Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия по актуализацията от 27.09

Здравейте.
В момента изпитвам технически затруднения да бъда с вас, тъй като компютърът ми реши да се счупи.
И понеже друг публикува вчера Официалното съобщение, форумът остана без дискусия по темата.
Правя дискусията, но не мога да сложа директна връзка към официалното съобщение, тъй като влязох през телефона и просто не зная как да сложа линк.
Моля да ми простите за това. :)

Та така, тук е мястото за въпроси, отговори и впечатления по повод новия ни персонаж и завръщането на директната продажба на риба.

Коментари

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Малко информация относно котешкото дърво:
    размер 6х4
    цени : 25 хил. долара за Основна ферма; 95 хил. за Гурме и 250 хил. за Цветна ферма.
    механизъм:
    1. Построяваме дървото.
    2. Събираме амулети, за да изпълним въвеждащите задачи и да спечелим доверието на котката.
    !!! За всяка котка във всяка ферма амулетите се събират отделно.
    Основна ферма - от мелница, силоз и компостер
    Гурме - от воденица, силоз, компостер и пекарна
    Цветна ферма - от силоз, дестилерия и магазин
    3. След като въвеждащите задачи са изпълнени и сме спечелили доверието на котето, то става част от фермата и механиката му е подобна на тази на кучетата: храненето повишава щастието на фермата (мисля, че ще дава и селско щастие, но не съм 100% сигурна), а изпълняването на единствения (засега) номер ще дава точки опит.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Ето още две важни промени за кооперативното село и капитан Ярнакъл : количеството гвоздеи, които капитанът иска, ще бъде намалено. А фабриката за дървен материал и текстил вече ще изисква стоманобетон от ниво 50 вместо от 40.
  • Veki User (BG1)Veki User (BG1) BG1 Публикации: 98
    редактирано 27.09.2017
    Freyja каза:
    Ето още две важни промени за кооперативното село и капитан Ярнакъл : количеството гвоздеи, които капитанът иска, ще бъде намалено. А фабриката за дървен материал и текстил вече ще изисква стоманобетон от ниво 50 вместо от 40.
    Здравей, Фрея, за надграждането на фабриката ли става въпрос? Защото производството на стоманобетона е във фабриката за минерали и метали.
    Да, разбрах вече, за надграждането и :)

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Предполагам, че става въпрос за надграждането. Тъй като обаче не съм сигурна, ще попитам.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    А днес ли ще се състои актуализацията ?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 27.09.2017
    По първия въпрос -  за надграждане става въпрос.
    А по втория - часовият диапазон, който ни беше подаден, беше 17:00-19:00. Чакам за повече информация.
    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Актуализацията се отлага за утре. Няколко бъгчета са се скрили добре и упорито отказват да се предадат.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Ха-ха както винаги....от обяд го дебна това коте...добре,че си имам едно у дома.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Подозирам, че котето ще се окаже доста палаво. ;) Скрило се е някъде и заради това отложиха старта.
    Аз днес си поиграх с една красавица.

  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Дразнещо е,ако аз подавам грешна и прибързана информация на хората си ще уморя болните
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    редактирано 27.09.2017
    Фрея последния ми коментар не е насочен към теб,а към скъпите ни създатели на играта който ти подават информацията
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Нямам търпение да дойде котката, вече и освободих място и в трите ферми. Има ли новини кога да я очакваме?
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Засега няма нова информация.
    @ДаниЛаз (BG1) разбирам те добре, но като играч предпочитам да забавят старта на нещо, отколкото после да го прекъсват за ремонт.
    Дано е днес, тъй като и аз чакам котето с нетърпение. Да не говорим за купищата раци, които чакат да бъдат продадени. ;) Нека се въоръжим с още мъничко търпение. Повярвайте, и на разработчиците никак не им е лесно.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    И отново здравейте.
    Часови диапазон за актуализацията: 14:00-16:00. Да стискаме палци! :)
  • taquilaXX (BG1)taquilaXX (BG1) BG1 Публикации: 11
    Незнам тук ли е мястото за коментари след актуализацията от 28.09. --> 16ч.

    Като гледам са се скъсали екипа на ГГС с новите цени на рибите. 
    Най скъпата риба меч я предлагат за разпродажба на 5000 долара за бр. Вместо 47 000 по старо. 
    Върнали са и разпродажбата на новата рибарска стръв. Най скъпата сега е 4500 за бр. Вместо 87 000.
    Ама много добре са ги изчислили тия цени, да не би да ''изгубим удоволствие и желание  за игра'' :D 

    P.S,. За останалите котки, кутуроци и разни новости не ми се пише. Отщя ми се от всичко.
    Споделяйте мнението си, ако сте доволни след новата актуализация.

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Моята котка изгони кучето от колибата му. Предполагам е решила че през следващите 6 месеца, докато се съберат 4 500 000 сърца трябва някъде да живее



    А колкото до рибата направо супер, дори е без коментар.
    Между 7 и 10% от първоначалните продажни цени



    Това е с цел да ни гарантират забавление докато следващите 10 години събираме новите по - високи суми за надграждане и разширение
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    А нещо за Конския турнир в Африка?
  • BIGNIKI (BG1)BIGNIKI (BG1) BG1 Публикации: 70

    ПРИКАЗКА ЗА ЛЕКА НОЩ ОТ БИГНИКИ

    ЖИВЯЛ ЕДИН ДЯДО МНОГО БЕДНО И ЕДВАМ СВЪРЗВАЛ ДВАТА КРАЯ НЯМАЛ НИ СТОТИНКА НИТО ДА НАХРАНИ КУЧЕТО И КОТКАТА КАМО ЛИ ДА СИ ПЛАЩА ВНОСКИТЕ ПО КООПА А СЪДЕБНИТЕ ИЗПЪЛНИТЕЛИ ЧУКАЛИ ПО ЦЯЛ ДЕН НА ВРАТАТА , ТОГАВА ДЯДОТО РЕШЕЛ ДА ОТИДЕ ЗА РИБА ЗА ДА НАХРАНИ ПОНЕ ЖИВОТНИТЕ ЗА ДА НЕ УМРАТ ОТ ГЛАД. ХВЪРЛИЛ МРЕЖАТА И ЗАЧАКАЛ ЗАВЕТНИТЕ 12-13 ЧАСА  ЗА ДА Я ИЗВАДИ  И КОГАТО ТОВА СТАНАЛО В МРЕЖАТА ИМАЛО 4 ОМАРА И ЕДНА ЗЛАТНА РИБКА.КОГАТО ГИ ИЗВАДИЛ НА БРЕГА ЗЛАТНАТА РИБКА ПРОГОВОРИЛА НЕ МЕ ЯЖ РИБАРЮ ЩЕ ТИ ИЗПЪЛНЯ 3 ЖЕЛАНИЯ. ДОБРЕ ТОГАВА

    1 ИСКАМ ДА ИМАМ МНОГО ДОЛАРИ      -ГОТОВО КАЗАЛА РИБКАТА ОТИДИ НА ПАЗАРА И ПРОДАИ ЧЕТИРИТЕ ОМАРА И ЩЕ ЗАБОГАТЕЕШ

    ОТИШЪЛ ДЯДОТО НА ПАЗАРА НО НИКОИ НЕ ИСКАЛ ДА МУ ГИ КУПИ ЗАЩОТО ТАМ СЕ ТЪРГУВАЛО НАИ-ВЕЧЕ С  МИДИ СКАРИДИ И ВСЯКАКВИ МЕКОТЕЛИ.ТОГАВА ДЯДОТО ПОПИТАЛ ЗЛАТНАТА РИБА КАКВО ДА ПРАВИ А ТЯ МУ КАЗАЛА ДА ОТИДЕ НА ЧЕРНИЯ ПАЗАР И ТАМ СЕ КУПВА ВСИЧКО ИМАШ 4 ОМАРА ЗА ТЯХ ЩЕ ПОЛУЧИШ 4 Х 2500 = 10000 ДОЛАРА ДОБРЕ КАЗАЛ ДЯДОТО И СЕ ЗАПЪТИЛ ДА СИ ИЗТЪРГУВА РИБАТА НО ПО ПЪТЯ РАЗБРАЛ ЧЕ ОТ НЕЯ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ СТРЪВ . ХА КАЗАЛ СИ ДЯДОТО  КАТО Я ПРЕРАБОТЯ ОМАРИТЕ И ЩЕ ЗАБОГАТЕЯ ОЩЕ ПОВЕЧЕ . ОТ 4 ОМАРА ИЗЛЕЗНАЛА 1 КУТИЯ СТРЪВ  И КОГАТО ПРИСТИГНАЛ ЩО ДА ВИДИ ТЯ СТРУВАЛА САМО 4500 ДОЛАРА ТАКА ДЯДОТО ИЗГУБИЛ ОЩЕ 5500 . ТОГАВА БЕСЕН ТОИ СЕ ЗАПЪТИЛ КЪМ ЗЛАТНАТА РИБКА ДА Я ДАДЕ НА ПРИСТИГНАЛАТА В ДОМА МУ КОТКА ДА Я ИЗЯДЕ НО КАКВО ДА ВИДИ ТЯ СЕ БЕШЕ ПРЕВЪРНАЛА  В ГОЛЯМ РУС ЛЕВЕНТ СЪС СВЕТЛИ ОЧИ И ШАПКА НА КОЯТО ПИШЕЛО РАЗРАБОТЧИК  БИГФАРМ. ТАКА ДЯДОТО СЕ ВЪРНАЛ ВЪВ ФЕРМАТА ОЩЕ ПО БЕДЕН ОТ ВСЯКОГА . ФЕРМАТА МУ ПОЧВА ДА СЕ РАЗПАДА И ДА БУРЕНЯСВА А ТОИ САМ И НЯМА НИТО ДЕЦА И ВНУЦИ НА КОИ ДА Я ОСТАВИ  ЗА ДА ПРОЦЪФТИ ЯВНО НИЕ КОИТО ИГРАЕМ СЕГА НЯМА ДА МЕ ОТ ТЕЗЕ ЩАСТЛИВЦИ, НЯКОИ ЩЕ КАЖАТ ЧЕ ТОВА Е САМО ЕДНА ПРИКАЗКА И ЩЕ ИЗБЪРСЯТ ГОРЧИВАТА СЪЛЗА ПОТЕКЛА ПО ТЕХНИТЕ БУЗИ НО ТОВА Е И САМАТА ИСТИНА КОЯТО ВИ Я ПРЕДСТАВЯМ С 1 ЛИНК.

    https://prnt.sc/gqubj3

    ТОВА БЕШЕ ОТ МЕН А СЕГА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ЛЕКА НОЩ  И ДО НОВИ СРЕЩИ

  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Котето иска 4 500 000 артикула.Досега съм изкарала 8 000.Май ще ми трябват 9 живота да получа котешкото доверие....
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    зависи на коя ферма е на гурме иска по малко но повече долари 
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    редактирано 29.09.2017
    Тия талисмани година ще ги събираме.За един ден съм събрала 17000 в основната ферма.Простата ми сметка е 4500000 делено на 17000 са си 264 дни.Вярно на работа съм,не мога да бъда максимално активна ама аз съм на работа всеки ден както по-голямата част от играчите.Чаках това коте с голямо нетърпение дано внесе нещо интересно в монотонната игра.Отново съм крайно разочарована.Екипа разработчици или е крайно изчерпан или некадърен за нови смислени промени.За всичко останало по актуализацията.......ще спестя коментара.Да не говоря,че след нея в гурмето от 90 щастие паднах на 58 без да съм стройла котешки историй или да съм махала декорации.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743

    Какво не им харесвате на договорите? Че не помня старите цени, не ги помня, но с 500-600 рибки да взема 7-8 милиона, това си е повече от добра оферта.
    Нямам никакви скрупули да отхвърлям договори, докато не дойдат такива, каквито ми харесват. И нямам оплаквания от заплащането.
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Е хехе! Добре че някои ги помнят ;)



  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Честно казано, на всички ни беше ясно, че няма начин да ни оставят толкова лесно да трупаме милиони. На мен лично не ми става по-леко или по-хубаво като сравнявам старите и новите цени. Приемам ситуацията такава, каквато е, и продължавам напред, без да се обръщам назад. Няма смисъл просто.
    За два дни направих 40 милиона от рибата. Не се лакомя за повече, защото знам, че няма да получим повече.
  • bradvata (BG1)bradvata (BG1) Публикации: 2
    желая да ми бъде обяснено,защо след като построих  котешка катерушка във  гурме фермата  вече втори ден не получавам амулети,когато се строеше и аз обирах продукцията амулетите хвърчеха а след като е готова  амулети няма,докога със тези бъгове,наистина убихте нашето желание за игра
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро!
    Както вече споменах в друга тема - този проблем  известен на разработчиците, но през уикенда няма как да бъде оправен. Днес най-вероятно ще има хотфикс, посветен на котешките неразбории.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Моля някой да ми каже как се премества или унищожава котешка катерушка.Разширявам фермата,искам да я преместя,обаче не виждам опция нито за преместване,нито за елиминиране.Стои като паметник по средата и не мръдва.
    Съжалявам,че изобщо я построих,не виждам никаква полза от нея.И още нещо,докога първото нещо което трябва да направя като влизам във фермата е да активирам кучето,иначе се набутвам в цената на производството,защото не отчита кучешките усмивки.
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Не можеш да я преместиш или унищожиш защото се счита за незавършен обект.Когато събереш котешките талисмани тогава ще е като кучето само че само засега е с едно ниво.Ще можеш да я местиш.И аз съм в същото положение като теб.
  • preslav94 (BG1)preslav94 (BG1) BG1 Публикации: 1,781
    Не е вярно
    можете да си я преместите, като от курсора изберете "Придвижи"


Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл