Начало Bulgarian Технически проблеми и бъгове

Бъгове - обща тема

12249

Коментари

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Rumi88 (BG1) каза:
    Здравей Vely и при мене 3 езера с омари , едно с стриди добре че имах и лодки и едно ми е с риба тон трябва да са 6 езера а са 5 сьомгата дето иска трябва да я пропусна , същото е и при още двама . 

    Аз ще изчакам до след обяд, дано нещата се променят. Почти изпразних някой от басейните.
    Аз се боря само да достигна 1200000 точки. Успех и на теб
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Ще припомня да се придържате към смисъла на темата, която е посветена на бъговете и само на тях.
    Това съвсем не е първата фуния и съвсем не е първият подобен случай, така че не е бъг със сигурност.
    Знаете как се разрешава проблема- изпразвате локациите и дано късметът е с вас, за да се появи рибата, която ви трябва.
    Много моля, излишно е всеки път да пишем едно и също.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 28.09.2017
    С идването на котката се скапа Октоберфест или по точно текущите точки и награди за активност




    P. S.    Да не говорим че бъга с продуктите от захарната ферма, въобще не са и опитвали да оправят, а и защо да го правят, нали остава една седмица и после никой няма да мрънка

    P. S. S. Проблема с точките в Октоберфест го отстраниха. Не знам как без хотфикс, а котките в първите 2 ферми искат да им се събират сърца, а в третата направо започна да носи щастие. Това сигурно е бъг и ще бъде скоро отстранено - Ха ха


    Post edited by Vely (BG1) on
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Снощния хотфикс не е решил напълно проблема с котката







  • НЕЛИ4 (BG1)НЕЛИ4 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Здравейте,някой има ли моя проблем?
     Вчера си построих  котешка катерушка в гурмето но досега не съм получела нито едно сърчеце.
    А в инфото пише че могат да се получават от пекарна и мелница.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    здравей и подарък показва някъде но нищо стои една кесийка над котешката катерушка . 
  • desiiislava (BG1)desiiislava (BG1) Публикации: 2
    Здравейте, при мен в гурмето изобщо не пуска котешки сърца. Построих го веднага, но не съм събрала нито едно сърце. Чак сега забелязах, че не пуска нито от пекарна, нито от воденицата.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро на всички
    Котешкият проблем в Гурме е известен на разработчиците. Надяваме се днес да бъде отстранен.
  • Диана78 (BG1)Диана78 (BG1) BG1 Публикации: 18
    Здравейте, какво стана с Часът за бонуси, къде изчезна?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Идея нямам защо изчезна. Направила съм запитване и чакам отговор.
    Часът за бонуси беше пуснат отново заради Октоберфеста. Не се предполагаше, че ще остане до края на седмицата, а не до края на събитието, което дори още не е приключило.
    Когато ми отговорят, ще ви предам.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    В момента тече разследване защо е спрял Часът за бонуси. Планирано е да е активен до края на седмицата и изобщо не е трябвало да спира.
  • Диана78 (BG1)Диана78 (BG1) BG1 Публикации: 18
    Благодаря, чакаме да разберем какво се е случило :) че днес бонуса беше от нивите :)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Съжалявам, че се завръщам с лоши новини. И много моля, не убивайте куриера! :)
    Това, че часът за бонуси е спрял, със сигурност не е планувано и е грешка в играта. Но тази грешка е невъзможно да бъде отстранена в кратък период от време, така че оставаме без бонус.

    Искам да напомня на всички, които ей сега ще се ядосат и ще питат за компенсации, че Часът за бонуси е едно от малкото абсолютно безплатни неща в играта. В смисъл - от нас не се иска нищо друго, освен да сме на линия в определено време от деня. Знам, че всички разчитат на бустерите, аз също разчитах на тях. Но нека бъдем реалисти - никой няма да ни компенсира за нещо, спечелено без никакъв труд.
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    редактирано 06.10.2017
    Хахахахахаха и конете се бъгнаха, сега чакам и златото, че да ни се напълни хазната :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ами то от лакомия, понякога присяда >:)>:)>:) И хич не ми оправдавайте разработчиците, като не могат да се кротнат малко или да си ходят! B)
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Мммм, при конете таймерът е бъгнат. Новият сезон ще стартира утре следобед. ;)
    Разработчиците нямат вина - притиснати са от невъзможни срокове и правят всичко по силите си. Но и техният екип намаля чувствително - част от тях са пренасочени към мобилната версия на играта.
  • polq7878 (BG1)polq7878 (BG1) BG1 Публикации: 100
    какво стана с конния турнир бъг ли има пише почивка 30 дни
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Freyja каза:
    Мммм, при конете таймерът е бъгнат. Новият сезон ще стартира утре следобед. ;)
    Разработчиците нямат вина - притиснати са от невъзможни срокове и правят всичко по силите си. Но и техният екип намаля чувствително - част от тях са пренасочени към мобилната версия на играта.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте отново.
    От днес до полунощ в неделя ще бъдат пуснати бонуси за тренировка на конете. Те няма да са постоянни, а ще с появяват от време на време.

    Реших, че тази тема е подходяща за това съобщение. ;)
  • НЕЛИ4 (BG1)НЕЛИ4 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Здравейте ,а какво става с котешките талисмани в горме откакто съм я построила нито един а я сложих още 1 я ден?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Екипът работи по проблема.
  • НЕЛИ4 (BG1)НЕЛИ4 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Благодаря!!!

  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Защо от няколко дни кучето ми иска да го храня на всеки 7 мин.и не ми дава никакви подаръци?.Сърдито ли е нещо,що ли?Не съм сложила котка,не зная защо се цупи и е  вечно гладно.
    Знам,че тук не е мястото на кучешките работи,но обиколих целия форум и не намерих нищо по въпроса,а не е само при мен проблемът.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Някак съм пропуснала този пост по-рано, за което се извинявам.
    Кучетата като цяло нещо се поразсърдиха заради котките и сега създават разнообразни проблеми. Не при всеки и не еднакви, но са факт. Моите например побеляха и често (не винаги), когато ги тренирам, прозорчетата за тренировка са сиви, все едно не мога да ги ползвам. Но в действителност мога. При други пък кучетата избягаха. При трети просто не дават награди. А твоето очевидно има глисти и се нуждае от ветеринар. :D Шегувам се, разбира се. Но наистина, след внедряването на котката в играта, кучетата полудяха. Оказва се обаче трудна задача да се открие какво причинява целия този хаос. Но екипът разследва и се надяваме другата седмица да има резултати.
  • cveti 1 (BG1)cveti 1 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Здравеѝте! Немога да си събера продукцията в цветната ферма от магазина,смесителното съоражение и дестилерията след като си сложих котешка катерушка.Имах си котенце което изпълняваше своя трик без да съм събрала необходимите сърчица.След като го разруших ми се бъгна цветната ферма и ми се показва това.


  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Ще сигнализирам на разработчиците, но по-рано от утре няма да има отговор.
    В това време, моля да почистиш кеша и бисквитките и да опиташ отново да си събереш продукцията.
    Котката ти е била бъгната. По принцип не е възможно да се прави каквото и да е било с нея, особено разрушаване, преди да бъдат събрани всички необходими талисмани. Но тъй като ти някак си успяла да разрушиш катерушката, това е причинило проблемите ти е Цветна ферма.
    Опитай с кеша и пиши тук дали случайно не е подействало.
  • cveti 1 (BG1)cveti 1 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Нищо не помага,тя си беше бъгава още когато я построих затова и я разруших.Лошото е че ми блокира три от наи важните сгради в цветната ферма.Дано да си оправят бъговете по скоро.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @cveti 1 (BG1).
    Тъй като този проблем не може да бъде отстранен бързо и лесно, се налага да почакаме. Но разбрах, че при някои играчи (не при всички, но при повечето) повторното построяване на катерушката отстранява проблема със сградите. Ако искаш, опитай и дано се получи при теб.
    А проблемът произлиза от това, че катерушката се "отключва" след превключване между фермите,
    така че, когато кликнеш върху него, се отваря кръговото меню и сградата може да бъде разрушена.
    Но за сървъра сградата все още е там и преработвателните сгради + работниците трябва да пускат талисмани, а тъй като всъщност катерушка няма, нещата много се оплитат.

  • cveti 1 (BG1)cveti 1 (BG1) BG1 Публикации: 20
    Благодаря!
  • megit (BG1)megit (BG1) Публикации: 14
    Защо след като нашето СИ е получило предизвикателство,бройките  които трябва да съберем са повече от тези на поставящия предизвикателството?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей, @megit (BG1).
    Това е така, защото вашето селско щастие е по-ниско от това на другия отбор.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл