Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация 16.08- Промени в дълбоководния риболов - дискусия

169

Коментари

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    договор за омари може и да нямам но атрактивните предложения валят непрекъснато.ето един пример.иска се 10 стръв от риба тон.наградата две капки вода.щях да си изтърва чашата с бира от изумление.ако нямаше подобни недомислици тая игра щеше да е супер.но както и а е.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Първо искам изрично да предупредя, че това, което ще напиша, все още е само предложение, което подлежи на обсъждане. Нищо повече.
    Всички модератори, от всички сървъри, се опитваме да убедим ръководството на играта да промени решението си за забраната за продажба на риба. Това, което предлагаме, е рибата да стане както всеки друг продукт, който произвеждаме - сами избираме дали да го продадем, дали да го вложим в друго производство или да го дадем в договор от био-пазара.
    Не мога да обещая, че ще ни послушат, а и ако това стане, цените няма да бъдат както преди промяната. Но искам да знаете, че даваме най-доброто от себе си, за да променим ситуацията.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Всички знаем ,че никога няма да ни върнат печалбата от продажба на рибите,но искам да ни върнат правото НИЕ да решаваме какво да правим с тях,както е с яйцата,ябълките и всичко останало.
    Благодаря за усилията Freyja.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    azzazz (BG1) каза:
    Freyja, всички фермери от всички сървъри още от 16.08 призовават за това нонстоп с хиляди разумни аргументи. Вие модери триехте много от тях, а сега искате да се пишете за герои. Ние българите дори нямахме съобщение за новата промяна в лошо за да разпродаден на пожар както направиха играчите от останалите държави.
    Браво на вас модери, колко сте смели , а ти си и коректна освен всичко останало.
    Едва ли осъзнаваш,че ако не се случи ще приемем това като поредното издевателство. Някои зависнаха с десетки хиляди непродадени скъпи риби и съответно милиарди долари.
    извинявай приятелю но на теб най-малко ти отива да бъдеш арбитър по темата.предлагам ти да си огледаш риболовния регион празните езера бездействащите си лодки на пристана и да запретнеш ръкави.пожелавам ти успех.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    azzazz (BG1) каза:
    Freyja, всички фермери от всички сървъри още от 16.08 призовават за това нонстоп с хиляди разумни аргументи. Вие модери триехте много от тях, а сега искате да се пишете за герои. Ние българите дори нямахме съобщение за новата промяна в лошо за да разпродаден на пожар както направиха играчите от останалите държави.
    Браво на вас модери, колко сте смели , а ти си и коректна освен всичко останало.
    Едва ли осъзнаваш,че ако не се случи ще приемем това като поредното издевателство. Някои зависнаха с десетки хиляди непродадени скъпи риби и съответно милиарди долари.
    Без да се оправдавам ще припомня, че предупредих за отсъствието си. Това че модераторът, който беше поел ангажимента да публикува официалното съобщение, беше възпрепятстван да го направи, не е по моя вина.
    Никой не иска да се пише герой, със сигурност. Моля, не забравяйте, че модераторите са връзката между играчите и разработчиците. Това, че вие пишете във форума, не означава, че някой от екипа на играта чете. Моята работа е да предам оплакванията ви и да убедя продуцентите да направят промени.
    По повод триенето на постове - има неща, които са допустими, и такива, които не са. Призивите за бойкот например са категорично недопустими и авторите им подлежат на санкции. Това, че съм солидарна с всички и просто изтрих публикациите, без да накажа никого, не дава право на никой да ме обвинява в каквото и да е.
    Не искам да се изтъквам като незаменима и много ценна, но видяхте какво се случва, когато форумът няма модератор. Моля, уважавайте труда ми и факта, че и аз имам чувства. Работата ми тук е изцяло доброволна и безплатна. Тук съм заради всички вас, а не заради някакви облаги. Бъдете благодарни за това, което правя и вземете най-накрая да разберете, че и аз съм просто играч като всички останали.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Стига вече azzazz.Колко пъти да се извини Freyja за това,че и тя е човек като нас и има нужда от почивка.Ако вечно си търсиш изкупителни жертви  не го прави в играта и го казвам от личен опит с теб.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    akinak (BG1) каза:
    azzazz (BG1) каза:
    Freyja, всички фермери от всички сървъри още от 16.08 призовават за това нонстоп с хиляди разумни аргументи. Вие модери триехте много от тях, а сега искате да се пишете за герои. Ние българите дори нямахме съобщение за новата промяна в лошо за да разпродаден на пожар както направиха играчите от останалите държави.
    Браво на вас модери, колко сте смели , а ти си и коректна освен всичко останало.
    Едва ли осъзнаваш,че ако не се случи ще приемем това като поредното издевателство. Някои зависнаха с десетки хиляди непродадени скъпи риби и съответно милиарди долари.
    извинявай приятелю но на теб най-малко ти отива да бъдеш арбитър по темата.предлагам ти да си огледаш риболовния регион празните езера бездействащите си лодки на пристана и да запретнеш ръкави.пожелавам ти успех
    Извинявай ти,приятелю аkinak,,но в случая ти си иззел ролята на арбитър.Мисля,че не е редно да заничаш в чуждите дворове,т.е.ферми и морета и да коментираш видяното с всички тук.Всеки е напълно свободен дали да лови риба или да се пече на слънце в лодката си на брега.Ами ако точно тогава,когато си гледал бездействуващите лодки е оставало малко време до следващата актуализация и затова са били на пристана?Ако започна да гледам твоите лодки сигурно ще се натъкна на същата картина.И тогава ще те развея по форума,.Дали ще ти е приятно?Хайде всеки да си гледа собствените работи и да не злослови по адрес на другите,всички сме тук за приятни емоции,а не за кавги и разправии.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    azzazz (BG1) каза:
    Извиненията не вършат работа! Ние искаме актуална информация. Какъв е смисълът от БГ форума след като ще си получим информацията, която другите играчи имат от тук:https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/
    azzazz (BG1) каза:
    ВСИЧКИ знаем че си безплатна ;) и все пак след като си заела длъжността модер моля да спазваш задълженията си да информираш, а не да четем английският форум за актуално инфо, а при нас и думичка дори да няма.
    http://prntscr.com/gfovfi 
    Благодарни сме ти Фрея и те уважаваме !


    Ако има и други недоволни, казвайте.
    Най-лесно е да захвърля всичко и да няма форум. Ако това е, което искате, няма проблем - от утре няма да има модератор. Само кажете.
    @azzazz (BG1) по странен начин изразяваш благодарността си. Извинявам се, че ще го кажа, но това си е чиста неблагодарност и бой с пръчки по вързано магаре. Или може би трябва да напусна работа или да не ходя на почивка, за да съм тук денонощно? При положение, че съм ви предупредила предварително за отсъствието си (ТУК), малко не схващам какво точно искаш от мен.
    Обидно е...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Разбирам...
    Явно това не ти е достатъчно:

    Успех в намирането на информация в такъв случай!

  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    ПРЕСТАНИ azzazz.ВЕЧЕ СИ НАГЪЛ.ТЪРСИ СИ ИНФОРМАЦИЯТА КЪДЕТО ИСКАШ.КАКВО УДОВОЛСТВИЕ ТИ ДОСТАВЯ ДА Я ТОРМОЗИШ ЦЯЛ ДЕН.СПРИ ДА ЗАНИМВАШ ФОРУМА СЪС СЕБЕ СИ.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Естесвено ,че искам да знам,но ме отвръщава поведението ти...мазен и възпитан когато мислиш че имаш мъж на среща си и аругатен и нагъл към жените....и пак го казвам от личен опит.
  • Ivakriva (BG1)Ivakriva (BG1) BG1 Публикации: 3,743
    azzazz (BG1) каза:
    Именно, половината информация липсва за 1ч. през нощта :(
    Интересно човече си ти, знаеш ли?
    За твоя информация- международният форум разполага с трима модератори, от три различни часови зони. Любопитно ми е ти дали си на линия 24/7, че очакваш това от другите? Поне на мен ми звучи малко физически невъзможно.

    Като не ти изнася този форум, ходи да спамиш другаде. Червен килим ще ти постелят и на ръце ще те носят, сигурна съм. Аз ще съм първа от изпращачите - ще ти мятам са сбогом с бяла кърпичка. Може дори сълза да пророня...
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    За последен път допускам подобно поведение с надеждата, че даденият играч най-накрая ще проумее, че не е прав, че дразни и обижда с поведението си.
    От този момент нататък вадя метлата и всеки ще получава наказнието, което заслужава.
    Форумът има правила, които трябва да се спазват. Винаги опитвам да дам шанс на всеки да се изкаже, защото вярвам, че в дискусиите се ражда истината. Но не може все другите да са виновни, разберете го!
    Има подходящ тон, с който да се пише тук. И всеки с добро възпитание трябва да се съобразява с останалите.
    Играчът @azzazz (BG1) получи временен бан, защото не смятам поведението му за подходящо. Ако се налага, ще направя отделна тема - ако някой има какво да каже по въпроса.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    редактирано 01.09.2017
    Ако може да не е временен...ако може да е постоянен... :D:D
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    аз искам да се извиня ако неволно съм засегнал някого през последната седмица ако съм бил по остър от необходимото.сигурно ми липсва практика защото отдавна не бях писал тук.ще се коригирам но ме дразни когато необосновано се сипят обвинения към човек който не ги заслужава.а по темата морския пазар започна да ми се отплаща.достигнах до шест договора и вече получавам бонуси.на този етап това ме удовлетворява.обичайте се .
  • ivo lozanov (BG1)ivo lozanov (BG1) BG1 Публикации: 16
    Аз вече питах в друга дискусия, но не ми отговориха, та да питам и тук. Изпълнявам договорите на рибния пазар откакто са пуснати. Аз пазих риби и стръв, затова веднага почнах да изпълнявам, но предложенията станаха скоро на 4 от 2 и има ли някакъв начин по-бързо да се покачат предложенията или трябва да изпълнявам още, защото запасите ми привършват. И дали може да се покачи стойността им по определен начин или пък трябва да изпълнявам отново всички договори. Благодаря предварително, няма да се намесвам в дискусиите по-нагоре.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Аз вече питах в друга дискусия, но не ми отговориха, та да питам и тук. Изпълнявам договорите на рибния пазар откакто са пуснати. Аз пазих риби и стръв, затова веднага почнах да изпълнявам, но предложенията станаха скоро на 4 от 2 и има ли някакъв начин по-бързо да се покачат предложенията или трябва да изпълнявам още, защото запасите ми привършват. И дали може да се покачи стойността им по определен начин или пък трябва да изпълнявам отново всички договори. Благодаря предварително, няма да се намесвам в дискусиите по-нагоре.               здрасти.не съм кой знае какъв специалист но при мен от четири договора станаха шест за около седмица.понякога отхвърлях всички и правих това което ми хареса.в момента най високия ми договор е 9 милиона най ниският 2.проблема е че иска само стръв от риба тон а той става бавно.преобладават миди и стриди.иначе бройките за останалите видове риби са поносими.мисля си че трябва да се изпълнят определена бройка договори за надграждане на пазара.това сега не е проблем след като има разнообразие от риба в езерата.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Аз вече питах в друга дискусия, но не ми отговориха, та да питам и тук. Изпълнявам договорите на рибния пазар откакто са пуснати. Аз пазих риби и стръв, затова веднага почнах да изпълнявам, но предложенията станаха скоро на 4 от 2 и има ли някакъв начин по-бързо да се покачат предложенията или трябва да изпълнявам още, защото запасите ми привършват. И дали може да се покачи стойността им по определен начин или пък трябва да изпълнявам отново всички договори. Благодаря предварително, няма да се намесвам в дискусиите по-нагоре.
    Здравей.
    Рибният пазар работи на същия принцип като био-маркета. Колкото повече договори изпълняваш, толкова по-добри ще са следващите. Разбира се, с покачване на процентите печалба от договор, се покачват и исканите количества.
  • ivo lozanov (BG1)ivo lozanov (BG1) BG1 Публикации: 16
    Благодаря, към момента продължавам да изпълнявам договорите, които ми се дават. За щастие успях да скътам доста долари, че да си купувам такъми за риболов и трябва да споделя, че макар и по-бавно когато рибният пазар дойде имах 127 000 000 долара, а сега наброяват 138 милиона. Не е каквото беше, но ако правилно се използва всичко има печалба. Поне съвет от мен - използвайте такъмите за точната лодка. Това е ключът - успех! Още веднъж благодаря на модератора.

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    коментара на ivo много ми хареса.и аз добавих едно харесване.особено идеята му за ключа към успеха.ключа към успеха още не съм го намерил но поне се надявам да съм улучил правилната посока.а тя минава според мен през ликвидиране на абсолютно всички лодки гемии шхуни и тем подобни и строеж на траулери.колкото повече и на по-високо ниво толкова по-добре.всеки според доларовите си възможности.това решава и въпроса с такъмите.няма какво да се обърка.но всеки си преценява.успешен риболов.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    редактирано 03.09.2017
    Тези миди станаха като ланския сняг....във всеки договор се искат,а ми се пуска по един гьол с количество не достатъчно дори за моторница....не,че протистирам >:) .....ама дразни много.... предвид времето за ловене.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравейте.
    Екипът на играта работи по балансиране на договорите, но кога щевидим резултат от работата им, не мога да кажа. :)

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл