлина. :)
    Да, точно така:     @бабаAna (BG1)

    Езеро на златните рибки в Кооперативното село
    • Можете да забележите появата на ново езеро във вашето село. То ще бъде достъпно незабавно със старта на събитието. Т. е. няма да се налага първо да бъде построявано, а ще може веднага да се използва.

    • Надграждането на езерото ще ви даде по-голям склад за храна за златни рибки, по-високо селско щастие от езерото, както и ще намалява количеството храна, необходима на златните рибки.

    • Езерото ще остане в селото. То ще може да бъде надграждано и след края на събитието.

    • Ще има и допълнителен вид храна, която ще можете да използвате когато събитието не е активно.

    • Колкото повече рибки спасите, толкова повече рибки ще има във вашето езеро и съответно толкова по-голям бонус за селско щастие ще получите. Но не забавяйте да храните рибките тъй като бонусът ще действа само докато те са с пълни стомаси!
    • В края на събитието, неизползваните продукти, каквито са храната, използван за рибките в аквариума, ще бъдат автоматично конвертирани в риболовни точки опит. Храната, необходима за рибките, които вече са в езерото, ще остане.

  • Ванко-74 (BG1)Ванко-74 (BG1) Публикации: 3
    И на мен ми блокира мелницата вчера и няма опция за продажба на "примамката за златна рибка" . Има ли някакъв изход от това положение ?
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Има разбира се, отиди на някое езеро и налови ръчно толкова златни рибки колкото не ти позволява да извадиш от мелницата. Ще ти коства между 5 и 10 минути
  • Ванко-74 (BG1)Ванко-74 (BG1) Публикации: 3
    Добре , обаче след като има опция за производство , няма как да не са предвидили опция за продажба . Трябва ли всеки път да ходя за риба ?
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 23.11.2017
    Няма опция продажба и мисля че го пише на Български. 
    На мен не ми се е случвало


    P.S. Ако не я използваш, защо изобщо я произвеждаш?
  • Ванко-74 (BG1)Ванко-74 (BG1) Публикации: 3
    Произвеждам я за по нататъшно използване (не е нужно да я използвам още първия ден) . Няма как да знам какъв е лимита за такава храна . Не видях къде пише , че не може да се продава храната , но в играта го дава като грешка .
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    проблема ви е че правите храна а не я ползвате защото нямате рибки.аз имам 550 и нямам подобни проблеми.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    А аз не откривам нито примамките за златните рибки,нито тях самите при ръчното ловене.Или съм сляпа,или не зная как да ги активирам
    Помощ!!!
  • SteellPan (BG1)SteellPan (BG1) Публикации: 37
    Vereja (BG1) каза:
    А аз не откривам нито примамките за златните рибки,нито тях самите при ръчното ловене.Или съм сляпа,или не зная как да ги активирам
    Помощ!!!
    Когато цъкнеш на Олег , от кръглото меню избираш кутия с прнадлежности и добавяш примамките, след това си ги добавяш от менюто при рибите,

    Но аз като цяло съм разочарована понеже, наградата за 18 200 000 точки е 4 точки репутация, а ан 27 000 000 , 3 бр. специални семена за ряпа. 

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    SteellPan (BG1) каза:
    Vereja (BG1) каза:
    А аз не откривам нито примамките за златните рибки,нито тях самите при ръчното ловене.Или съм сляпа,или не зная как да ги активирам
    Помощ!!!
    Когато цъкнеш на Олег , от кръглото меню избираш кутия с прнадлежности и добавяш примамките, след това си ги добавяш от менюто при рибите,

    Но аз като цяло съм разочарована понеже, наградата за 18 200 000 точки е 4 точки репутация, а ан 27 000 000 , 3 бр. специални семена за ряпа. 

    абсолютно си права.пицата е доста постна.те тая набутвация която си я направиха с дълбоководния риболов никога няма да повторят.една обеца и то голяма са си закачили...
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Само неизползуваната храна ще се конвертира в точки рибаловен опит?А незползуваните примамки и бълхи примерно?Да зная и не губя време в правенето им.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Те ще изчезнат
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Благодаря,Вели,спирам да губя време в ръчно ловене и гонене на бълхи.
  • Фермерче (BG1)Фермерче (BG1) Публикации: 23
    Добро утро. Имах 35 примамки и всички ги пуснах в езерото. От тях да съм използвала най-много 10 и играта блокира. Като я рестартирах, вече нямам нито златни рибки в езерото, нито примамките са на склад. Ясно е че са безвъзвратно загубени. Въпроса ми е - това бъг ли е или следващият път да пускам по 5-6 примамки, че да не се ядосвам като изчезнат?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Доколкото съм запозната, бъг е и по него се работи.
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    направих точките необходими за последната награда но в склада златни кутии няма пак се подиграват с труда ни
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    направих точките необходими за последната награда но в склада златни кутии няма пак се подиграват с труда ни
    направи флейкове за златни рибки в мелницата и ги обери.кутиите трябва да се появят
  • владо82 (BG1)владо82 (BG1) BG1 Публикации: 10
    появиха се много благодаря
  • luybov (BG1)luybov (BG1) BG1 Публикации: 21
    И сега какво понеже не успяха с актуализацията удължиха времето на събитието с рибките

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл