Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия 15.09 - Октоберфест

13»

Коментари

  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    Наградите почти винаги са декорации. Освен това винаги можеш да видиш предварително какво ще спечелиш и да си прецениш ще участваш ли. ;)
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    редактирано 24.09.2017
    Извинете ,че го казвам ,но от това по-голяма тъпотия не е имало.Да бяха обърнали внимание на проблемите с риболова,а не да губят време с това.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Ivakriva (BG1) каза:
    Наградите почти винаги са декорации. Освен това винаги можеш да видиш предварително какво ще спечелиш и да си прецениш ще участваш ли. ;)
    а защо наградите трябва да са декорации? не може ли да има паткарници свинарници ябълки череши с по-малки размери от обикновените и даващи повече ресурс.а първата награда да бъде например кокошарник снасящ златни яйца ? толкова ли е сложно.сигурно не е но трябва да ни баламосват с тия декорации които само заемат място.с изключение на 2 по 2 всичко друго е за боклука.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 24.09.2017
    Извинете ,че го казвам ,но от това по-голяма тъпотия не е имало.Да бяха обърнали внимание на проблемите с риболова,а не да губят време с това.
    Здравей.
    Както вече съобщих, другата седмица ще бъде върната свободната продажба на риба.

    akinak (BG1)
    каза:
    Ivakriva (BG1) каза:
    Наградите почти винаги са декорации. Освен това винаги можеш да видиш предварително какво ще спечелиш и да си прецениш ще участваш ли. ;)
    а защо наградите трябва да са декорации? не може ли да има паткарници свинарници ябълки череши с по-малки размери от обикновените и даващи повече ресурс.а първата награда да бъде например кокошарник снасящ златни яйца ? толкова ли е сложно.сигурно не е но трябва да ни баламосват с тия декорации които само заемат място.с изключение на 2 по 2 всичко друго е за боклука.
    От активността, която наблюдавам във събитието, смея да твърдя, че доста играчи се борят със зъби и нокти за декорацията. Значи я харесват и искат.
    Няма нито едно тематично събитие в тази игра, което да е задължително. Всеки сам преценява кое си заслужава да играе и кое не. Да не говорим, че точно пък това събитие имахме шанса да го тестваме предварително.
    Така че, малко не ми  ясно защо трябва всеки ден да ни обясняваш как не струва, колко си се набутал и как не искаш да го играеш. Разбрахме те още първия път. И ако нямаш какво съществено да кажеш, а само смяташ да повтаряш едно и също, ще те помоля да спреш. Това твоето не е дискусия, това е спам!
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    няма да притеснявам никого никога повече.обещавам.съжалявам ако съм досадил на някого.имам няколко значки не знам тяхното значение.моля да ми бъдат отнети поради факта че наруших доброто поведение.мисля че не съм нагрубил никого тук.все пак ако някой така го е разбрал му се извинявам.отсъствието ми ще внесе спокойствие тук.така поне един по-малко ще задава непрекъснато неудобни въпроси
  • ivi3 (BG1)ivi3 (BG1) BG1 Публикации: 240
    Нищо подобно, чак пък зъби и нокти :o:o Щом не хвърчат и коси :) Бори се 1 отбор, че да ни "натрият носа и смачкат самочувствието", както казва един пришълец в СИ Мими. Ама нали сме си надути, не щем да спихнем. Който печели, трябва да може и да губи. Абсолютно съм съгласна с akinak. Вярно, че имаме избор, но.......еднообразието е безумно и ще трябва да хлопнем кепенците много скоро. Аз играя, заради отговорността към отбора, но ако имам право на избор, щях да си почивам до следващата година, знаейки, че нищо, кой знае колко интересно няма да изпусна.  B) В част от другите форуми играчите също изразяват недоволството си, което е показателно за развитието на играта. Сега чакаме отново да ни подлеят вода при рибите, пак силоз, пак конен сезон, пак КП.......нещо изпуснах ли :p;) И пак, пак, пак баналните награди. Имам чувството, че фермите без основен играч са в пъти повече от реално играещите. Някои си имат цели отбори от мъртви души, ама не на Гоголь :D  
    Желая Ви спокойна и лека седмица, с повечко слънце и усмивки!!!!!!!
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Няма да коментирам повече темата за наградите. Аз поне не виждам смисъл да дъвчем едно и също с дни. Предавам всяка обратна връзка от всеки играч, но на всички ни е ясно, че тя е една и съща всеки ден, а напоследък е и от един и същ играч.

    Ето обаче нещо хубаво:
    Часът за бонуси отново е стартиран, въпреки че официално обявиха, че ще бъде повторен чак следващото лято. Happy hour ще бъде активен до края на Октоберфеста, така че - възползвайте се максимално от него. :)


    И не забравяйте, че това е само игра. Ако сами не я направим забавна, весела и разтоварваща, няма кой да ни я направи. ;) Затова - забавлявайте се!
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    За Рибна салата ми иска бодоперка...Тая риба не знам къде и как се лови,но моя воден басейн от вчера ми предлага само омари..
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    редактирано 30.09.2017
    Можеш да пратиш Олег за риба с лодка,там има бодлоперка,или да я ловиш с въдица и стръв за бодлоперка.
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Благодаря за съвета Rambaldy!Не бях се обръщала внимание на това!

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл