Начало Bulgarian Място за обсъждане на официалните съобщения

Актуализация 16.08- Промени в дълбоководния риболов - дискусия

159

Коментари

  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    просто не е трябвало да се обират корабите с риба за да се подготвите за събитието.време имаше достатъчно
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Време имаше достатъчно,но разнообразие от риби никакво.Аз 4-ти ден нямам от тройката меч,сьомга и треска.Кога да приготвям корабите-от Великден ли?Пуснаха малко омари за прах в очите и това е.Бях права,че целта е да цъкаме злато докато и ние пожълтеем.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Ти 4-ти ден,аз от 16.08 чак днес видях меч,сьомга и треска.Добре,че ми пускаха по малко стриди та да си пусна фунията.
  • Rumi88 (BG1)Rumi88 (BG1) BG1 Публикации: 332
    херинга , сьомга , риба меч почти няма и през едно или две на фунията трябва да се пропуска целта е явно злато да се хаби има омари много . 
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    Знам,че всички се изморихме от глупостите които ни поднасят,но ще се съгласим ли с рибния пазар в момента,с договорите които са не само при мен си е пладнешки обир.
  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    така е
    чист обир и то очеваден
    над сто броя мидички срещу една капка вода 
    една единствена капка 
    доста печеливш ход,а пишеше ,че ще са доходоносни договорите
    според Вас ,колко точно спечелих с тази единствена капка вода
  • nadia66 (BG1)nadia66 (BG1) BG1 Публикации: 17
    редактирано 27.08.2017
    аз също нямам треска за фунията и няма да дам злато 
    Post edited by Freyja on
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Нещо не мога да включа-показваше ми 9 т.в сек за 21 часа,стигаше ми спокойно да приключа играта.Обаче ,като прибрах корабите и сложих още омари и  преминах в последната стъпка-10 т.сек.,,времето се стопи на  40 мин,лапна  раците като топъл хляб и приключване в неизвестно бъдеще.При друг играч в групата от времетраене 10 ч. също при 9 т.след преминаване в 10-те точки е пуснало само 8 мин.Излиза,че с  по-малко продукция има повече сметка,а с ,повече-не.Аз ли не съм добре с математиката?
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    sisitomi (BG1) каза:
    така е
    чист обир и то очеваден
    над сто броя мидички срещу една капка вода 
    една единствена капка 
    доста печеливш ход,а пишеше ,че ще са доходоносни договорите
    според Вас ,колко точно спечелих с тази единствена капка вода

    При мен е по-хубава офертата,още вчера я споделих с вас...122 обикновена стръв за 1 КАПКА ВОДА.
  • dada6 (BG1)dada6 (BG1) BG1 Публикации: 9
    редактирано 27.08.2017
    Това което направиха(ако въобще нещо са направили)е прах в очите с надеждата да се кротнем и да си играем мирно и тихо.
    Post edited by Freyja on
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    съгласен съм с всичко написано до тук по темата с една забележка.няма нищо хубаво в това да надградим всичко за няколко месеца продавайки риба на старите цени.изпитал съм го с игри като фантазирама фармерама и империята.идва момент когато не ти си влиза в играта понеже няма какво повече да направиш там.просто се забавлявайте.общувайте. никой не ви кара да ползвате злато.хубава вечер на всички.
  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    Добра вечер на всички.
    Искам да ви поднеса най-искрените си извинения за хаоса от последните две седмици.
    Истината е, че дойде и моят ред да си взема полагаемата почивка и да поживея малко извън обхват. За съжаление, модераторът, който се беше наел да публикува официалното съобщение, съще беше възпрепятстван да го стори. Но @CuddlyFoxes беше така добра да се притече на помощ, тъй като и Локи отсъства. Предполагам, че всеки е насно как стои въпросът с предварително планираните почивки - няма как да знае човек какво ще се случи точно тогава. :(


    Тук е моментът и да се изкажа (като модератор) по темата за бойкота. Първо - подобни призиви са недопустими и поради тази причина изтрих темата на @Калин Каменов (BG1). След това - за нас всички BigFarm е просто игра, но за създателите ѝ тя е начинът да изкарват прехраната си. Да, не е приятно това, което направиха, но понякога трябва да си припомняме, че всяка ситуация, всяка истина, както и всяка монета има две страни. Никой не обича да харчи пари, но безплатен обяд няма. Тази игра е създадена да носи пари на авторите си. Но все пак са били достатъчно коректни, за да я направят възможна и без влагане на реални средства. Винаги има начин.

    Като играч ще кажа следното - въпреки, че аз преведох официалното съобщение и знаех какво предстои, бях достатъчно оптимистично настроена и не продадох нито една риба. Повярвайте ми, знам много добре как се чувства всеки един.

    Благодаря на @Boyo (BG1) и на всички останали, които са споделяли информация. Вече съм тук и обещавам бързо да вляза в крачка.
  • taquilaXX (BG1)taquilaXX (BG1) BG1 Публикации: 11
    След тоя пост е редно да заключиш темата. Нужно ли беше:  въртене, сучене 2 седмици без резултат на тебе, на GGS и прочие..... (''и тихомълкому допитване на играчи с анонимни анкети в играта и на мейлове)- ''дали играта им харесвало след премахване на ценовите риби;;''
    ........

    Извода какъв е: продължава стремеглавото отказване на бг играчи в нашенския сървар, така и на чуждестранни играчи. Що не всичко е пари в тоя свят, Аз да ти кажа :)

    P.S. А за рибния пазар:  Аз съм пас , оставям  теб Freyja  и на екипа от GGS и аверите им да го играeте  :)

    Лек ден!
    taquilaXX
  • nadia66 (BG1)nadia66 (BG1) BG1 Публикации: 17
    Единственото което трябваше да направите е да кажете че продажбата на рибата е временен бонус така би било честно и нямаше да има такава реакция особено след като сте знаели. Всичко останало е нечестно и дразни играчите и ще загубят създателите от тази постъпка.

  • FreyjaFreyja Guest Публикации: 3,258
    taquilaXX (BG1) каза:
    След тоя пост е редно да заключиш темата. Нужно ли беше:  въртене, сучене 2 седмици без резултат на тебе, на GGS и прочие..... (''и тихомълкому допитване на играчи с анонимни анкети в играта и на мейлове)- ''дали играта им харесвало след премахване на ценовите риби;;''
    ........

    Извода какъв е: продължава стремеглавото отказване на бг играчи в нашенския сървар, така и на чуждестранни играчи. Що не всичко е пари в тоя свят, Аз да ти кажа :)

    P.S. А за рибния пазар:  Аз съм пас , оставям  теб Freyja  и на екипа от GGS и аверите им да го играeте  :)

    Лек ден!
    taquilaXX
    Добро утро.
    Единствената ми вина в случая е, че съм имала неблагоразумието да планирам ваканцията си в неподходящо време. Но реално погледнато, то винаги ще е неподходящо. Винаги има някаква криза, винаги има торба с бъгове, винаги нещо се случва.
    Но и аз съм човек. Ккто всеки от вас има правото да иде на почивка, така и аз.

    nadia66 (BG1) каза:
    Единственото което трябваше да направите е да кажете че продажбата на рибата е временен бонус така би било честно и нямаше да има такава реакция особено след като сте знаели. Всичко останало е нечестно и дразни играчите и ще загубят създателите от тази постъпка.

    Привет и на теб.
    Нямам право да се възползвам и да разпространявам информация преди да е дошло време за официалното ѝ публикуване. Модераторският пост носи със себе си доста негативи - налага се дори да играя без отбор, тъй като винаги има някой, който опитва да се възползва от знанието, което имам.
    Както вече обясних - закъснялата информация е злощастно стечение на обстоятелствата, над което нямах контрол, тъй като не разполагах с интернет там, където бях през последните две седмици.
  • Lubs (BG1)Lubs (BG1) Публикации: 5
    редактирано 28.08.2017
    Привет, Freyja, добре си си дошла! Надявам се наистина сега да получаваме на време информация - много си ни ценна както видяхме ,ако че има играчи, които изливат гнева си и срещу теб, без да имаш вина и не схващат явно ,че си връзката с тези, които ни ядосват ;)  !

  • sisitomi (BG1)sisitomi (BG1) BG1 Публикации: 21
    Добре дошла Фрея!
    надявам се да си доволна и предоволна от почивката си
    всеки човек заслужава почивка и има право да релаксира от време на време
    Лек ден и всичко добро !
  • sOsOs (BG1)sOsOs (BG1) BG1 Публикации: 6
    Имам въпрос. На предната "рибна фуния" на един от уловите достигнах 10-то ниво, но... от двадесетина часа времето падна на няколко секунди. Сега стигам до 9-то ниво и дебна да не кача 10-то, защото ме е страх от нови секунди. Моля, кажете ми дали и сега като достигнеш 10-тото ниво и ... свършваш, т.е. сменяш улова...
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Да,същото е,прочети малко по-нагоре злочестия опит на мен и други такива.И аз не прибирам корабите да не премина 9-то ниво отново.
  • ДаниЛаз (BG1)ДаниЛаз (BG1) Публикации: 39
    редактирано 28.08.2017
    Ако приберете количество по-малко от необходимото за 10 ще си увеличите времето,ако качите на 10 ще намалите времето/може и до минути/
  • nadia66 (BG1)nadia66 (BG1) BG1 Публикации: 17
    Привет Fereja не изливам гнева си върху теб и другите модерати откакто разбрах че те само дават информация, а недоволството ми е отправено към разработчиците те бяха длъжни да информират всички че това е временно!!!! Друго поведение от тяхна страна е измамам, няма друг начин да се класифицира това което направиха. Тяхно право е да решават  какво ще направят в играта и как ще печелят пари но това трябва да е абсолютно известно на всеки играч за да прецени дали да играе или не.
  • mimozi4ka (BG1)mimozi4ka (BG1) BG1 Публикации: 5
    ВСЕ ПАК НИЕ СМЕ ТЕЗИ,КОИТО ПЛАЩАТ ВИЛИТЕ И ЯХТИТЕ НА СЪЗДАТЕЛИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ НА СОБСТВЕНИКА НА ТАЗИ ВСЕ ПО-СКУЧНА ИГРА И НЕ Е РЕДНО ДА КУПУВАМЕ ЗЛАТО.НИКОГА,ПОД НИКАКЪВ ПОВОД НЕ КУПУВАЙТЕ ЗЛАТО.ЗА ДА МОЖЕ ПО-БАВНО ДА НАПРЕДВАТ НУЛИТЕ В СМЕТКИТЕ ИМ.ТАКА ЩЕ ИМ Е ПО-ИНТЕРЕСНО И ЗАБАВНО ДА ЗАБАВЛЯВАТ ДРЕБНИЯ ПОКУПАТЕЛ НА ЖЪЛТИЧКИ.
    ЗАПОМНЕТЕ,НЕ КУПУВАЙТЕ ЗЛАТО С РЕАЛНИ ПАРИ!
    ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ.БАВНО!
    нЕ БЪРЗАЙТЕ!ТРЯБВА ДА СЕ РАЗБЕРЕ КОЛКО НЕДОВОЛЕН Е ВСЕКИ ИГРАЧ ОТ ПРОМЕНИТЕ С ПРОДАЖБАТА НА РИБА.
    .
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    mimozi4ka (BG1) каза:
    ВСЕ ПАК НИЕ СМЕ ТЕЗИ,КОИТО ПЛАЩАТ ВИЛИТЕ И ЯХТИТЕ НА СЪЗДАТЕЛИТЕ И НАЙ-ВЕЧЕ НА СОБСТВЕНИКА НА ТАЗИ ВСЕ ПО-СКУЧНА ИГРА И НЕ Е РЕДНО ДА КУПУВАМЕ ЗЛАТО.НИКОГА,ПОД НИКАКЪВ ПОВОД НЕ КУПУВАЙТЕ ЗЛАТО.ЗА ДА МОЖЕ ПО-БАВНО ДА НАПРЕДВАТ НУЛИТЕ В СМЕТКИТЕ ИМ.ТАКА ЩЕ ИМ Е ПО-ИНТЕРЕСНО И ЗАБАВНО ДА ЗАБАВЛЯВАТ ДРЕБНИЯ ПОКУПАТЕЛ НА ЖЪЛТИЧКИ.
    ЗАПОМНЕТЕ,НЕ КУПУВАЙТЕ ЗЛАТО С РЕАЛНИ ПАРИ!
    ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ.БАВНО!
    нЕ БЪРЗАЙТЕ!ТРЯБВА ДА СЕ РАЗБЕРЕ КОЛКО НЕДОВОЛЕН Е ВСЕКИ ИГРАЧ ОТ ПРОМЕНИТЕ С ПРОДАЖБАТА НА РИБА.
    .
    абсолютно си права.щом ти е доскучало намери нещо друго.но безплатна игра няма да намериш-на мен тук ми харесва.вярно лабораторията и матилда няма как да надграждам но всичко друго и то без злато не ми е проблем.удари едно питие.утре ще се почувстваш по-добре.от опит го споделям.лека нощ.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Моля някой да ми обясни защо има разлика в броя на златните лицензи при рибната фуния,кога се дава 1 и кога  2 бр.при условие,че и в двата случая се изискват 1200000 т.
    Наш играч от групата с ниво 141 след приключването получи 1 лиценз вместо 2.Така му беше и заложено от самото начало.
  • Vereja (BG1)Vereja (BG1) BG1 Публикации: 312
    Благодаря аззазз,тиитии.- си най-информирания човек на форума.
  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    добра вечер.ще се радвам някой компетентен да ми отговори на един въпрос-от създаването на рибния пазар та чак до сега съм срещал какви ли не договори.повечето ти отхвърлям.има всякакви варианти но никога не съм срещал договор с включени омари или стръв от омари.въпроса ми е следния на максимално ниво ли трябва да си развия пазара че да се появят.. имам 10 000 рака и 300 стръв от раци но не мога да ги ползвам.
  • Rambaldy (BG1)Rambaldy (BG1) BG1 Публикации: 744
    Моят пазар не е на последно ниво,но имам договори за омари:


  • akinak (BG1)akinak (BG1) BG1 Публикации: 198
    Rambaldy (BG1) каза:
    Моят пазар не е на последно ниво,но имам договори за омари:


    /.благодаря ти за отговора.и моя пазар е с четири договора но подобен договор нямам.явно най-доброто предстои.хубава вечер.

Оставяне на коментар

ПолучерКурсивЗачеркнатоOrdered listНеподреден списък
Емотикон
Изображение
Изравнете отлявоПодреждане в центъраПодравняване вдясноПревключете HTML изгледПревключване на цяла страницаПревключване на светлини
Пускане на изображение/файл