Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Дискусия - Световен шампионат

2»

Коментари

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    редактирано 14.07.2017
    Тези монети могат ли да се ползват на по-късен етап..... По-точно ,да не ги харча сега, а да ги събирам. Ще се печелят ли още такива... Информацията за този шампионат е малко оскъдна....не мислите ли?
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Информацията е налична

    • Шампионатните монети ще бъдат получавани чрез диалоговия прозорец на наградите за класиране в събитията и ще бъдат видими в инвентара, както и в интерфейса на търговеца.

    • Ще имате възможност да похарчите своите монети до една седмица след приключване на събитието.

  • BlueFar (BG1)BlueFar (BG1) Публикации: 96
    Vely (BG1) каза:
    Информацията е налична

    • Шампионатните монети ще бъдат получавани чрез диалоговия прозорец на наградите за класиране в събитията и ще бъдат видими в инвентара, както и в интерфейса на търговеца.

    • Ще имате възможност да похарчите своите монети до една седмица след приключване на събитието

    Извинявам се.... явно съм пропуснала информацията. Благодаря за отговора.
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Здравейте,купих с монетите от Шампионата нов облик за Кучкарника.Обаче не знам как да го намеря и приложа.Ще съм благодарна ако някой ми подскаже.
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
  • Марга Ауреа (BG1)Марга Ауреа (BG1) BG1 Публикации: 21
    Благодаря много Vely!!!
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    Добра новина за шампионските монети - всяка седмица ще получите монети въз основа на общия брой точки (не само точките, спечелени през тази седмица)

    източник: 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/139945/mod-news-bulletin/p3

     ;) 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    редактирано 19.07.2017
    kokos4e (BG1) каза:
    Добра новина за шампионските монети - всяка седмица ще получите монети въз основа на общия брой точки (не само точките, спечелени през тази седмица)

    източник: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/139945/mod-news-bulletin/p3

     ;) 
    Tочно така. Всяка седмица получаваме монети въз основа на общия резултат (с натрупване). Това е добрата новина.
    Лошата е, че няма да има лодка със 100 нива, тъй като дълбоководният риболов е достатъчно печеливш и без подобна лодка. :(

    Имайте предвид, че това с точките няма да е аритметична прогресия. По-скоро е нещо такова:

    100 точки -> 10 монети
    200 точки -> 17 монети
    300 точки -> 25 монети
    400 точки -> 34 монети

    Всяка седмица общите точки ще бъдат разглеждани общо. Това, което всеки е получил предишната седмица, няма значение. "Намаляваща възвръщаемост", но се увеличават със сигурност. :)

    Post edited by Freyja on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Класирането за втората седмица от Световния шампионат:

  • ivo lozanov (BG1)ivo lozanov (BG1) BG1 Публикации: 16
    редактирано 22.07.2017
    Здравейте, исках да попитам само от куестовете на островната ферма ли зависи това колко точки ще получа или от всичко друго ) строеж, разширяване...?
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    редактирано 30.07.2017
    Здравейте, знае ли някой това събитие с каква честота ще го пускат?
    И ако ми останат монети ще мога ли да ги използвам следващия път?
    Post edited by drazko (BG1) on
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Здравей.
    Първоначално това беше еднократно тестово събитие. Дали ще го пуснат пак, зависеше от интереса, който ние, играчите, проявяваме към него.
    Но по последна информация, ще запазим спечелените монети, така че да, ще има следващ път. Каква ще е честотата на събитието обаче, не зная.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50

    Не знам дали тук да питам, но къде е събитието Хавай? Вече и фойерверки ни пускат, събитие обаче няма. Да го очакваме ли изобщо днес?

    И още нещо - календара на световния не е съвсем верен, според него края на островната ферма е на 05.08.2017г., а тя вече си замина.

  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Хавай ще започне в 19:00 часа
  • kkk123 (BG1)kkk123 (BG1) BG1 Публикации: 9
    И световния шампионат го оцапаха. Американския сървър последните три седмици беше на шесто място, нашия винаги вървеше четвърти, първата троика винаги е била една и съща (Русия, Япония, Германия) и накрая хоп... рокадаааа на четвъртия и шестия. :-) Що ли не се учудвам. :-) 
  • kokos4e (BG1)kokos4e (BG1) Публикации: 432
    И аз се съмнявам в техното класиране.
    Затова няма и международна класация. За да не се видят стотиците на  27 сървъра  :D
  • kiparis. (BG1)kiparis. (BG1) BG1 Публикации: 7
    Здравей те! Имам проблем с монети те от шампионата си закупих краварник нива черешова градина и други но не ги откривам никъде а си ми прибра парите.Някой може ли да ми каже къде мога да ги открия.Благодаря!
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    редактирано 11.08.2017
    Здравей, най вероятно си купила само изгледи за изброените сгради.
    Можеш да ги намериш като кликнеш върху съответната сграда все едно ще я надграждаш и в менюто се появява боя



    Или ако са сгради в инвентар и менюто тематични сгради


  • LuizaKisova (BG1)LuizaKisova (BG1) BG1 Публикации: 35
    редактирано 11.08.2017
    Купих си захарна къща, но не я откривам никъде. Може ли помощ?

    п.п. Открих я. Не съм си отворила всички менюта.
  • kiparis. (BG1)kiparis. (BG1) BG1 Публикации: 7
    Благодаря много за помощта! Открих ги и така фермата ми според мен стана по уютна.Приятна игра!
  • valeto6 (BG1)valeto6 (BG1) BG1 Публикации: 32
    Какво се случва с тестовия сървър? Пуснат е , а не работи както трябва. Отново ли е някакъв бъг?
  • himik (BG1)himik (BG1) BG1 Публикации: 236
    Какъв по-точно е проблема?Не забравяй че за това е тестов админите  още при пускането-първото-предупредиха че ще има минимално или почти никакво поправяне на бъгове.Все пак сподели ако е проблем с компа а не с играта ще помогнем с каквото можем.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    световния шампионат ми допада.макар че играх крайно икономично си направих бонбонен краварник и имам монети които ще запазя за следващото събитие.
  • drazko (BG1)drazko (BG1) BG1 Публикации: 50
    Появила се е икона за нов Световен шампионат. Това добре, обаче в календара има много несъответствия. До края на текущия конен сезон остават 19 дни, а по календара започна нов на 1-ви ноември. Тръгва си Тропическия остров и ..... изненада, отново започва Тропически остров. За природата още няма да е свършила, ще започва НЛО. Това са тези, които аз видях. Може да има и още.
  • Pepa 74 (BG1)Pepa 74 (BG1) BG1 Публикации: 30
    Поне ще започва в работен ден и ще имат време да го оправят ако искат ха ха 
  • Vely (BG1)Vely (BG1) Публикации: 181
    Календара на Световния шампионат изцяло е грешен и в понеделник ще се промени
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    и след фунията пак фуния определено календара е грешен 
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    Добро утро сега се е появил и таймер за кооперативно но на световен шампионат всичко е грешно събитията не съвпадат 
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добро утро.
    Графикът ще бъде променен.
    Моля, имайте предвид, че дори и календарът на Световния шампионат е само ориентировъчен и датите за старт на събития е възможно да претърпяват промени.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл